Питання віднесення на рахунок

Обговрюємо бухоблік запасів від оприбуткування до списання
tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

k_juice писав:Подскажите, валики и кисти для покраски стен относятся к строительным материалам или к малоценным быстроизнашеваемым? А также розетки, выключатели, вилки.
Розетки, выключатели, вилки-рах.1513;валики и кисти для покраски стен-рах.1812

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

Доброго дня! Хочу розумну відповідь. На якій рахунок віднесть папер, ручкі, папки , скріпки і т.п. згідно нового плану рахунків? Рахунок 1812 не підходить однозначно. Жду відповіді

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

tymofeieva писав:Доброго дня!  Хочу розумну відповідь. На якій рахунок віднесть папер, ручкі, папки , скріпки і т.п. згідно нового плану рахунків? Рахунок 1812 не підходить однозначно. Жду відповіді
Чим не влаштовує відповідь фахівця з мінфіну??
З перенесенням залишків запасів теж треба бути уважними. Переносити слід кожну одиницю, оскільки не усі старі субрахунки точно відповідають новим. Наприклад, на субрахунок 1812 «Малоцінні та швидкозношувані предмети» треба перенести як матеріальні цінності, що обліковуються на субрахунках 221 «Малоцінні та швидкозношувані предмети» і 222 «Малоцінні та швидкозношувані предмети спеціального призначення», так і частину матеріальних цінностей, що обліковуються на субрахунках 234 «Господарські матеріали і канцелярське приладдя» і 237 «Матеріали в дорозі». До того ж цінності з рахунку 234 залежно від їх виду треба перерозподілити, окрім субрахунку 1812, також і на субрахунки 1512 «Медикаменти і перев’язувальні засоби» і 1513 «Будівельні матеріали».

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/articles/buhgalterskiy-oblik/noviy-plan-rahunkiv-perenosimo-zalishki/

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

Иришка писав:Добрий день! Підкажіть, буль ласка, на який рахунок віднести Флешки?
Рахунок 1812 , видать в експлуатацію, списать з балансу і вести кількісний облік за Івановим, Петровим, Сідоровим докі придатні до експлуатації, аба рахунок 1113.

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

EVGENIY, Добре. А якій би рахунок вищевказаний Мінфіном, Ви обрали би для обліку папок, ручок, паперу, скріпок і т.п.?

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

Жду відповідь "EVGENIY, Добре. А якій би рахунок вищевказаний Мінфіном, Ви обрали би для обліку папок, ручок, паперу, скріпок і т.п.?"

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

tymofeieva писав:Жду відповідь "EVGENIY, Добре. А якій би рахунок вищевказаний Мінфіном, Ви обрали би для обліку папок, ручок, паперу, скріпок і т.п.?"
1812

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

EVGENIY, Добре! А як би Ви їх потім списували ???? Жду відповіді

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

tymofeieva писав:EVGENIY, Добре! А як би Ви їх потім списували ???? Жду відповіді
Вартість малоцінних та швидкозношуваних предметів, що передані в експлуатацію, виключається зі складу активів (списується з балансу) з подальшою організацією оперативного кількісного обліку таких предметів за місцями експлуатації і відповідальними особами протягом строку їх фактичного використання.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/metod-recomendacii-buhobliku-subjektiv-derjavnogo-sektoru/metod-recomendacii-buhobliku-zapasiv/
Аналітичний облік малоцінних та швидкозношуваних предметів здійснюється матеріально відповідальними особами за найменуваннями предметів та кількістю.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/metod-recomendacii-buhobliku-subjektiv-derjavnogo-sektoru/metod-recomendacii-buhobliku-zapasiv/

