Перехід на новий план рахунків облік "Білизна, постільні речі, одяг та взуття"

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Гуріна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 04 листопада 2016, 19:31
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Гуріна »

В спортивній школі кросівки та спортивні костюми обліковували на 114 рахунку. Зараз по новому плану ми ці матеріальні цінності повинні обліковувати на 1114 чи на 1118 рахунку?

k_juice
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 21 червня 2016, 11:08
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення k_juice »

Тоже интересует подобный вопрос, у нас халаты на 114, но систематически поставки у нас их нет. Думаем, что это 1118 счет.

Ленуся
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 березня 2014, 15:49
Регіон: Херсонская область
Звідки: Херсонська область, Олешківський район

Повідомлення Ленуся »

чому ви вважаєте, що халати, спортивні костюми не 1114 "Білизна, постільні речі, одяг та взуття" ? халат -це одяг, спортивний костюм - одяг... У мене на 114 були і одяг сцени і тюлі в ДНЗ і національні костюми в БК я все разом перенесла в 1114

k_juice
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 21 червня 2016, 11:08
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення k_juice »

Ленуся писав:чому ви вважаєте, що халати, спортивні костюми не 1114 "Білизна, постільні речі, одяг та взуття" ? халат -це одяг, спортивний костюм - одяг... У мене на 114 були і одяг сцени і тюлі в ДНЗ і національні костюми в БК я все разом перенесла в 1114
Читайте уважно порядок застосування плану рахунків: "На субрахунках 1114 (1124) "Білизна, постільні речі, одяг та взуття" ведеться облік білизни, постільних речей, одягу та взуття. Облік відповідних активів на цих субрахунках ведуть суб'єкти державного сектору, які систематично отримують їх у значному обсязі для провадження своєї діяльності, інші суб'єкти державного сектору ведуть облік білизни, постільних речей, одягу та взуття у складі інших необоротних матеріальних активів.

Судячи з цього, треба відштовхуватичя не від того одяг це чи ні. Ми не отримуємо халати систематично, а також вони не потрібні для впровадження нашої діяльності, тому 1118 рахунок. Якщо у вас інша ситуація, то напевно ви вчинили вірно.

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”