Облік вогнепальної зброї та патронів

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

вік писав:
EVGENIY писав:Казначейству взагалі то без різниці ваш облік, за нього ви відповідаєте, тепер зайдіть в відділ звітності казначейства і спитайте як без довідки в натуральній формі вам скласти річну звітність, особливо додаток 15 та 16  :53:
Доброго дня зробила довідку і зміни до кошторису.скажіть чи можу я зброю поставити на 221 рахунок, вартість за одиницю становить 100 грн.(нам дали довідку про вартість на момент передачі) чи все ж таки 119?
Я не бачу перепон! І не бачу нічого поганого в тому що ви їх поставите на 221!

вік
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 11 січня 2012, 01:01
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Радомышль

Повідомлення вік »

Дуже вам дякую, мені буде так краще, так як вони нам по перше не по правильному акту передали(не по типовому), зносу не має.а так облікую як МПШ

вік
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 11 січня 2012, 01:01
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Радомышль

Повідомлення вік »

EVGENIY писав:
вік писав:
EVGENIY писав:Казначейству взагалі то без різниці ваш облік, за нього ви відповідаєте, тепер зайдіть в відділ звітності казначейства і спитайте як без довідки в натуральній формі вам скласти річну звітність, особливо додаток 15 та 16  :53:
Доброго дня зробила довідку і зміни до кошторису.скажіть чи можу я зброю поставити на 221 рахунок, вартість за одиницю становить 100 грн.(нам дали довідку про вартість на момент передачі) чи все ж таки 119?
Я не бачу перепон! І не бачу нічого поганого в тому що ви їх поставите на 221!
а по якому краще меморіальному ордеру?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »


Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”