Облік металобрухту від списання

Обговрюємо бухоблік запасів від оприбуткування до списання
Олена Гривнюк
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 19 березня 2015, 15:25
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олена Гривнюк »

Доброго дня! Загнали в глухий кут на рахунок металобрухту від списання, " Бюджетна бухгалтерія" № 24 написано обліковувати на субрахунку 261 в типовій кореспонденції (новій) такої кореспонденції я не знайшла . Допоможіть розібратися як оприбуткувати, передати спеціалізованому підприємству, надійшли кошти .

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Олена Гривнюк писав:Доброго дня! Загнали в глухий кут на рахунок металобрухту від списання, " Бюджетна бухгалтерія" № 24 написано обліковувати на субрахунку 261 в типовій кореспонденції (новій) такої кореспонденції я не знайшла . Допоможіть розібратися як оприбуткувати, передати спеціалізованому підприємству, надійшли кошти .
Что то в 24 номере я не нашёл такого, скажите название статьи!

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Олена Гривнюк писав:Доброго дня! Загнали в глухий кут на рахунок металобрухту від списання, " Бюджетна бухгалтерія" № 24 написано обліковувати на субрахунку 261 в типовій кореспонденції (новій) такої кореспонденції я не знайшла . Допоможіть розібратися як оприбуткувати, передати спеціалізованому підприємству, надійшли кошти .
Не зовсім розумію Вашого занепокоєння з цього приводу. Ми про це не раз розповідали на нашому форумі http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 261#p40460
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... =261#p8774
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... =261#p6667
Ознайомтеся, будь ласка, з цією інформацією, впевнена Ви знайдете відповіді на свої запитання

Олена Гривнюк
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 19 березня 2015, 15:25
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олена Гривнюк »

EVGENIY писав:
Олена Гривнюк писав:Доброго дня! Загнали в глухий кут на рахунок металобрухту від списання, " Бюджетна бухгалтерія" № 24 написано обліковувати на субрахунку 261 в типовій кореспонденції (новій) такої кореспонденції я не знайшла . Допоможіть розібратися як оприбуткувати, передати спеціалізованому підприємству, надійшли кошти .
Что то в 24 номере я не нашёл такого, скажите название статьи!
Вибачаюсь №34 стор.21

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Олена Гривнюк писав:
EVGENIY писав:
Олена Гривнюк писав:Доброго дня! Загнали в глухий кут на рахунок металобрухту від списання, " Бюджетна бухгалтерія" № 24 написано обліковувати на субрахунку 261 в типовій кореспонденції (новій) такої кореспонденції я не знайшла . Допоможіть розібратися як оприбуткувати, передати спеціалізованому підприємству, надійшли кошти .
Что то в 24 номере я не нашёл такого, скажите название статьи!
Вибачаюсь №34 стор.21
А в чому глухий кут?? Такий висновок редакція зробила ось із цього інтерв'ю

Ред.: Із цього року до Плану рахунків додано новий рахунок 26 «Запаси для розподілу, передачі, продажу». Цей рахунок має такі субрахунки:

— 261 «Запаси для розподілу, передачі, продажу»;

— 262 «Державні матеріальні резерви та запаси».

Так, на субрахунку 261 «Запаси для розподілу, передачі, продажу» ведеться облік запасів, що придбані (вироблені, отримані) та утримуються з метою подальшого розподілу, передачі або продажу, у тому числі вироби з дорогоцінних металів та дорогоцінного і напівдорогоцінного каміння, підручники й інші матеріали освітніх (навчальних) закладів, запаси озброєння тощо.

Поясніть: чи може установа обліковувати на субрахунку 261 вторсировину (макулатуру, металобрухт), яка підлягає передачі (продажу) спеціалізованому підприємству?

М. Ч.: Так, бюджетна установа може обліковувати на субрахунку 261 «Запаси для розподілу, передачі, продажу» вторинну сировину (металобрухт тощо), яка підлягає здачі (продажу) спеціалізованому підприємству.

Раніше ви використовували здається 239 рахунок тепер все теж саме тільки рахунок 261

Олена Гривнюк
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 19 березня 2015, 15:25
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олена Гривнюк »

EVGENIY писав:
Олена Гривнюк писав:
EVGENIY писав:
Олена Гривнюк писав:Доброго дня! Загнали в глухий кут на рахунок металобрухту від списання, " Бюджетна бухгалтерія" № 24 написано обліковувати на субрахунку 261 в типовій кореспонденції (новій) такої кореспонденції я не знайшла . Допоможіть розібратися як оприбуткувати, передати спеціалізованому підприємству, надійшли кошти .
Что то в 24 номере я не нашёл такого, скажите название статьи!
Вибачаюсь №34 стор.21
А в чому глухий кут?? Такий висновок редакція зробила ось із цього інтерв'ю

