Програма Payments

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

barnolo писав:Як добавити нові кфк у meregam
там поидее они уже новые! Если у вас новая программа!

ANCHYUTA
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 13 грудня 2011, 12:41
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення ANCHYUTA »

Спасибо, что скинули старую версию программы. Но... радовались мы недолго.... Она, видимо, рассчитана для гос.бюджета..., там КВК двухзначного для МБ нет, и КФК не смогли набрать.... А реестр змин печатает по старой форме....

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ANCHYUTA писав:Спасибо, что скинули старую версию программы. Но... радовались мы недолго....  Она, видимо, рассчитана для гос.бюджета..., там КВК двухзначного для МБ  нет, и КФК не смогли набрать.... А реестр змин печатает по  старой форме....
в папке НДИ файл SOINASTR_MB.DBF переименуйте в SOINASTR.DBF, KMIN_MB.DBF переименуйте в KMIN.DBF и файл budget.dbf возьмите с програмы где вы платёжки набираете и замените в папке НДИ

DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

извините. не могу вспомнить где видел. файлы для мережи на компы с новыми виндовсами. а то у некоторых на 7 винде ошибка MSVCR.

ещё такой вопрос для специалистов. наши ребята, а точнее девушки уверены что для мб должен быть код 0180, так как по переходной таб 010116 "превращается" в ДВА кода 0170 и 0180, мы смотрели принятые бюджеты по городам области, у кого-то было 0170 у когото 0180. мы тоже ставили 0180 так как нас так ещё научили в далёком 2012(?) году ибсеровцы. хочу спросить вас - почему вы уверены что надо ставить 0170 а не 0180, чем вы руководствуетесь?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

DarthNihilus писав:извините. не могу вспомнить где видел. файлы для мережи на компы с новыми виндовсами. а то у некоторых на 7 винде ошибка MSVCR.

ещё такой вопрос для специалистов. наши ребята, а точнее девушки уверены что для мб должен быть код 0180, так как по переходной таб 010116 "превращается" в ДВА кода 0170 и 0180, мы смотрели принятые бюджеты по городам области, у кого-то было 0170 у когото 0180. мы тоже ставили 0180 так как нас так ещё научили в далёком 2012(?) году ибсеровцы. хочу спросить вас - почему вы уверены что надо ставить 0170 а не 0180, чем вы руководствуетесь?
файлі положить в папку мережам
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Христина Михайлівна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 03 січня 2017, 16:34
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Христина Михайлівна »

Скажіть будь-ласка,чи оновив вже хтось PM.exe для місцевого бюджету та зі зміною ТП КВКМБ? Якщо так то як саме?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Христина Михайлівна писав:Скажіть будь-ласка,чи оновив вже хтось PM.exe для місцевого бюджету та зі зміною ТП КВКМБ? Якщо так то як саме?
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 120#p65672

Христина Михайлівна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 03 січня 2017, 16:34
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Христина Михайлівна »

Дуже дякую. А чи немає ще довідників оновлених,шукала ніяк не можу знайти.

Аватар користувача
Савчук Виктория
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 11 жовтня 2016, 15:53
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Савчук Виктория »

Де взяти нову мережу? скачала у вас Setup_p_2016_6_1251.zip, при зміні бюджету з державного на свій пише "record is not locked", встановила mdac_typ.exe,і BDE, але не допомогло.....

urali
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 02 листопада 2016, 14:51
Регіон: Полтавская область

Повідомлення urali »

Доброго дня. Я відносно недавно працюю з PM, підкажіть будь-ласочка як відкрити новий період у програмі (тобто закрити 2016 рік і відкрити 2017). Велике дякую)))

Македонский
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 138
З нами з: 16 березня 2015, 16:06
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Македонский »

Пока никак. Ждите выхода обновления к программе Payments.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Савчук Виктория писав:Де взяти нову мережу? скачала у вас Setup_p_2016_6_1251.zip, при зміні бюджету з державного на свій пише "record is not locked", встановила mdac_typ.exe,і BDE, але  не допомогло.....
Тут мова про іншу програму (для складання мережі установ та організацій підвідомчих установ)! А ви питаєте про фіндокументи, це зовсім інша програма! До неї оновлення ще не має! обговорюється вона ось тут

DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

EVGENIY писав:
DarthNihilus писав:извините. не могу вспомнить где видел. файлы для мережи на компы с новыми виндовсами. а то у некоторых на 7 винде ошибка MSVCR.

