Списання АРМ

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Діамантова Зоря
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 09 вересня 2015, 07:24
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Діамантова Зоря »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, проводки з посиланнями на нормативну базу. На 104 рахунку обліковується автоматизоване робоче місце (АРМ) у складі: системний блок, монітор, клавіатура, миша, принтер, блок живлення та ін.
Плануємо списати весь цей комплекс, а придатні складові оприбуткувати.
АРМ придбано за КЕКВ 3110, загальний фонд.
Працездатні: монітор, принтер, блок живлення, НЖМД.
На які рахунки оприбуткувати ці складові, особливо монітор і принтер - на 104, оскільки весь комплекс був на цьому рахунку, на 113 за ціновим критерієм чи як комплектуючі (але ж по суті це малоцінні необоротні?).
Чи зберігається КЕКВ 3110 в цьому випадку? Дякую.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ні вже не важливо за яким кекв це закуповувалось! Тепер все залежить від того за якою вартістю ви їх оціните! від неї буде залежати 113 чи 104!

Діамантова Зоря
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 09 вересня 2015, 07:24
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Діамантова Зоря »

Наприклад, я списую зі 104 АРМ, який закуплено за КЕКВ 3110, загальний фонд, а оприбутковую на 113 рахунок працездатні монітор, принтер. Це мені необхідно оприбуткувати їх за спецфондом і віднести довідку про надходження в натуральній формі в казначейство?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Діамантова Зоря писав:Наприклад, я списую зі 104 АРМ, який закуплено за КЕКВ 3110, загальний фонд, а оприбутковую на 113 рахунок працездатні монітор, принтер. Це мені необхідно оприбуткувати їх за спецфондом і віднести довідку про надходження в натуральній формі в казначейство?
Так

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”