Ред.: Із цього року до Плану рахунків додано новий рахунок 26 «Запаси для розподілу, передачі, продажу». Цей рахунок має такі субрахунки:

— 261 «Запаси для розподілу, передачі, продажу»;

— 262 «Державні матеріальні резерви та запаси».
Раніше ви використовували здається 239 рахунок тепер все теж саме тільки рахунок 261
Раніше 239 364, 364 239, 323 711 всі проводки закривались залишалось 323 711 ,а Юлія Крот в своїй відповіді пише такі проводки 261 364 , 364 323 , 323 711 залишились 261 711 виходить на 261 рах. буде накопичуватися сума це якщо металобрухт зданий , а що робити якщо не зданий де його накопичувати до здавання? В Бюджетній бухгалтерії №24 від24.06.2013 р написано що в Держказначейство довідка не подається.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Олена Гривнюк писав:Раніше 239 364, 364 239, 323 711 всі проводки закривались залишалось 323 711 ,а Юлія Крот в своїй відповіді пише такі проводки 261 364 , 364 323 , 323 711 залишились 261 711 виходить на 261 рах. буде накопичуватися сума це якщо металобрухт зданий , а що робити якщо не зданий де його накопичувати до здавання? В Бюджетній бухгалтерії №24 від24.06.2013 р написано що в Держказначейство довідка не подається.
Сколько раз мне ещё перечитывать 24 номер?? Где вы это находите???

Олена Гривнюк
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 19 березня 2015, 15:25
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олена Гривнюк »

№24 від 24.06.2013 р. це колишні проводки , і про довідку стор.24
№34 від 14.09.2015 р. про віднесення на 261 рах. стор.21

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Олена Гривнюк писав:№24 від 24.06.2013 р. це колишні проводки , і про довідку стор.24
№34 від 14.09.2015 р. про віднесення на 261 рах. стор.21
Извиняюсь я смотрел на 2015 год!! Если не сдаёте металолом то он у вас висит на 261

В номере 34 на 21 странице нет проводок!!!

Если чесно я уже запутался, что вас смущает и что не получается :57:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Вот я накидал проводки

Оприбутоковано метлабрухт 261 364
Нараховано дохід 364 711
Передано переробнику 364 261
Надійшли котши 323 364

Олена Гривнюк
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 19 березня 2015, 15:25
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олена Гривнюк »

Я зовсім з вами обома не згідна по ваших проводках Євгеній 2 рази попадають на розрахунки навіщо це потрібно?
Скоріше буде вірно оприбутковано 261 364 , передано спец. підприємству 364 239 , надійшли кошти 323 711 і без довідки в Держказначейство . Цитую з Бюдж. бух №24 від24.06.2013р. Вважаємо, що використання субрах.711 при оприбуткуванні металобрухту з метою подальшої його реалізації недоцільне , оскільки в установі в такому разі виникають не доходи , а зобов"язання з передачі таких деталей спец.підприємству . У цьому випадку виникнення доходів відбувається під час надходження грошових коштів за зданий металобрухт на спец. рах. установи.
Оскільки передбачається реалізація металобрухту , до органу Держказначейства Довідка про надходження в натуральній формі не подається.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Олена Гривнюк писав:Я зовсім з вами обома не згідна по ваших проводках Євгеній 2 рази попадають на розрахунки навіщо це потрібно?
Скоріше буде вірно оприбутковано 261 364 , передано спец. підприємству 364 239 , надійшли кошти 323 711 і без довідки в Держказначейство . Цитую з Бюдж. бух №24 від24.06.2013р. Вважаємо, що використання субрах.711 при оприбуткуванні металобрухту з метою подальшої його реалізації недоцільне , оскільки в установі в такому разі виникають не доходи , а зобов"язання з передачі таких деталей спец.підприємству . У цьому випадку виникнення доходів відбувається під час надходження грошових коштів за зданий металобрухт на спец. рах. установи.
Оскільки передбачається реалізація металобрухту , до органу Держказначейства Довідка про надходження в натуральній формі не подається.
Во первых в кореспонеденции счетов есть вот такие проводки
3.5
Надходження на поточні, спеціальні реєстраційні рахунки установи сум, що відносяться до плати за надані послуги, оренду та реалізацію майна відповідно до законодавства
313, 323
364, 674, 633
Нарахування плати за послуги, що надаються установою згідно із законодавством (сюда включена реализация майна)
364, 674, 633
711, 714
(обратите внимания все они есть у меня в проводках)

Во вторых я так и не понял вас, вы не согласны со статьёй и тут же мне приводите проводки со статьи и говорите что считаете так верно!!!!

