Оприходывания нежилого помещения в бюджетной организации

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Aniko
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 28 листопада 2012, 14:18
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Aniko »

Помоги поставить на баланс здание,бюджетного учереждения! Ситуация интересная! Нам передали здание в оператиное управление, но к нам на баланс, карточку Основных средств заполнили без износа и его они не начисляли, говорят что на нежилое помещение не начисляется. Что нам делать? Может у кого то такое было?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Передала бюджетная организация?

Aniko
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 28 листопада 2012, 14:18
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Aniko »

районная рада передала нам по решению сессии , а ей передал КП "Благоустройство"

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Я бы приняла, как есть, а дальше бы уже начисляла, как положено. Износ начисляется - согласно положения № 611

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

Aniko писав:Что нам делать?

Интересно, а в каком порядке данная операция будет отражена у вашей "районной раде".

От этого ведь зависит и порядок отражения в вашем учете.

Тарнавская Ирина6

Повідомлення Тарнавская Ирина6 »

Доброго дня!!! Підскажіть будь-ласка, з питанням взяття на баланс нежитлової будівлі . Є право власності,рішення про взяття на баланс, є площа,ринкова вартість (здійснена експертна оцінка), яким чином поставити на баланс? Довільної форми акт? чи ОЗ? адже ні від кого не передавалось :66:

tatyanaw1@ukr.net
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 221
З нами з: 10 липня 2015, 21:29
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 29 разів

Повідомлення tatyanaw1@ukr.net »

Тарнавская Ирина.
Здравствуйте.Я тоже из Житомирской обл.из Коростеня,работаю 1 год главбухом и вот У меня точно такая же ситуация как вы описали.и завтра 22 декабря.я в шоке.мой телефон 0679688305,0636303577 таня позвоните пожалуйста.как вы вышли из єтого.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

tatyanaw1@ukr.net писав:Тарнавская Ирина.
Здравствуйте.Я тоже из Житомирской обл.из Коростеня,работаю 1 год главбухом и вот У меня точно такая же ситуация как вы описали.и завтра 22 декабря.я в шоке.мой телефон 0679688305,0636303577 таня позвоните пожалуйста.как вы вышли из єтого.
Довідка про надходження в натуральній формі в казначейство і ставте на баланс!

Стефанка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 04 квітня 2014, 15:55
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне

Повідомлення Стефанка »

Скажіть будь- ласка, наша установа здала частину нерухомого майна, отримавши дозвіл від головного розпорядника ( балансоутримувач якого відсутній) в оренду і отримувала власні надходження, а могли ми здати це нерухоме майно в оренду і отримувати власні надходження не ставивши його на баланс? Підскажіть будь- ласка де законодавчо прописано, що це нерухоме майно  має бути на балансі. Завчасно дякую!

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”