ещё такой вопрос для специалистов. наши ребята, а точнее девушки уверены что для мб должен быть код 0180, так как по переходной таб 010116 "превращается" в ДВА кода 0170 и 0180, мы смотрели принятые бюджеты по городам области, у кого-то было 0170 у когото 0180. мы тоже ставили 0180 так как нас так ещё научили в далёком 2012(?) году ибсеровцы. хочу спросить вас - почему вы уверены что надо ставить 0170 а не 0180, чем вы руководствуетесь?
файлі положить в папку мережам
Дяки

AlisaAlaya
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 70
З нами з: 15 січня 2013, 17:22
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення AlisaAlaya »

Допоможіть , не оновлюється довідник фіндокументів по місцевому бюджету на 2017 рік!!!!!

Sandra21
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 13 серпня 2014, 10:24
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Монастыриска

Повідомлення Sandra21 »

Доброго дня! Зробила кошториси на 2017рік по місцевому бюджету! коди по функціях йдуть добре, але назву тягне з ДБ. Не знаю що не так!! Допоможіть, будь ласка!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Sandra21 писав:Доброго дня! Зробила кошториси на 2017рік по місцевому бюджету! коди по функціях йдуть добре, але назву тягне з ДБ. Не знаю що не так!! Допоможіть, будь ласка!!
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 497#p66471

pooh
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 15 січня 2012, 11:47
Подякували: 2 рази

Повідомлення pooh »

не розумію як воно так. довідник з новими кодами є - Tpklvkmb.dbf, а в програмі його ніде не видно... може там якісь хитрі налаштування треба?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

pooh писав:не розумію як воно так. довідник з новими кодами є - Tpklvkmb.dbf, а в програмі його ніде не видно...  може там якісь хитрі налаштування треба?
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 120#p65672

Sandra21
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 13 серпня 2014, 10:24
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Монастыриска

Повідомлення Sandra21 »

так буде добре чи то може полочка десь вийшла?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

urali
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 02 листопада 2016, 14:51
Регіон: Полтавская область

Повідомлення urali »

Македонский писав:Пока никак. Ждите выхода обновления к программе Payments.
Ви не могли б трохи детальніше пояснити, зараз у мене версія програми 1.3.5.46, останнє оновлення на сайті "Державної казначейскої служби України" від 29.11.16 - це  воно, чи має бути ще пізніше?

urali
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 02 листопада 2016, 14:51
Регіон: Полтавская область

Повідомлення urali »

EVGENIY, Добрий день. Допоможіть будь-ласка, як я розумію Ви дуже гарно розбираєтеся в програмі PM. Справа в тому що я працюю в ній тільки з вересня місяця, зараз закінчився 2016 рік, а у програмі немає можливості обрати 2017, крім того,як я розумію мені потрібно оновити програму згідно до змін у законодавстві 2017 року. Підкажіть будь-ласка що мені потрібно зробити і у якій послідовності.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

urali писав:EVGENIY, Добрий день. Допоможіть будь-ласка, як я розумію Ви дуже гарно розбираєтеся в програмі PM. Справа в тому що я працюю в ній тільки з вересня місяця, зараз закінчився 2016 рік, а у програмі немає можливості обрати 2017, крім того,як я розумію мені потрібно оновити програму згідно до змін у законодавстві 2017 року. Підкажіть будь-ласка що мені потрібно зробити і у якій послідовності.
Як це не має можливості обрати 2017 рік?? Де ви його обираєте? Набирайте юрзобов'язання хоч 2025 роком!
Тепер "по существу"
1. Зробіть резеврну копію програми (просто скопіюйте куди небудь вашу папку МережаМ де стоїть программа)
2. Запустіть програму зайдіть в сервіс і там по черзі оберіть: стиснути базу, зберегти в архів, очистити базу документів (не пам'ятаю як там точно но щось в цьому дусі)
Все ваша програма готова до 2017 року! Але поки що чекаємо оновлення від авторів під КПК місцевих бюджетів!

DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

столько трахомудии и беготни по розпорядникам коштив и в результате казначеям опять снова дали возможность набирать вручную и в єлектронном виде они благосклонно разрешили не приносить.

