Облік запасів

Обговрюємо бухоблік запасів від оприбуткування до списання
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Luda_66 писав:добрий день, раніше ми оприбутковували флешки на 113 рах. , але мені сказали, що зараз їх потрібно обліковувати на 221р. Може хтось знає де про це можна прочитати, бо нам надійшли флешки, а я сумніваюсь щодо рахунку обліку.
А що зараз змінилось що їх потрібно на 221 ставити? 
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?t ... 5847#p5964

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

EVGENIY писав:
Luda_66 писав:добрий день, раніше ми оприбутковували флешки на 113 рах. , але мені сказали, що зараз їх потрібно обліковувати на 221р. Може хтось знає де про це можна прочитати, бо нам надійшли флешки, а я сумніваюсь щодо рахунку обліку.
А що зараз змінилось що їх потрібно на 221 ставити? 
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?t ... 5847#p5964
я пам"ятаю, що десь недавно читала, що на 221, але де?І не тільки я!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Luda_66 писав:
EVGENIY писав:
Luda_66 писав:добрий день, раніше ми оприбутковували флешки на 113 рах. , але мені сказали, що зараз їх потрібно обліковувати на 221р. Може хтось знає де про це можна прочитати, бо нам надійшли флешки, а я сумніваюсь щодо рахунку обліку.
А що зараз змінилось що їх потрібно на 221 ставити? 
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?t ... 5847#p5964
я пам"ятаю, що десь недавно читала, що на 221, але де?І не тільки я!
Ну теоретично можна і на 221, але переносити якщо вони вже на 113 не потрібно!

Наташа27
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 07 травня 2015, 11:10
Регіон: Киевская область

Повідомлення Наташа27 »

Доброго дня .Скажіть на який рахунок обліковувати комплектуючі до акваріума(фільтр,обігрівач,помпа,фон,грунт авкар.,керамічні вироби,світильник компактний)

Тетяна1712
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 09 вересня 2016, 11:28
Регіон: Киевская область

Повідомлення Тетяна1712 »

Доброго дня. Підкажіть будь ласка на який рахунок віднести: паліроль панелі для авто750 мл., шампунь 750 мл.для автомобіля, WD 40 (300мл). Чи можна на 221 рахунок віднести коврик автомобільний?

katrysa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 30 серпня 2016, 09:03
Регіон: Луганская область

Повідомлення katrysa »

Світлана Анатоліївна, как в накладной так и учитываете, но если вам для списания необходимо в кг, а в накладной в шт. то переведите.

Люсія
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 78
З нами з: 20 жовтня 2015, 14:04
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсія »

Добрий день! Підкажіть будь ласка яким краще документом оформити передачу будівельних матеріалів для ремонту  підрядчику? І чи потрібно тоді ще під 13 ордер підкладати акт на списання
Проводку 234 631 відображати в 13 мем.ордері?
Проводку 631 802 в 6 мем.ордері?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Люсія писав:Добрий день! Підкажіть будь ласка яким краще документом оформити передачу будівельних матеріалів для ремонту  підрядчику? І чи потрібно тоді ще під 13 ордер підкладати акт на списання
Проводку 234 631 відображати в 13 мем.ордері?
Проводку 631 802 в 6 мем.ордері?
https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... ik/506570/

РОМ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 21 жовтня 2016, 10:04
Регіон: Львовская область

Повідомлення РОМ »

міська рада хоче купити наддверні дашки і встановити власними силами
по якому КЕКВ провести оплату (в-сть 6200) і чи правильно буде оприбуткувати на 202 рах і після встановлення списати?

Надежда111
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 27 липня 2016, 14:29
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Надежда111 »

Добрый день! Подскажите пожалуйста какой порядок списания дров. Заранее спасибо

Гість
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 жовтня 2016, 20:46
Регіон: Киевская область

Повідомлення Гість »

добрий день. Підскажіть як мають обліковуватись буд.матеріали, якщо нема складу, а ремонт робиться власними силами, до того як можна буде їх списати? чи можна закріпити їх за працівником на рах. 234, 683?

