НН по новым правилам

НН по новым правилам

Артёменко Оксана » 19 квітня 2016, 15:33

Помогите пожалуйста!
Сводная НН с ІПН 600000000000 и ТП 09  не регистрируется органами ДФС без кода льготы (графа 9), а если указать код льготы  - НН получается с ошибкой: У 'Зведеній податковій накладній' з ТП 04, 08, 09, 13 і ІПН 600000000000 у табл. част. гр.3,5-9 не заповнюються. Что делать?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 21 січня 2016, 15:04
Звідки: Украина, Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: НН по новым правилам

Матвєєва Вікторія » 20 квітня 2016, 10:21

Справа у тому, що Ви трохи сплутали порядок заповнення ПН на звільнені операції та ПН-зведених.
Ось що з цього запитання відповіли фіскали:
     У разі складання зведеної податкової накладної в графі «Зведена податкова накладна» робиться помітка «X».
     У таких зведених податкових накладних у графі «Отримувач (покупець)» платник податку зазначає власне найменування (П. І. Б.), у рядку «Індивідуальний податковий номер отримувача (покупця)» проставляється умовний Індивідуальний податковий номер «600000000000», а у верхній лівій частині зазначається відповідний тип причини відповідно до п. 8 Порядку № 1307 (04 - Складена на постачання у межах балансу для невиробничого використання; 08 - Складена на постачання для операцій, які не є об’єктом оподаткування податком на додану вартість; 09 - Складена на постачання для операцій, які звільнені від оподаткування податком на додану вартість; 13 - Складена у зв’язку з використанням виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльності).
     Згідно з п. 16 Порядку № 1307 таблична частина податкової накладної складається з двох розділів: А і Б.
     До розділу Б податкової накладної вносяться дані у розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, зокрема:
     у графі 2 «номенклатура товарів/послуг постачальника» платником зазначаються дати складання та порядкові номери податкових накладних, складених на такого платника податку при постачанні йому товарів/послуг, необоротних активів, за якими він визначає податкові зобов’язання відповідно до п. 198.5 ст. 198 та п. 199.1 ст. 199 ПКУ;
     у графі 10 «обсяг постачання (база оподаткування) без урахування ПДВ» вказується вартість (частина вартості) товару/послуги, необоротного активу, на яку нараховується податок відповідно до п. 198.5 ст. 198 та п. 199.1 ст. 199 ПКУ, згідно з основною ставкою податку та ставкою податку 7 відсотків, які застосовуються при нарахуванні податкових зобов’язань.
     Рядки VII - IX розділу А податкової накладної не заповнюються
     Усі інші графи заповнюються відповідно до п. 16 Порядку № 1307.
 Такі зведені податкові накладні складаються не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду.


Тобто при складанні зведених ПН код пільги (гр. 9) Ви взагалі не заповнюєте. Оскільки такою зведеною ПН ви нараховуєте ПДВ за ставкою 20 % , тобто компенсуєте ПК.
З огляду на це в розділі А ПН заповнюєте тільки рядки I-V, а в розділі Б – графи 1,2,4,10. До речі, в шапці ПН ставте позначку «Х» - у рядках «Зведена податкова накладна»,  «Не підлягає наданню отримувачу (покупцю)» та зазначаєте тип причини - 09.

Якщо необхідно, то можу поділитися прикладом заповнення зведених ПН та ПН на звільнені операції
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 128 раз.
Регіон: Харків

Re: НН по новым правилам

Lyonka))) » 14 березня 2019, 13:49

Доброго дня ! Підкажіть будь ласка! Який код треба ставити при складанні зведенної ПН по податкових які не включаються у податковий кредит, або де можна прочитати.Дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 14 березня 2019, 13:42
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість