Списання меблів

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Ksusha@
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 19 травня 2015, 18:04
Регіон: Сумская область

Повідомлення Ksusha@ »

Всім доброго вечора або дня!
Підскажіть будь ласка чи потрібно при списанні меблів ( шафи, стільці, столи і ін.), приходувати мат. цін. вторинні ( дрова)? Як правильно перевести в дрова, а також в якому вираженні приходувати дрова : кількістному чи грошовому
Дякую за допомогу.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Хороший вопрос, много было обсуждений тут.
А что вы с этими дровами делать собираетесь? У вас есть печка? Их можно вообще жечь?

Лично я при списании мебели заключала договор со специализированной компанией на утилизацию этой мебели. Они прислали копейки на счет за элементы металла (шурупы). Если вы найдете такую компанию, которая примет как вторсырье ДСП (лично я таких не нашла) - то будет поступление от реализации дсп как материала, но не как дров.


З.Ы. Я вообще не понимаю этого подхода, мне кажется, это какой-то атавизм из прошлых веков. Может, раньше была мебель из дерева и печное отопление, оттуда оно и идет. Никаких дров из современной мебели сделать нельзя - они все покрыты лакокрасочными материалами. Мало того, у административной организации без хозяйства - какие могут быть дрова.

Ksusha@
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 19 травня 2015, 18:04
Регіон: Сумская область

Повідомлення Ksusha@ »

Просто я в бюджеті працюю не так давно. Піднявши документи минулих років, списували на підживлення багаторічних начаджень. Причому списували в кілограмах. Я так і не зрозуміла потрібно чи ні. Просто складаємо акт про стан цих меблів і все.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Есть тема http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 0&start=80, там расписано, как делать, если хотите приходовать

Но я написала из практики - если у вас получится найти покупателя этих дров, или вы реально сможете как-то их использовать - тогда это актив, вы его оцениваете и приходуете.

Лично я для своего административного учреждения таких возможностей не нашла, так что старая мебель у меня активом не проводилась.

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

Радистка_Кэт писав:Есть тема http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 0&start=80, там расписано, как делать, если хотите приходовать

Но я написала из практики - если у вас получится найти покупателя этих дров, или вы реально сможете как-то их использовать - тогда это актив, вы его оцениваете и приходуете.

Лично я для своего административного учреждения таких возможностей не нашла, так что старая мебель у меня активом не проводилась.
скажіть за рішенням керівника установи  списуються меблі (106 рахунок)???? н-д вартістю 3155,00 грн. акта на списання достатньо чи потрібні ще якісь документи???

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

106 - это немного другая история. Вы гос, местный бюджет?

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

Радистка_Кэт писав:106 - это немного другая история. Вы гос, местный бюджет?
держбюджет

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Тогда списание делается по постанове №1314, 113 счета это тоже касается. Только через согласование с вашим субъектом управления.

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

Радистка_Кэт писав:Тогда списание делается по постанове №1314, 113 счета это тоже касается. Только через согласование с вашим субъектом управления.
тобто треба звертатися по дозвіл у вищестоящу організації а після готовити документи по Постанові №1314

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

Доброго дня Ми бюджетна установа Плануємо списати стару шафу вартістю 50 грн. , а потім з окремих стінок зробити полки . Як правильно провести облік та оцінку нових матеріалів.Дякую

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”