Sportvsim
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 02 лютого 2015, 14:38
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення Sportvsim »

Скажите пожалуйста, мы бюджетники. Хотим заказать баскетбольные щиты. Это будет с КЕКВ 2240. Стоимость более 11000 грн. Изготовитель даст акт виконаних робіт... Но потом кааак... Мы будем использовать эти конструкции для проведения соревнований периодтически. По идее, как-то надо будет оприходовать...Но мы ж реально ничего не покупали, а оплатили стоимость работ, к которую водет стоимость материалов... ЧЕ-то я не могу сообразить - вроде как конструкция будет , а по бумагам - нечего приходовать...

katrysa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 30 серпня 2016, 09:03
Регіон: Луганская область

Повідомлення katrysa »

Підкажіть для списання продуктів харчування достатньо щоденної меню-вимоги + накопичувальної відомості витрачання продуктів, чи потрібен обов"язково бути акт списання???

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

katrysa писав:Підкажіть для списання продуктів харчування достатньо щоденної меню-вимоги + накопичувальної відомості витрачання продуктів, чи потрібен обов"язково бути акт списання???
Акти списання в цьому випадку не доречні!
"Аналітичний облік продуктів харчування у бухгалтерській службі суб'єкта державного сектору ведеться за найменуваннями, кількістю, вартістю та матеріально відповідальними особами в оборотних відомостях.

Записи в оборотні відомості вносяться на підставі даних накопичувальних відомостей з надходження та витрачання продуктів харчування."
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... u-zapasiv/

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Sportvsim писав:Скажите пожалуйста, мы бюджетники. Хотим заказать баскетбольные щиты. Это будет с КЕКВ 2240. Стоимость более 11000 грн. Изготовитель даст акт виконаних робіт... Но потом кааак... Мы будем использовать эти конструкции для проведения соревнований периодтически. По идее, как-то надо будет оприходовать...Но мы ж реально ничего не покупали, а оплатили стоимость работ, к которую водет стоимость материалов... ЧЕ-то я не могу сообразить - вроде как конструкция будет , а по бумагам - нечего приходовать...
Судя по всему вы не правильно определили КЕКВ!

Аватар користувача
Bux6109
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 20 листопада 2013, 10:34
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення Bux6109 »

Після ремонту заміни віконних блоків потрібно оприбудковувати вторсировину (дрова та склобій) для передачі спеціалізованому підприємству по рішенню комісії на Дт 261 Кт 364, Дт 364 Кт 711 Потрібно чи у такому випадку заповнювати довідку про надходження в натуральній формі?

Гість
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 жовтня 2016, 20:46
Регіон: Киевская область

Повідомлення Гість »

Підскажіть як правельно поставити на облік 2 металопластикових вікна на 234 чи 113 загальною ціною 8200грн з ПДВ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Bux6109 писав:Після ремонту заміни віконних блоків потрібно оприбудковувати вторсировину (дрова та склобій) для передачі спеціалізованому підприємству по рішенню комісії на Дт 261 Кт 364, Дт 364 Кт 711 Потрібно чи у такому випадку заповнювати довідку про надходження в натуральній формі?
Якщо на ваш рахунок потім за цю сировину надійдуть кошти, то довідку в натуральній формі робити не потрібно!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Гість писав:Підскажіть як правельно поставити на облік 2 металопластикових вікна на 234 чи 113 загальною ціною 8200грн з ПДВ?
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 060#p16659

solovey
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 23 січня 2014, 16:43
Регіон: Киевская Область
Звідки: Богуслав

Повідомлення solovey »

Подскажите, пожалуйста, на какой счёт оприходуем мётла, грабли, замки навесн. и внутр.?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

solovey писав:Подскажите, пожалуйста, на какой счёт оприходуем мётла, грабли, замки навесн. и внутр.?
221 або 234

solovey
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 23 січня 2014, 16:43
Регіон: Киевская Область
Звідки: Богуслав

Повідомлення solovey »

