Перенесення матеріалів в необоротні активи

Обговрюємо бухоблік запасів від оприбуткування до списання
Ніздрань
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 лютого 2016, 13:55
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Ніздрань »

чи можливо перенести матеріали в необоротні активи, якщо їх придбання проведено в минулому бюджетному році?

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Ніздрань писав:чи можливо перенести матеріали в необоротні активи, якщо їх придбання проведено в минулому бюджетному році?
Що Ви маєте на увазі під "перенести в необоротні активи"? А на якому субрахунку такі матеріали обліковуватися раніше? За Яким КЕКВ були придбані? І головне, навіщо щось, кудись переносити?

Ніздрань
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 лютого 2016, 13:55
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Ніздрань »

У 2015 році було придбано матеріали для освітлення вулиць по КЕКВ 2210 як поточні видатки і оприбутковано на рах 221 МШП. До цього часу матеріали знаходились на складі. У 2016 році вид робіт вирішили змінити на капітальні, як реконструкція. Матеріали необхідно передати підрядчику і списати по КЕКВ 3142 та рах 113

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Ніздрань писав:У 2015 році було придбано матеріали для освітлення вулиць по КЕКВ 2210 як поточні видатки і оприбутковано на рах 221 МШП. До цього часу матеріали знаходились на складі. У 2016 році вид робіт вирішили змінити на капітальні, як реконструкція. Матеріали необхідно передати підрядчику і списати по  КЕКВ 3142 та рах 113
У бухобліку Ви звісно можете "перенести" МШП до складу необротних активів, однак це нічого не дасть. Адже витрати на придбання матеріалів проведене за рахунок поточних видатків, тоді як мали бути здійснені як капітальні. У Вас все одно буде нецільове використання коштів.

31.lecz.62
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 23 березня 2016, 11:06
Регіон: Полтавская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення 31.lecz.62 »

хотіла почути вашу думку щодо обліку, а саме: (я розпишу нашу ситуацію): по КЕКВ 2240 зареєстровано договір на облаштування GPS новігацією комунальної техніки, в якому визначено найменування робіт - устаткування електричне інше до моторних транспортних засобів і частин до нього (облаштування GPS новігацією комунальної техніки, для подальшого установлення інформаційної системи) - 189 шт. Приймання виконаних робіт за даним договором оформляється актом виконаних робіт. В бухгалтерію здані акти ф. КБ2 та КБ3, де монтажні роботи та самі трекери і датчики рівня палива, які установлені на автотехніці підприємств. Як мені оформити передачу на баланси комунальних підприємств такі видатки???? В м/о № 6 я повинна списати на видатки, (КЕКВ 2240 - послуги)  чи обліковувати трекери та датчики плюс монтажні роботи на 142 потім на 113, вартість їх до 6000,00 грн. і довгострокового використання???. Директор сказав передавати, а в мене запитання - як??? Прошу вас роз"яснити, як поступити в даній ситуації. Буду вдячна за допомогу.

nyucsha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 25 червня 2015, 14:09
Регіон: Запорожская область

Повідомлення nyucsha »

У мене є питання. Ми купили новий газовий лічильник. Згідно робочого проекту нам потрібно провести реконструкцію газового вузла ( відрізати трубу, та відключити газову плиту), Я розумію що це кекв 3142, тільки не розумію куди списуємо ці затрати?

ЗТА
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 жовтня 2016, 18:44
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЗТА »

При перенесені обліку матеріалів та ІНМА на нові рахунки виникло питання,як перенести облік з рахунку 1812 (221) на 1113 (113). У 2016 році було помилкове віднесення матеріалу на рахунок 221.

Відповісти

Повернутись до “Облік запасів”