112 рахунок

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Аватар користувача
fanny
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення fanny »

Доброго дня! Допоможіть, будь-ласка,  порадою.
Ситуація наступна: ми школа, є своя бухгалтерія, бібліотека. На протязі минулого року з управління освіти були передані підручники. Бібліотекар надав мені реєстри приходу у кінці року на суму 2000 грн., а по даним бухгалтера освіти - 2050 грн. Тобто, 1 чи 2 реєстрів у мене немає і бібліотекар також не може їх знайти (і у її книгах записів немає!) У звіті за рік я враховувала 2050 грн. (бо не прийняли б звіт). Тепер незнаю, що робити. Може можна написати бухг.довідку, що втрачено реєстр і т.п.?

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

fanny писав:Бібліотекар надав мені реєстри приходу у кінці року на суму 2000 грн., а по даним бухгалтера освіти - 2050 грн.

Запросите в освите копии документов. Факт получения книг должна подтверждать подпись лица, которое их получило. Проведите инвентаризацию по факту. В противном случае, взыщите недостачу с виновного лица. Но для того, чтобы корректировать суммы справкой у вас пока нет никаких оснований.

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”