ліквідаційна вартість оз

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
лана1992
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 27 вересня 2016, 10:27
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення лана1992 »

Підкажіть будь ласка як списати монітор, який обліковується на 113 рахунку. Його вартість становить 718 грн.,120 грн- ліквідаційна вартість, 598 грн. вартість що амортизується. Амортизація монітора-100%. Які будуть проводки?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10291
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

лана1992 писав:Підкажіть будь ласка як списати монітор, який обліковується на 113 рахунку.  Його вартість становить 718 грн.,120 грн- ліквідаційна вартість, 598 грн. вартість що амортизується. Амортизація монітора-100%. Які будуть проводки?
1.17
Вибуття необоротних активів у випадках, передбачених законодавством
401, 
131 - 133
103 - 122

Аватар користувача
yulia25
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 41
З нами з: 03 червня 2014, 08:13
Регіон: Николаевская область

Повідомлення yulia25 »

Доброго дня шановні колеги! Допоможіть будь-ласка розібратися, після перевірки винесена рекомендація визначити ліквідаційну вартість оз, аудитор сказав що не може будик мати залишкову вартість 0, і автомобіль також, я так зрозуміла, що він хоче щоб ми провели переоцінку, а написав ліквідаційну вартість, як я можу і чи можу взагалі визначити лікв.вартість зданій та машин, для переоцінку треба запрошувати незалежного оцінювача і платити йому гроші, що робити? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ_ЛАСКА

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

yulia25 писав:Доброго дня шановні колеги! Допоможіть будь-ласка розібратися, після перевірки винесена рекомендація визначити ліквідаційну вартість оз, аудитор сказав що не може будик мати залишкову вартість 0, і автомобіль також, я так зрозуміла, що він хоче щоб ми провели переоцінку, а написав ліквідаційну вартість, як я можу і чи можу взагалі визначити лікв.вартість зданій та машин, для переоцінку треба запрошувати незалежного оцінювача і платити йому гроші, що робити? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ_ЛАСКА
Доброго дня!
Ваша ситуація не нова. Головне, що варто пам'ятати: переоцінка основних засобів не обов’язок, а право бюджетних установ. На це звернув увагу Мінфіну у своєму  листі від 07.04.2015 р. № 31-11420-07-5/12145. докладніше читайте на сторінках нашої газети (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2015, № 15).

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”