EVGENIY писав:
solovey писав:Подскажите, пожалуйста, на какой счёт оприходуем мётла, грабли, замки навесн. и внутр.?
221 або 234
 То есть можно и на тот и на тот и это не будет ошибкой? А как списывать под ведомость выдачи материалов, если на 234?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

solovey писав:
EVGENIY писав:
solovey писав:Подскажите, пожалуйста, на какой счёт оприходуем мётла, грабли, замки навесн. и внутр.?
221 або 234
 То есть можно и на тот и на тот и это не будет ошибкой? А как списывать под ведомость выдачи материалов, если на 234?
Ну мені ж не відомо яка ви установа, велика чи мала, як часто у вас запаси закуповуються і чи великий обсяг! Ось із цього і треба виходити! Якщо мала установа то на 234, якщо ж велика де я завгоспи і склад, то на 221!

solovey
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 23 січня 2014, 16:43
Регіон: Киевская Область
Звідки: Богуслав

Повідомлення solovey »

Мы музыкальная школа - небольшая , у нас 1 завхоз - значит на 234?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

solovey писав:Мы музыкальная школа - небольшая ,  у нас 1 завхоз - значит на 234?
Як ви вирішите так і буде! Хоч 221 хоч 234! Помилками не буде ні те не інше!

solovey
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 23 січня 2014, 16:43
Регіон: Киевская Область
Звідки: Богуслав

Повідомлення solovey »

Спасибо большое!

Аватар користувача
Bux6109
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 20 листопада 2013, 10:34
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення Bux6109 »

Какими документами нужно оформить продажу дров населению (дрова как отходы от капитального ремонта-замены окон), нужно ли разрешение вышестоящей организации?

31.lecz.62
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 23 березня 2016, 11:06
Регіон: Полтавская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення 31.lecz.62 »

хочу запитати щодо рахунку 26 "запаси для розподілу, передачі, продажу", а саме: якщо ми купили світильники для передачі їх на баланс підприємству по ціні 7028,67 та 7548,53 грн. без ПДВ, тобто дорогі = ми повинні іх обліковувати до передачі на рах. 26 незалежно від вартості???  А тепер виникає питання по якому КЕКВ придбавати по 2210, як запаси чи по 3110, як основні засоби??? З роз"яснень в журналах я зрозуміла (ящо це так), що незалежно від вартості - 2210, але при плануванні виникають запитання у економістів правильного присвоєння КЕКВ. Буду вдячна за відповідь чи роз"яснення.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

31.lecz.62 писав:хочу запитати щодо рахунку 26 "запаси для розподілу, передачі, продажу", а саме: якщо ми купили світильники для передачі їх на баланс підприємству по ціні 7028,67 та 7548,53 грн. без ПДВ, тобто дорогі = ми повинні іх обліковувати до передачі на рах. 26 незалежно від вартості???  А тепер виникає питання по якому КЕКВ придбавати по 2210, як запаси чи по 3110, як основні засоби??? З роз"яснень в журналах я зрозуміла (ящо це так), що незалежно від вартості - 2210, але при плануванні виникають запитання у економістів правильного присвоєння КЕКВ. Буду вдячна за відповідь чи роз"яснення.
У контексті планування видатків дуже важливо розглянути питання застосування КЕКВ при здійсненні таких закупівель. Звертаємо увагу, що відповідно до п. 2.2 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Мінфіну від 12.03.12 р. № 333, за КЕКВ 2200 «Використання товарів і послуг» здійснюється оплата поточних видатків, оплата послуг, придбання матеріалів і предметів, які не беруться на облік як основні засоби. Тобто планування і придбання товарів, які не будуть використовуватися розпорядником бюджетних коштів – закупником, а передбачаються для подальшого їх розподілу, передачі, незалежно від їх вартості мають здійснюватися за КЕКВ 2200.
https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... rozpodilu/

31.lecz.62
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 23 березня 2016, 11:06
Регіон: Полтавская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення 31.lecz.62 »

Дуже вдячна за оперативність і роз"яснення. Все зрозуміло, як кажуть "лучше не придумаешь". Ви вчасно підтвердили мої сумніви.

Відповісти

Повернутись до “Облік запасів”