Продукти харчування

Обговрюємо бухоблік запасів від оприбуткування до списання
Олена Гривнюк
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 19 березня 2015, 15:25
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олена Гривнюк »

Відгукніться хто веде продукти харчування , по новому стандарту!?

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

я веду

Олена Гривнюк
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 19 березня 2015, 15:25
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олена Гривнюк »

Доброго дня! підкажіть будь ласка як ви робите аналіз використання продуктів в процентному відношенні які норми на 1 хворого берете адже тепер вони діляться на гіпо,нормо,гіпертрофіків та діти на 5 категорій

Ulyasya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 22 серпня 2012, 17:32
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ulyasya »

Підкажіть в якому ордері вести продукти отримані, як спонсорська допомога, для одиноких непрацездатних громадян.
Продукти списуються в тому ж місяці.
Чи правильна проводка д-т 232 к-т712, списано д-т 812 к-т 232?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ulyasya писав:Підкажіть в якому ордері вести продукти отримані, як спонсорська допомога, для одиноких непрацездатних громадян.
Продукти списуються в тому ж місяці.
Чи правильна проводка д-т 232 к-т712, списано д-т 812 к-т 232?
д-т 232 к-т712 вот такой проводки не может быть в природе (нельзя получить что либо от "ДОХОДОВ")!! почему то все её хотят использовать!! Обратимся к кореспонденции счетов:

2.7
Отримання матеріалів і продуктів харчування як гуманітарної допомоги
Дт 231 - 236, 238, 239
Кр 364
Это ваша первая проводка! После которой вы должны составить Довідку про надходження в натуральной формі та внести зміни до кошторису спецфонду!!
Дальше проводите довидку в натуральной форме

Відображаємо надходження згідно довідки про надходження в натуральній формі (виписка з рахунку) Дт 324 Кр 712
Відображаємо касові видатки згідно довідки про надходження в натуральній формі (виписка з рахунку) Дт 364 Кр 324

Ну и следующая операция это спиание
Дт 812 Кт 232

Ulyasya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 22 серпня 2012, 17:32
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ulyasya »

EVGENIY, дякую.

ainnest
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 12 лютого 2013, 14:38
Регіон: Киевская Область
Звідки: Борисполь

Повідомлення ainnest »

Доброго дня!! Підскажіть, будь ласка, в нашій організаціїї є земельна ділянка, в цьому році ми купили насіння кабачків, посадили і законсервували кабачки. Я провела по казначейству кабачки як натуральну допомогу, поставила на 825 рахунок всі продукти які використали для консервування. А що робити з насінням кабачків і закаточними кришками????

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ainnest писав:Доброго дня!! Підскажіть, будь ласка, в нашій організаціїї є земельна ділянка, в цьому році ми купили насіння кабачків, посадили і законсервували кабачки. Я провела по казначейству кабачки як натуральну допомогу, поставила на 825 рахунок всі продукти які використали для консервування. А що робити з насінням кабачків і закаточними кришками????
Я чомусь думаю, що на таке ви не мали права! Відкрийте положення про свою установу, хіба в ньому є те що ви вирощуєте продукцію (що за установа ви теж не вказали)? Чому їх не оприбуткували як продукти харчування? З питання не зрозуміло ви і насіння оприбутковували та кришки? Хто їх закупав?

ainnest
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 12 лютого 2013, 14:38
Регіон: Киевская Область
Звідки: Борисполь

Повідомлення ainnest »

У нас будинок пристарілих, живуть люди які звикли працювати, то й просяться оброблять огород, працюють в саду і на клумбах.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ainnest писав:У нас будинок пристарілих, живуть люди які звикли працювати, то й просяться оброблять огород, працюють в саду і на клумбах.
Беру свои слова обратно про то что ві не иметеет права, почитал положение всё таки имеете
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0399-97

Код: Виділити все

4.3. У   будинку-інтернаті   можуть   створюватися   підсобні 
господарства,     різноманітні     промислові    міні-виробництва, 
багатопрофільні лікувально-виробничі  (трудові)  майстерні,  цехи, 
дільниці,  з  необхідним інвентарем,  обладнанням,  транспортом та 
іншими засобами сільськогосподарського виробництва, які здійснюють 
свою діяльність відповідно до положення про ці структури.
теперь по существу попробуем разобраться, семена вы покупали за счёт кошториса? И учитывали их в учёте? И крышки?

ainnest
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 12 лютого 2013, 14:38
Регіон: Киевская Область
Звідки: Борисполь

Повідомлення ainnest »

За семена и крышки мы платили из спецфонда (інші джерела власних надходжень). Конечно учитывали.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ainnest писав:За семена и крышки мы платили из спецфонда (інші джерела власних надходжень). Конечно учитывали.
Значит вы должны были их оприходывать! Выдавать крышки нужно было столько сколько банок закрыли + если испортили или брак, остаток пусть хранится если они ещё пригодны, так же и семена если ещё пригодны то храните, если не хотите то списывайте! Кстати банки можно учитывать как тару! Это если я правильно понял ваш вопос :)
Крышки выданые для консервации списуются, семена выданые для посадки тоже списываются!

ainnest
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 12 лютого 2013, 14:38
Регіон: Киевская Область
Звідки: Борисполь

Повідомлення ainnest »

Спасибо большое. я так и сделала, а потом засомневалась, не нужно ли их было включать в стоимость консервации.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ainnest писав:Спасибо большое. я так и сделала, а потом засомневалась, не нужно ли их было включать в стоимость консервации.
можно и включить в стоимость :) єто я как то не учёл, но вопрос как вы вобще их стоимость определяли? Как стоимость овощей определяли? Тут как бы получается нужно отталкиваться от этого, если вы по рыночной цене оприходывали консервацию, то тогда мой вариант! Вопрос вобще очень интересный и требует наверно разобраться по глубже! У вас же как бы нет себестоимости овощей ведь работы по их посадке и уборке фактически бесплатные и как бы себестоиость их складывается из стоимости семян ну может воду ещё отнести можно! Я ещё не знаю как будет верно, но мне кажется лучше оприходывать всё просто по рыночным ценам и поэтому все расходные просто списывать, хотя может и ошибаюсь. Нужно ещё почитать нормативку! :38:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Да всё таки нужно было это из Стандарта "Запасы"
10. Первісною вартістю запасів, що виготовляються власними силами суб'єктів державного сектору, визнається їх виробнича собівартість, яка визначається за відповідними національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку в державному секторі. (А этот порядок вступает с 01.01.2016)

3. Запаси, використані для створення інших активів власними силами, визнаються витратами на створення цього активу.

Олена Гривнюк
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 19 березня 2015, 15:25
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олена Гривнюк »

Доброго дня! Мене мучить питання яких цін потрібно притримуватись? Кожного місяця приходять середні ціни , які склалися на окремі продовольчі товари (приходять в грудні за листопад) і також моніторинг за кожні кілька днів . Яких цін притримуватись і чи притримуватись їх взагалі ?
Адже раніше були граничні ціни і  потрібно було їх дотримуватись а тепер середні ціни.    Невже ні в кого немає таких питань ?  Хотілось би почути думку фахівця .

Відповісти

Повернутись до “Облік запасів”