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

EVGENIY, Дякую за відповідь.  Але хочу звернути Вашу увагу на те, що "Аналітичний облік малоцінних та швидкозношуваних предметів здійснюється матеріально відповідальними особами за найменуваннями предметів та кількістю." папір, скріпки і т.п. це не предмет, а розхідний матеріал, але і не господарчій матеріал ( господарчій матеріал це лампи щітки і т.п.) А як, що дивитись далі, то  такій матеріал, як папір можно використати за один день ( наприклад друк квартальних звітів) і скільки потрібно МВО для кількісного обліку, якщо в штаті 150 осіб????. Надо  грамотно шукати вірний шлях для обліку канцтоварів. Але до кого звернутися за допомогою?????? Нажаль це не тільки моя проблема . Це проблема ВСІХ бухгалтерів. Проблема ДНЯ, да вже МІСЯЦЯ.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

tymofeieva писав:EVGENIY, Дякую за відповідь.  Але хочу звернути Вашу увагу на те, що "Аналітичний облік малоцінних та швидкозношуваних предметів здійснюється матеріально відповідальними особами за найменуваннями предметів та кількістю." папір, скріпки і т.п. це не предмет, а розхідний матеріал, але і не господарчій матеріал ( господарчій матеріал це лампи щітки і т.п.) А як, що дивитись далі, то  такій матеріал як папір можно використати за один день ( наприклад друк квартальних звітів) і скільки потрібно МВО для кількісного обліку, якщо в штаті 150 осіб????. Надо  грамотно шукати вірний шлях для обліку канцтоварів. Але до кого звернутися за допомогою?????? Нажаль це не тільки моя проблема . Це проблема ВСІХ бухгалтерів. Проблема ДНЯ, да вже МІСЯЦЯ.
Я розумію! Але ж маємо те що маємо! Я не працюю в мінфіні і не можу читати їх думки, я виходжу з того що читав! Я так само як і ви чекаю хоча б якісь роз'яснення від мінфіну і мені так само цікаві відповіді на всі ваші питання! Чим можу тим допомагаю!

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

Хто зараз на форумі і мене підтримує, щодо проблеми обліку канцтоварів відповідно до Нового плану рахунку, прошу відгукнутися.

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

ШАНОВНІ БУХГАЛТЕРА, як ви дивитесь на те, що«Спасение утопающих — дело рук самих утопаючих» і докі не буде роз’яснень, щодо обліку канцтоварів ПРОПОНУЮ внести в РОБОЧИЙ ПЛАН РАХУНКІВ субрахунок 1518/1 (Інші виробничі запаси (канцелярське приладдя(папір, олівці тощо)) і не морочити голову, не собі, не людям. Хто мене підтримує відгукніться «ПІДТРИМУЮ». А хто ні, то обґрунтуйте.

Иришка
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 185
З нами з: 27 січня 2016, 20:03
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Иришка »

Шановні колеги! Якщо з 234 рахунку ми переносимо на 1812, то треба збільшувати фонд МШП?

xodyz@meta.ua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 21 березня 2016, 10:11
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення xodyz@meta.ua »

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка. на який рахунок треба віднести окремо розташовану будівлю, яка надається в безоплатну оренду релігійній громаді. А також, дві кімнати у триповерховій будівлі, які надаються в оренду бюджетній установі за 1 грн на рік.

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

Иришка,Згідно Нового плану рахунків фонду в МШП немає, але аналітичний облік, що здійснюється матеріально відповідальними осібами за найменуваннями предметів та кількістю(п,11 розд.3 Методрекомендацій"Запаси") ніхто не відміняв.

kvitka_0802
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 08 лютого 2017, 11:56
Регіон: Полтавская область

Повідомлення kvitka_0802 »

Ккааррііннаа писав:Доброго вечора. Підкажіть будь-ласка: лікарня отримала слухові апарати вартістю 2000 грн за одиницю від головного розпорядника. На який рахунок віднести: 233 чи 221? Слухові апарати будуть передані пацієнтам. ( куплені були за КЕКВ 2220)
 на 261 "Запаси для розподілу, передачі, продажу"

