Інвентарний номер в ОЗ з 2017 року

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

mamochka писав:от і я про те, тоді можна ставити 0 на всі ОЗ по 1014 рахунку )
Ні, групи для цього рахунку визначені, нуль в тих рахунках в яких групи не визначені! Ви ж самі визначили групу 3 або 5, от і відносите на 3 або 5!

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

а тепер роз'ясніть, будь ласка, на рахунок номенклатурних номерів: у методрекомендаціях пише "...При цьому предметам одного найменування, якості матеріалу та ціни встановлюється один номенклатурний номер". Якщо в мене печатки придбані одна в січні, а друга в листопаді (за умови що вони ідентичні, лише текст різний), то мені печатці за листопад присвоювати номенк.номер такий же як і печатці січневій ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

mamochka писав:а тепер роз'ясніть, будь ласка, на рахунок номенклатурних номерів: у методрекомендаціях пише "...При цьому предметам одного найменування, якості матеріалу та ціни встановлюється один номенклатурний номер". Якщо в мене печатки придбані одна в січні, а друга в листопаді (за умови що вони ідентичні, лише текст різний), то мені печатці за листопад присвоювати номенк.номер такий же як і печатці січневій ?
Якщо в обліку їх назви та ціна повністю ідентичні то так номер один! А якщо вони у різних МВО то номер один, а картки групового обліку дві!

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

але можна ставити окремі номера? наприклад, є ліжка, які розкидані по кімнатах, для інвентаризації доцільніше, якщо кожен об'єкт має окремий номер.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

mamochka писав:але можна ставити окремі номера? наприклад, є ліжка, які розкидані по кімнатах, для інвентаризації доцільніше, якщо кожен об'єкт має окремий номер.
Ну я б так не казав, що так доцільніше! Зайшла комісія в кімнату в кімнаті є МВО взяли картку групового обліку подивились на цій МВО 5 ліжок з таким то номером, порахували ліжка подивились що у всіх однаковий номер і пішли далі! А так би звіряли 5 різних номерів! Так що тоді доцільніше?

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”