Мой вариант проводок предполагает что металлолом не сразу будет реализован а к примеру через пару месяцев! А вариант в журнале удобен если всё делается одним месяцем! они оба имеют право на жизнь :)

А вот проводки Дт 323 Кр 711 вы не найдёте потому что в плате за услуги используется НАЧИСЛЕНО (Дт 364 Кт 711) доходов и НАДИЙШЛО (Дт323 Кт364), ! Проводки надходження которые затрагивают 7 класс используются в инших джерелах собственных поступлений так как там начислять нечего!

Олена Гривнюк
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 19 березня 2015, 15:25
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олена Гривнюк »

Євгеній ви заставили мене замислитись і я підняла посібник для бухгалтерів бюджетної сфери 2006 р. випуску "План рахунків: практика застосування" там знайшла такі проводки
Оприбутковані матеріали від розбирання необоротних активів 232 711 , 364 323 , 234 364 ,ще потрібна була довідка до ВДК
в № 24/2013р. на 239 рах. 239 364 , 364 239 , 323 711 без довідки
а в самій новій кореспонденції я таких проводок про металобрухт і т.п. я не знайшла , напевно таки Юлії проводки вірні.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Олена Гривнюк писав:Євгеній ви заставили мене замислитись і я підняла посібник для бухгалтерів бюджетної сфери 2006 р. випуску "План рахунків: практика застосування" там знайшла такі проводки
Оприбутковані матеріали від розбирання необоротних активів 232 711 , 364 323 , 234 364 ,ще потрібна була довідка до ВДК
в № 24/2013р. на 239 рах. 239 364 , 364 239 , 323 711 без довідки
а в самій новій кореспонденції я таких проводок про металобрухт і т.п. я не знайшла , напевно таки Юлії проводки вірні.
Сейчас я вас заставлю ещё глубже задуматься о справочниках и статьях!

Вот смотрите у вас есть отчёт по форме 4.1 в нём есть столбик НАРАХОВАНО и есть НАДИЙШЛО, если действовать по совету справочника то в вашем учёте будет отсутствовать одна проводка, таким образом ваш учёт не соответствует отчётности! Ещё раз повторюсь такая проводка как Дт323 Кр711 не зря отсутствует в типовой кореспонденции, её попросту не может быть! Можно провести аналогия с родительской платой, её сначала НАРАХОВУЮТЬ и потом она НАДХОДИТЬ и учёт и отчётность сходится, вот я клоню к тому что всё что проходит по форме 4.1. должно НАРАХОВУВАТИСЬ и потом только НАДИЙШЛО, есть даже вариант что сначала надходить к примеру переплата по родплате, а в следующем месяце вы нараховуете её и она выравнивается!

Аватар користувача
ljanka2007
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 24 травня 2013, 13:56
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ljanka2007 »

Терміново, колеги, підскажіть, у якому ордеру оприбуткову\те металобрухт на 261 рахунок?Бух довідкой?

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

ljanka2007 писав:Терміново, колеги, підскажіть, у якому ордеру оприбуткову\те металобрухт на 261 рахунок?Бух довідкой?
1. Оприбутковуємо металобрухт (акт) Д-т 261 К-т 711, м/о №14;
2. Реалізовуємо п/ву (накладна) Д-т 364 К-т 261, м/о №13;
3.Отримали кошти (виписка банку) Д-т 323 К-т 364, м/о №3.

Аватар користувача
fanny
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення fanny »

Доброї ночі! А у який рядок балансу поставити 261 рахунок (макулатура)? У формі 6 він не відображається.

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

fanny писав:Доброї ночі! А у який рядок балансу поставити 261 рахунок (макулатура)? У формі 6 він не відображається.
Порядком складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженим наказом Мінфіну від 24.01.2012 р. № 44, чітко визначено, що у рядку 170 "Інші запаси" Балансу (ф. № 1) наводиться вартість запасів розпорядників бюджетних коштів, що не враховані в рядках 150 "Матеріали і продукти харчування" та 160 "Малоцінні та швидкозношувані предмети", зокрема:
запасів для розподілу, передачі, продажу і активів, що становлять державні матеріальні резерви та запаси.

Аватар користувача
fanny
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення fanny »

Дякую!

