Звіт за ІІІ квартал

Re: Звіт за ІІІ квартал

1nata » 10 жовтня 2017, 11:18

lida8119, в 1-й таблице - начисленные за исключением сумм, которые затрачены на капитализацию
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 27 раз.
Регіон: Полтавская область

lida8119 » 10 жовтня 2017, 12:22

1nata написав:lida8119, в 1-й таблице - начисленные за исключением сумм, которые затрачены на капитализацию

Спасибо,я так и поняла,что начисленные,но мало того что есть эти разночтения,так и бланк отчета составлен так,что сумма полученных с ф.4.2 автоматом попадает в ф.2 -дс. А  Казна советует  счет 7111 закрывать в конце квартала только на сумму полученных доходов, не полученную оставлять в остатке.Куда эту сумму в балансе-не знают.
Новачок
Новачок

Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

tatyana19 » 12 жовтня 2017, 09:17

Станом на 1.10.2017р   є залишок на рахунку електронного адміністрування ПДВ.  У  активі балансу відображаю його  в рядку 1162 + залишок на  спецрахцнку.  В Додатку 28 залишок на ЕЛ.рах вже не відображається. Чи це так, чи може в кого є якась інша інформація ?
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Николаевская Область

valyavysoka » 24 жовтня 2017, 16:11

Скиньте, будь-ласка нові форми в Exel!!!
Новачок
Новачок

Регіон: Одесская область

EVGENIY » 24 жовтня 2017, 16:14

valyavysoka написав:Скиньте, будь-ласка нові форми в Exel!!!

24 жовтня, строк здачі звіту до 15-го! Навіщо вони вам тепер??? Так давно зареєструвалися і не знаєте де їх шукати? А де ви їх раніше брали?
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 102 раз.
Подякували: 1055 раз.
Регіон: Харьковская область

Vikul » 02 листопада 2017, 15:04

Підскажіть будь-ласка, я правильно розумію що рядок 1420 ф1-дс, не повинен дорівнювати рядку 2390 ф2-дс, хоча в розясненнях пишуть,що має сходитись. В мене не йде по дебету в результаті на суму приймання по внутрішньовідомчій передачі майна, коригування фінан.результату звіт.періоду на суму коштів використаних з рахунків спец.фонду на придбання основних засобів, а по кредиту на суму списання інших необ.активів. В казначействі  вимагають, щоб різниці не було, я "молодий" голбухгалтер, допоможіть розібратись.
Новачок
Новачок

Дякував (а): 2 раз.
Регіон: Хмельницкая область

tikor_2011@mail.ua » 03 листопада 2017, 11:14

Доброго дня! В балансі (пасив) ряд.1400- внесений капітал, у мене сума, яка дорівнює залишковій вартості основних засобів та ІНМА, але мені в казне кажуть, що власний капітал-первісна вартість ОЗ та ІНМА за мінусом зносу, тоді у мене рве баланс на цю суму зносу. Допожіть, будь ласка!!!!!
Новачок
Новачок

Регіон: Киевская область

EVGENIY » 03 листопада 2017, 12:33

tikor_2011@mail.ua написав:Доброго дня! В балансі (пасив) ряд.1400- внесений капітал, у мене сума, яка дорівнює залишковій вартості основних засобів та rahunkiv ІНМА, але мені в казне кажуть, що власний капітал-первісна вартість ОЗ та ІНМА за мінусом зносу, тоді у мене рве баланс на цю суму зносу. Допожіть, будь ласка!!!!!

у мене сума, яка дорівнює залишковій вартості основних засобів

=
власний капітал-первісна вартість ОЗ та ІНМА за мінусом зносу

В чому різниця????????

Рахунок 51 "Внесений капітал"
Рахунок 51 "Внесений капітал" 
Рахунок 51 "Внесений капітал" призначено для обліку й узагальнення інформації про наявність та рух капіталу розпорядників бюджетних коштів та державних цільових фондів, сформованих за відповідними рішеннями органів управління.
За кредитом рахунку відображається збільшення внесеного капіталу,
за дебетом - його зменшення (вилучення) та віднесення до накопичених фінансових результатів вартості необоротних активів при їх списанні, на суму яких у попередніх звітних періодах було збільшено капітал.

Рахунок 51 "Внесений капітал" має такі субрахунки:
5111 "Внесений капітал розпорядникам бюджетних коштів";
5121 "Внесений капітал державним цільовим фондам".

На субрахунку 5111 "Внесений капітал розпорядникам бюджетних коштів" ведеться облік формування капіталу розпорядників бюджетних коштів. Збільшення капіталу відображається внаслідок оприбуткування активів, закріплених на праві оперативного управління за розпорядником бюджетних коштів за рішеннями органу управління, на суму цільового фінансування на створення (придбання) необоротних активів, виділеного з відповідного бюджету. Зменшення капіталу відображається внаслідок операцій з вилучення активів за рішенням органу управління, а також віднесення до накопичених фінансових результатів вартості необоротних активів при їх списанні, на суму яких в попередніх звітних періодах було збільшено капітал.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-zastosuvannya-planu-rahunkiv-buhgalterskogo-obliku-v/
Ось ключове
Збільшення капіталу відображається внаслідок оприбуткування активів, закріплених на праві оперативного управління за розпорядником бюджетних коштів за рішеннями органу управління, на суму цільового фінансування на створення (придбання) необоротних активів, виділеного з відповідного бюджету. Зменшення капіталу відображається внаслідок операцій з вилучення активів за рішенням органу управління, а також віднесення до накопичених фінансових результатів вартості необоротних активів при їх списанні, на суму яких в попередніх звітних періодах було збільшено капітал.
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

EVGENIY » 03 листопада 2017, 12:34

Ви десь бачите у визначенні Внесеного капіталу що це залишкова вартість? Або що він зменшується при нарахуванні зносу??
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Iryna_Lev » 03 листопада 2017, 16:48

EVGENIY, Доброго дня! Допоможіть розібратися. Капітальний ремонт дороги як правильно відобразити в активі і пасиві балансу.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 2 раз.
Регіон: Ровенская область

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість