форма 2дс ІІІ квартал

Re: форма 2дс ІІІ квартал

EVGENIY » 27 листопада 2018, 09:18

JAFA написав:
EVGENIY написав:
JAFA написав:Доброго дня! Мені сьогодні ( і не тільки мені) казначейство повернуло форму 2-дс за 3 квартал. Наполегливо просять внести зміни , так щоб рядок2520= рядку 2380. Рядок 2380 " Усього витрат" 1 розділу "Фінансовий результат діяльності". Рядок 2520 "Усього" розділу 2 "Видатки бюджету (кошторису) за функціональною класифікацією видатків та кредитування бюджету".  Виходить, що необхідно з витрат виключить амортизацію, а також списати матеріали, які придбані для подальшого використання.  Виходить, що  фінансову звітність ми повинні формути на освові форм бюджетної звітності , а не бухгалтерського обліку . А як же тоді: "Фінансова звітність повинна містити інформацію про всі проведені господарські операції, які відображені в бухгалтерському обліку"?. Я в ступорі. В бухгалтерському обліку відображені залишки матеріалів, касові видатки на придбання здійснювались в цьому році.  Їх, що, списати? Мотивація казначейства - їм скинута методичка, у відповідність до якої і необхідно привести звітність. Але ні в національні стандарти ні в накази мінфіну щодо плану рахунків, типових проводок, порядку заповнення  фінансової звітності зміни не вносились. Колеги, що порадите робити?

я теж не розумію до чого тут все те що ви написали! 2520=2380 все добре! Рядок 2380 це ваш бухоблік, 2520 це теж бухоблік до чого тут бюджетна звітність? 2520 це той же бухоблік тільки рознесений по функціях!

То і амортизацію розбивати по функціях?

Так, це ж витрати! У вас що так багато КВК та КПК? І на всіх є Основні засоби?
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 77 раз.
Подякували: 863 раз.
Регіон: Харьковская область

JAFA » 27 листопада 2018, 10:51

EVGENIY написав:
JAFA написав:
EVGENIY написав:
JAFA написав:Доброго дня! Мені сьогодні ( і не тільки мені) казначейство повернуло форму 2-дс за 3 квартал. Наполегливо просять внести зміни , так щоб рядок2520= рядку 2380. Рядок 2380 " Усього витрат" 1 розділу "Фінансовий результат діяльності". Рядок 2520 "Усього" розділу 2 "Видатки бюджету (кошторису) за функціональною класифікацією видатків та кредитування бюджету".  Виходить, що необхідно з витрат виключить амортизацію, а також списати матеріали, які придбані для подальшого використання.  Виходить, що  фінансову звітність ми повинні формути на освові форм бюджетної звітності , а не бухгалтерського обліку . А як же тоді: "Фінансова звітність повинна містити інформацію про всі проведені господарські операції, які відображені в бухгалтерському обліку"?. Я в ступорі. В бухгалтерському обліку відображені залишки матеріалів, касові видатки на придбання здійснювались в цьому році.  Їх, що, списати? Мотивація казначейства - їм скинута методичка, у відповідність до якої і необхідно привести звітність. Але ні в національні стандарти ні в накази мінфіну щодо плану рахунків, типових проводок, порядку заповнення  фінансової звітності зміни не вносились. Колеги, що порадите робити?

я теж не розумію до чого тут все те що ви написали! 2520=2380 все добре! Рядок 2380 це ваш бухоблік, 2520 це теж бухоблік до чого тут бюджетна звітність? 2520 це той же бухоблік тільки рознесений по функціях!

То і амортизацію розбивати по функціях?

Так, це ж витрати! У вас що так багато КВК та КПК? І на всіх є Основні засоби?

12. Основні засоби на 3.
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 18 раз.
Регіон: Киев

EVGENIY » 27 листопада 2018, 10:52

УПСЗН?  :20:
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

JAFA » 27 листопада 2018, 12:01

ні,селищна рада.
Квартирант
Квартирант

Подякували: 18 раз.

