Все про ПММ

Обговрюємо бухоблік запасів від оприбуткування до списання
Марія EN
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 25 травня 2023, 16:02
Регіон: Київ

Повідомлення Марія EN »

Доброго дня! Я новачок у цьому чаті. Хочу запитати, чи може хтось стикався або має досвід щодо обліку руху палива, що використовується для господарських потреб підприємтва.
На підприємстві є механізми, що заправляються бензином, мають невеличкі паливні баки, тобто заправка на АЗС таких механізмів неможлива та не цільоспрямована. (Газонокосарки, мотокоси, мотопомпи, невеличкі генератори, інші невеликі моторні агрегати ). Підприємство закуповує паливо за талонною системою. Має місце перевезення палива від АЗС до місцезнаходження підприємства у каністрах для подальшої заправки цих механізмів.
Підкажіть, чи оформлюєте ви заявки на переміщення палива у ТЗ, що не є акцизним складом пересувним згідно з Наказом № 188?
Які документи оформлюєте на таку операцію (маю на увазі отримання палива за талоном, злив його у каністру, перевезення до місця його споживання механізмами та заправка з каністри таких механізмів)

у консультаціях нажаль ніяк не можу до кінця розібратися з такими малими обсягами, але не бачу якихось обмежень щодо кількості пального, до якого не повинні застосовуватися вказані норми перевезення. До того ж за невиконання законодавства щодо зберігання та перміщення палива - величезні штрафи, тому треба зробити так, як треба, але як? Прошу відгукніться, в кого є досвід таких операцій.

tati
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 06 червня 2023, 08:36
Регіон: Україна

Повідомлення tati »

Добрий день! Допоможіть, буд-ласка розібратися в такому питанні. Наше підприємство отримала внутрівідомчою передачею талони на пальне, ( 1 талон, 20л на суму 1059,80). При заправці на АЗС отримали чек на 20л, але сума у чеку 899,80. Що робити з різницею? Якщо можна, з проводками. Дякую, за розуміння. :23:

ОксанаК
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 22 серпня 2019, 09:04
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ОксанаК »

якщо ви отримали талони на суму 1059,80 грн, то в кінці місяця цю суму і списуєте. чек, як підтвердження факту заправки пального, підкріплюєте до подорожнього листа

webzepa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 серпня 2023, 13:40
Регіон: Харків
Контактна інформація:

Повідомлення webzepa »

Доброго дня!
Я новочок у цьому чаті.
Хочу запитати, чи може хтось стикався або має досвід щодо обліку руху палива, що використовується для господарських потреб підприємтва.

Відповісти

Повернутись до “Облік запасів”