Створення системного блоку

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Svevas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 28 липня 2016, 20:04
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Svevas »

Допоможіть, будь ласка, дуже ТЕРМІНОВО. Придбали по КЕКВ 2110 процесор, оперативну пам'ять, жорсткий диск, склали з цього системний блок, вартість менше 6000 грн. Чи можна цей системний блок обліковувати на 113 рах.???
Дякую

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Svevas писав:Допоможіть, будь ласка, дуже ТЕРМІНОВО. Придбали по КЕКВ 2110 процесор, оперативну пам'ять, жорсткий диск, склали з цього системний блок, вартість менше 6000 грн. Чи можна цей системний блок обліковувати на 113 рах.???
Дякую
Не можна, а нужно!

Svevas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 28 липня 2016, 20:04
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Svevas »

EVGENIY писав:
Svevas писав:Допоможіть, будь ласка, дуже ТЕРМІНОВО. Придбали по КЕКВ 2110 процесор, оперативну пам'ять, жорсткий диск, склали з цього системний блок, вартість менше 6000 грн. Чи можна цей системний блок обліковувати на 113 рах.???
Дякую
Не можна, а нужно!
Дякую. А підкажіть будь ласка, у яких документах я  можу знайти цьому підтвердження, щоб відстоювати свою позицію, що це не капітальні інвестиції, крім того, що вартість менша за 6000 грн.Тому що перевіряючі кажуть що невірно застосовано КЕКВ 2110, необх.3130

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Svevas писав:
EVGENIY писав:
Svevas писав:Допоможіть, будь ласка, дуже ТЕРМІНОВО. Придбали по КЕКВ 2110 процесор, оперативну пам'ять, жорсткий диск, склали з цього системний блок, вартість менше 6000 грн. Чи можна цей системний блок обліковувати на 113 рах.???
Дякую
Не можна, а нужно!
Дякую. А підкажіть будь ласка, у яких документах я  можу знайти цьому підтвердження, щоб відстоювати свою позицію, що це не капітальні інвестиції, крім того, що вартість менша за 6000 грн.Тому що перевіряючі кажуть що невірно застосовано КЕКВ 2110, необх.3130
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... -chi-3110/

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”