майстер » 27 грудня 2018, 16:41

Допоможіть! Ніколи не мала капітального ремонту і зараз вивчаю проводки. Зрозуміла що видатки по актах виконаних робіт ідуть на 8013, а фінансування на 7011 по КЕКВ 3132. А як це відобразити  у звітності, чи попадає сума видатків у ф 2дс у І і ІІ розділах?  Ніби туди не йде тільки придбання по цільовому фінансуванню. Дуже вдячна буду за роз'яснення.
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 27 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Львовская область

EVGENIY » 27 грудня 2018, 17:12

майстер написав:Допоможіть! Ніколи не мала капітального ремонту і зараз вивчаю проводки. Зрозуміла що видатки по актах виконаних робіт ідуть на 8013, а фінансування на 7011 по КЕКВ 3132. А як це відобразити  у звітності, чи попадає сума видатків у ф 2дс у І і ІІ розділах?  Ніби туди не йде тільки придбання по цільовому фінансуванню. Дуже вдячна буду за роз'яснення.

так само як ви відобаражаєте поточні так само і капітальні які не віднесені на вартість ОЗ! Нічим не відрізняються! і показуються в 2 дс!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Иванников Алексей » 27 грудня 2018, 17:41

З відповідним питанням я звернувся до Мінфіну листом, чекаю на офіційну відповідь. Так як трактування Казни дещо (дуже) суперечить вимогам законодавства оскільки и другій таблиці мова йде про “видатки”, а в першій та четвертий про “витрати”. Прочитайте визначення цих термінів у Законі України “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні” та у Бюджетному кодексі. Це два абсолютно різні терміни, і чому казначейство без жодного посилання на жодний нормативно-правовий акт здійснює спроби їх порівняти — питання! Державні службовці повинні діяти в межах і спосіб встановлений Конституцією та законом. Законодавство ці терміни поділяє. На мою фахову думку розділ другий — це саме про результат кошторису (бюджету), тобто касові видатки, які аж ніяк не пов'язані з витратами.
МСФЗ і МСБО - це сила!
И аудиторы скучают иногда...
Мешканець
Мешканець

Подякували: 384 раз.
Регіон: Одесская область

EVGENIY » 27 грудня 2018, 17:45

А випадково про Картку фактичних видатків не питали в них? Навіщо вона тепер потрібна? І чому її не прибрали?
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Иванников Алексей » 27 грудня 2018, 17:52

EVGENIY написав:А випадково про Картку фактичних видатків не питали в них? Навіщо вона тепер потрібна? І чому її не прибрали?

Там багато питань, і пропозиція щодо МО.
На додаток до думки: не можливо розподілити амортизацію (систематичний розподіл витрат) за функціональною класифікацією, оскільки установа може використовувати одну будівлю на всі свою функції. Отже, або в законодавстві щось наплутано, або виконавець діє на власний розсуд. Така проблема про другий розділ відома по всій Україні, але їх (казни) діє не знайшли відображення в останніх змінах до Порядку складання звітності (а вони таке казали). Цікавим буде інше, як вони зараз за рік будуть збирати 3 розділ та порівнювати його саме з другим, знов всіх будуть змушувати все перероблять?
МСФЗ і МСБО - це сила!
Мешканець
Мешканець

EVGENIY » 27 грудня 2018, 17:55

Иванников Алексей написав:
EVGENIY написав:А випадково про Картку фактичних видатків не питали в них? Навіщо вона тепер потрібна? І чому її не прибрали?

На додаток до думки: не можливо розподілити амортизацію (систематичний розподіл витрат) за функціональною класифікацією, оскільки установа може використовувати одну будівлю на всі свою функції. Отже, або в законодавстві щось наплутано, або виконавець діє на власний розсуд. Така проблема про другий розділ відома по всій Україні, але їх (казни) діє не знайшли відображення в останніх змінах до Порядку складання звітності (а вони таке казали). Цікавим буде інше, як вони зараз за рік будуть збирати 3 розділ та порівнювати його саме з другим, знов всіх будуть змушувати все перероблять?

а ви не могли б мені в особисту скинути ваш лист до них! Цікаво подивитись  :7:
e.tokarev@id.factor.ua
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Иванников Алексей » 27 грудня 2018, 18:02

EVGENIY написав:

e.tokarev@id.factor.ua

Повну версію поки що не можу, оскільки воно складено із зазначенням суб'єктів, які в мене консультувалися.
МСФЗ і МСБО - це сила!
Мешканець
Мешканець

novi4ok » 08 квітня 2019, 15:00

EVGENIY написав:

e.tokarev@id.factor.ua

Повну версію поки що не можу, оскільки воно складено із зазначенням суб'єктів, які в мене консультувалися.

І по цей день актуальне питання. Якщо можна поділіться, будь ласка, відповіддю.
Квартирант
Квартирант

Подякували: 4 раз.

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей