Облік благодійної допомоги

Обговрюємо бухоблік запасів від оприбуткування до списання
Oльга Cергіївна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 11 липня 2023, 23:48
Регіон: Дніпровський

Повідомлення Oльга Cергіївна »

Підкажіть будь ласка, якщо ми не прибуткова організація, отримали акт прийому -передачі благодійної допомоги в натуральній формі, чи потрібно її обліковувати через органи казначейства, робити довідки в натуральній формі? Буду дуже вдячна за відповідь.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Те що ви не прибуткова ще не означає що ви бюджетна! Тому уточніть ви бюджетна установа? Якщо так то вам потрібно проводити довідку в казначействі і всі інші маніпуляції
все розписано чудово ось в цій статті https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... yak-treba/

Oльга Cергіївна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 11 липня 2023, 23:48
Регіон: Дніпровський

Повідомлення Oльга Cергіївна »

Ми бюджетна установа. Я так зрозуміла, що ми беремо благодійну допомогу на облік, згідно акта-прийому передачі. Але виконком, котрий передає нам цю благодійну допомогу заперечує, ссилаясь на п. Кабинету Міністрів ві 05.03.2022 р. №202 , що нам її не потрібно ставити на облік(баланс). Підкажіть на який Закон України мені зіслатися, що дійсно благ.доп. обліковується

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Oльга Cергіївна писав:
12 липня 2023, 15:48
Ми бюджетна установа. Я так зрозуміла, що ми беремо благодійну допомогу на облік, згідно акта-прийому передачі. Але виконком, котрий передає нам цю благодійну допомогу заперечує, ссилаясь на п. Кабинету Міністрів ві 05.03.2022 р. №202 , що нам її не потрібно ставити на облік(баланс). Підкажіть на який Закон України мені зіслатися, що дійсно благ.доп. обліковується
Читайте статтю

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Якщо Вам потрібно огрунтування, див. ось тут https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/202 ... 20501.html

Відповісти

Повернутись до “Облік запасів”