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

fanny писав:Дякую!
Будь ласка

swetlanatchokowa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 22 грудня 2014, 13:48
Контактна інформація:

Повідомлення swetlanatchokowa »

Підскажіть , будь -ласка, чи вірні проводки оприбуткування щепи(власного виробництва) для подальшого продажу
1.оприбуткування щепи (акт) - Дт 261  Кт 364  
2.реалізація щепи  (накладна) Дт 323 Кт 364
                                           Дт 364 Кт 261
3.надійшли кошти (виписка)     Дт 323 Кт 711

Ір4ик
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 17 лютого 2014, 18:18
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Подякували: 2 рази

Повідомлення Ір4ик »

Добрий день! Можливо у когось є протокол засідання комісії по списанню основних засобів. Буду вдячна за допомогу)

Олена Гривнюк
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 19 березня 2015, 15:25
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олена Гривнюк »

Прийшов новий номер "Бюджетної бухгалтерії" і знову про оприбуткування металобрухту , тут і так голова кругом іде від цих новшенств . В "Бюджетній бухгалтерії" №7   кореспонденція рахунків одна ,а в "Бюджетної бухгалтерії" № 21 зовсім інша ,як це розуміти ?
А у відповідях на питання знайшла ще інша.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Олена Гривнюк писав:Прийшов новий номер "Бюджетної бухгалтерії" і знову про оприбуткування металобрухту , тут і так голова кругом іде від цих новшенств . В "Бюджетній бухгалтерії" №7   кореспонденція рахунків одна ,а в "Бюджетної бухгалтерії" № 21 зовсім інша ,як це розуміти ?
А у відповідях на питання знайшла ще інша.
В бюджетной бухгалтерии №7 нет такой темы или может 2015 год?

Олена Гривнюк
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 19 березня 2015, 15:25
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олена Гривнюк »

EVGENIY писав:
Олена Гривнюк писав:Прийшов новий номер "Бюджетної бухгалтерії" і знову про оприбуткування металобрухту , тут і так голова кругом іде від цих новшенств . В "Бюджетній бухгалтерії" №7   кореспонденція рахунків одна ,а в "Бюджетної бухгалтерії" № 21 зовсім інша ,як це розуміти ?
А у відповідях на питання знайшла ще інша.
В бюджетной бухгалтерии №7 нет такой темы или может 2015 год?
№7  від 15.02.2016 року стор. 11

Олена Гривнюк
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 19 березня 2015, 15:25
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олена Гривнюк »

swetlanatchokowa писав:Підскажіть , будь -ласка, чи вірні проводки оприбуткування щепи(власного виробництва) для подальшого продажу
1.оприбуткування щепи (акт) - Дт 261  Кт 364  
2.реалізація щепи  (накладна) Дт 323 Кт 364
                                           Дт 364 Кт 261
3.надійшли кошти (виписка)     Дт 323 Кт 711
 Це як з металобрухтом , 323 2 рази по дебету це вже не те, та й 364 не закривається , якщо ця щепа не буде здана в цьому місяці то треба ставити на 041 позабалансовий рахунок і взагалі в Бюджетній бухгалтерії №7 та №21 2016 року наведені приклади на рахунок металобрухту і там різні кореспонденції рахунків .

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Поэтому в подобных ситуациях мы рекомендовали при оприходовании вторсырья (отходов) с целью дальнейшей его реализации не подавать в Казначейство Справку о поступлениях в натуральной форме и не использовать субсчет 711 «Доходы по средствам, полученным как плата за услуги». Ведь в этом случае у учреждения возникают не доходы, а обязательства по передаче отходов специализированному предприятию. А вот уже когда отходы будут сданы и на спецсчет поступят средства от их реализации, самое время показать доход по кредиту субсчета 711.

Вместе с тем некоторые бухгалтеры все равно предпочитали вариант с подачей Справки с дальнейшей корректировкой дохода по спецфонду.
Интересно, а можно ли избежать таких корректировок в учете? Оказывается, да. Давайте посмотрим, как это можно сделать.
Что тут не понятного?? В этой статье расмотрен вариант! В номере 21 рассмотрено все варианты и этот тоже! В чём проблема?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Я вам сейчас ещё и третий вариант сделаю :) Ща найду ссылку

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10284
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Вот я так вижу учёт http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=98&t=5442&p=41087&hilit=%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D1%96%D0%B9%D1%88%D0%BB%D0%B8#p41083
там в следующих ссобщениях я попітался обосновать!

TanechkaK
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 14 жовтня 2012, 13:36
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення TanechkaK »

EVGENIY писав:Вот я так вижу учёт http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=98&t=5442&p=41087&hilit=%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D1%96%D0%B9%D1%88%D0%BB%D0%B8#p41083
там в следующих ссобщениях я попітался обосновать!
Вы не подскажите, если мы спишем с ОС приборы и оприходуем металобрухт, после этого его передадим на базу военской части и сами есть военская часть, т.е. получится внутриведомственная передача, то надо делать довідку в Казначейство про надходження у натуральній формі і зміни кошторису? Или можно просто сделать проводками, бывшими 261-364 и 364-261. Подскажите, пожалуйста.

Відповісти

Повернутись до “Облік запасів”