FIN.BOX
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 09 листопада 2016, 09:31
Регіон: Киевская область

Повідомлення FIN.BOX »

EVGENIY писав:
urali писав:EVGENIY, Добрий день. Допоможіть будь-ласка, як я розумію Ви дуже гарно розбираєтеся в програмі PM. Справа в тому що я працюю в ній тільки з вересня місяця, зараз закінчився 2016 рік, а у програмі немає можливості обрати 2017, крім того,як я розумію мені потрібно оновити програму згідно до змін у законодавстві 2017 року. Підкажіть будь-ласка що мені потрібно зробити і у якій послідовності.
Як це не має можливості обрати 2017 рік?? Де ви його обираєте? Набирайте юрзобов'язання хоч 2025 роком!
Тепер "по существу"
1. Зробіть резеврну копію програми (просто скопіюйте куди небудь вашу папку МережаМ де стоїть программа)
2. Запустіть програму зайдіть в сервіс і там по черзі оберіть: стиснути базу, зберегти в архів, очистити базу документів (не пам'ятаю як там точно но щось в цьому дусі)
Все ваша програма готова до 2017 року! Але поки що чекаємо оновлення від авторів під КПК місцевих бюджетів!
Євгеній ! підкажіть будь ласка- ці , всіма чекаємі оновлення вони суттєві? чи невідомо в чому їх сутність?
На сьогоднішній день є необхідність вже робити платіжні доручення. 
Очищення бази даних я так розумію- необхідне для оновлення нумерації зобов"язань та платіжних доручень, але при цьому вся інформація 2016 року видаляється . Чи є спосіб обнулити нуменрацію без видалення бази за 2016 рік???

gssppvv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 12 серпня 2014, 15:18
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Гайсин
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення gssppvv »

А як заповнити довідник pklvidmb.dbf? Тільки вручну?

urali
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 02 листопада 2016, 14:51
Регіон: Полтавская область

Повідомлення urali »

FIN.BOX писав:
EVGENIY писав:
urali писав:EVGENIY, Добрий день. Допоможіть будь-ласка, як я розумію Ви дуже гарно розбираєтеся в програмі PM. Справа в тому що я працюю в ній тільки з вересня місяця, зараз закінчився 2016 рік, а у програмі немає можливості обрати 2017, крім того,як я розумію мені потрібно оновити програму згідно до змін у законодавстві 2017 року. Підкажіть будь-ласка що мені потрібно зробити і у якій послідовності.
Як це не має можливості обрати 2017 рік?? Де ви його обираєте? Набирайте юрзобов'язання хоч 2025 роком!
Тепер "по существу"
1. Зробіть резеврну копію програми (просто скопіюйте куди небудь вашу папку МережаМ де стоїть программа)
2. Запустіть програму зайдіть в сервіс і там по черзі оберіть: стиснути базу, зберегти в архів, очистити базу документів (не пам'ятаю як там точно но щось в цьому дусі)
Все ваша програма готова до 2017 року! Але поки що чекаємо оновлення від авторів під КПК місцевих бюджетів!
Євгеній ! підкажіть будь ласка- ці , всіма чекаємі оновлення вони суттєві? чи невідомо в чому їх сутність?
На сьогоднішній день є необхідність вже робити платіжні доручення. 
Очищення бази даних я так розумію- необхідне для оновлення нумерації зобов"язань та платіжних доручень, але при цьому вся інформація 2016 року видаляється . Чи є спосіб обнулити нуменрацію без видалення бази за 2016 рік???
Я маю на увазі, що при вході в програму та виборі періоду значення року у мене обмежується 2016, а 2017 року немає, і я не можу зрозуміти чому так
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

qwir
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 20 січня 2015, 12:43
Регіон: Киевская Область
Звідки: Яготин
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення qwir »

Для   urali. У вас час і дата на комп'ютері актуальні? У мене таке було, коли батарейка в BIOS сіла і я забула вікоригувати  дату. Довго не могла знайти причину.

urali
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 02 листопада 2016, 14:51
Регіон: Полтавская область

Повідомлення urali »

qwir писав:Для   urali. У вас час і дата на комп'ютері актуальні? У мене таке було, коли батарейка в BIOS сіла і я забула вікоригувати  дату. Довго не могла знайти причину.
Так, у системі правильні час та дата...

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Це потрібно зачекати на оновлення, після чого і з'явиться 2017 рік.

urali
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 02 листопада 2016, 14:51
Регіон: Полтавская область

Повідомлення urali »

yaoleg писав:Це потрібно зачекати на оновлення, після чого і з'явиться 2017 рік.
Дякую

Відповісти

Повернутись до “Програма Payments (фіндокументи)”