Капітальний ремонт будівлі ДНЗ. Дуже потрібна допомога!!!

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Ksusha@
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 19 травня 2015, 18:04
Регіон: Сумская область

Повідомлення Ksusha@ »

Доброго дня! Допоможіть правильно оформити по бух. обліку ( якими бух. проводками) по КЕКВ 3132 заміна вікон на 300 тис.грн та утеплення фасаду -200 тис.грн. Щиро дякую за допомогу.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ksusha@ писав:Доброго дня! Допоможіть правильно оформити по бух. обліку ( якими бух. проводками) по КЕКВ 3132 заміна вікон на 300 тис.грн та утеплення фасаду -200 тис.грн. Щиро дякую за допомогу.
А що саме у вас викликає питання?? Всі проводки по таким роботам є в типовій кореспонденції
Я вважаю що заміна вікон не впливає не вартість ОЗ, а одразу списується на фактичні видатки, а утеплення фасаду буде збільшувати!! Отже 200 тис.грн необхідно буде провести через капітальні інвестиції 141 рахунок та 402 рахунок

Ksusha@
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 19 травня 2015, 18:04
Регіон: Сумская область

Повідомлення Ksusha@ »

Cправа в тому, що я не бухгалтер ( тимчас.викон.обов.). Моя посада завгосп, бухг. звільнився. В нашом закладі програма 1. С то я з банком та харчуванням розібралася, а з матеріалами та основними тяжче. Може ви мені підскажите повністю кореспонденцію. Кошторис на утеплення на 1000480 .00 грн. - потрібен тендер чи ні. Буду дуже вдячна за бопомогу.

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”