рейвен
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 13 січня 2015, 14:47
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення рейвен »

Допоможіть будьласка!!!!!!
як зараз списувати ІНМА
ранійше

ДТ 401  КТ 112 - 123,64
ДТ 802  КТ 112 - 0,64
ДТ 401  Кт 132 - 50%
ДТ 132  КТ 401 - 100%
а зараз як (розпишить як у мене ( для особливо обдарованого))

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

рейвен писав:Допоможіть будьласка!!!!!!
як зараз списувати ІНМА
ранійше

ДТ 401  КТ 112 - 123,64
ДТ 802  КТ 112 - 0,64
ДТ 401  Кт 132 - 50%
ДТ 132  КТ 401 - 100%
а зараз як (розпишить як у мене ( для особливо обдарованого))
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 779#p69779
Ви загубили свої повідомлення?? В налаштуваннях профіля ви можете бачити всі свої повідомлення, тому не треба писати у всі підряд теми!  :1:

рейвен
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 13 січня 2015, 14:47
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення рейвен »

Ви загубили свої повідомлення?? В налаштуваннях профіля ви можете бачити всі свої повідомлення, тому не треба писати у всі підряд теми! Дуже дякую но в останій  я прошу (розпишить як у мене ( для особливо обдарованого))
:52:

Аватар користувача
Oksy
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 жовтня 2011, 15:21
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Чугуев

Повідомлення Oksy »

tymofeieva писав:Хто зараз на форумі і мене підтримує, щодо проблеми обліку канцтоварів відповідно до Нового плану рахунку, прошу відгукнутися.
щодо моєї установи, то Департамент фінансово-облікової політики при МВФ України щодо доопрацювання та доповнення Робочого плану рахунків запропонував обліковувати:
канцелярські товари (папір, олівці, зошити, гумки, папір тощо) на субрахунку 1518 "Інші виробничі запаси"

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

Oksy, Дякую за підтримку. 1518 однозначно.

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

k_juice, Я обліковую на 1513, а на 1812 тільки люмінесцентні, далі віддаю в користування (списую з балансу 1812) і веду аналітичний облік люмінесцентних ламп до їх повного відпрацювання.

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Підкажіть будь ласка, якщо бензин використали для розвезення благодійної допомоги підопічним терцентру, то списувати Д 8511, чи Д 8013?

Иришка
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 185
З нами з: 27 січня 2016, 20:03
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Иришка »

Якщо ми придбаємо зараз матеріали по рахунку 1812, то робимо тепер одну проводку: Дт 1812 Кт 6211, так як фонду МШП тепер нема?

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Иришка писав:Якщо ми придбаємо зараз матеріали по рахунку 1812, то робимо тепер одну проводку: Дт 1812 Кт 6211, так як фонду МШП тепер нема?
Так, все вірно

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Придбали запаси, яка проводка Д 15 К 6211 чи Д 15 К 6415
                                                 Д 15 К 2113 чи Д 15 К 2117

Надежда111
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 27 липня 2016, 14:29
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Надежда111 »

Підскажіть будь ласка, на якому рахунку повинні обліковуватись термометри медичні, папір ЕКГ, лампи бактеріоцидні? дякую за відповідь

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Тетяна-бух писав:Придбали запаси, яка проводка Д 15 К 6211 чи Д 15 К 6415
                                                 Д 15 К 2113 чи Д 15 К 2117
Згідно з Типовою кореспонденцією субрахунків при оприбуткуванні запасів слід складати таку проводку: Дт 15 Кт 6211 або Дт 15 Кт 2113.

Иришка
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 185
З нами з: 27 січня 2016, 20:03
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Иришка »

Підкажіть, будь ласка, чи можна марки обліковувати на якомусь іншому рахунку, крім 2213, наприклад, на 1812, оскільки вони не зберігаються в сейфі?

Відповісти

Повернутись до “Облік запасів”