На який рахунок віднести "рибок"

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
lena-1992
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення lena-1992 »

Добрий день. Таке питання чи потрібно оприбутковувати обов'язково акваріумних рибок. Ситуація: ми дитячий заклад, є живий куточок, а саме акваріум з рибками. Рибок подарував батькіський комітет. Тепер не знаю чи брати їх на облік. А якщо взяти то на який рахунок. Також проблема у тому, що рибки у нас вже не перший рік і... періодично вони "дохнуть". І через деякий період 2-4 місяці нам їх знову купують. Що порадите у такій ситуації. Чи ставити їх на балан, потім списувати, знову ставити ..... і так постійно?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lena-1992 писав:Добрий день. Таке питання чи потрібно оприбутковувати обов'язково акваріумних рибок. Ситуація: ми дитячий заклад, є живий куточок, а саме акваріум з рибками. Рибок подарував батькіський комітет. Тепер не знаю чи брати їх на облік. А якщо взяти то на який рахунок. Також проблема у тому, що рибки у нас вже не перший рік і... періодично вони "дохнуть". І через деякий період 2-4 місяці нам їх знову купують. Що порадите у такій ситуації. Чи ставити їх на балан, потім списувати, знову ставити ..... і так постійно?
Акваріум ставте! Рибок я би не ставив! Тим більше ви їх не купуєте!

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”