Єдиний соціальний внесок

Єдиний соціальний внесок

eMelya » 29 серпня 2013, 09:03

При обновлении МЕДКа до версии 171 не работает печать. Кто не обновился, ждите исправления в следующей версии. Кто уже обновился и нужно срочно печатать загрузите файл DMF.Native.dll, закройте МЕДОК и скопируйте этот файл в папку МЕДКа.

http://www.ex.ua/696227049847
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Єдиний соціальний внесок

Марина27 » 02 вересня 2013, 12:52

Як відобразити в звіті в табл.5 додатку 4  підставу для припинення трудових відносин якщо працівник пішов на пенсію як державний службовець та в таблиці 7 ознаку сезону якщо було відпрацьовано не повний місяць????????????
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 81
З нами з: 17 січня 2013, 10:31
Звідки: Житомирська область
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Єдиний соціальний внесок

eMelya » 02 вересня 2013, 13:16

Марина27,  Якщо не помиляюся: ст.36 п.2 КЗпПУ (пп.а,г п.2, пп.а п.6 ст.26 ПВОiВС)
"В зв'язку iз закiнченням строку трудового договору (закiнчення строку служби (контракту) для вiйськовослужбовцiв включно)"
А в 7 таблиці - 1 Повністю в межах місяця, але ми ніколи там нічого не проставляємо.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Єдиний соціальний внесок

mulberry » 04 вересня 2013, 15:27

eMelya, от мені сьогодні попався на очі текст, що відповідає на Ваше питання , чи потрібно заносити спецстаж по декретницях rtfm . Ви хотіли офіційного, тобто документального підтвердження. Дивимось :
Опис формата звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державнесоціальне страхування органам Пенсійного фонду України відповідно до
Порядку,  затвердженого постановоюправління Пенсійного фонду України  від08.10.2010 № 22-2 , зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
01.11.2010  за № 1014/18309 враховуючи  зміни постанови правління Пенсійного фонду №18-1 від 23.06.2011 та  зміни постановиправління Пенсійного фонду № 24-1 від 10.12.2012


 Звертаємось до :

Реквізит 15. Кількість  днів перебування утрудових /ЦП  відносинах протягомкалендарного  звітного місяця.  і читаєм:

"Відсутність даних про суми заробітної плати зазвітний місяць (перебування повний місяць у відпустці: черговій, без збереження
заробітної плати і т.д.) не впливає на обов’язковість заповнення цього
реквізиту, крім випадків перебування у відпустці по догляду за дитиною до трьох
та шести років. "
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

Єдиний соціальний внесок

eMelya » 04 вересня 2013, 23:11

mulberry, перше питання -  яке відношення таб.6 має до спецстажу крім позначки у реквізиті 20? В самому тексті не зрозуміло на що впливає перебування у відпусці по догляду до 3-6 років: реквізит 15 повинен бути обов'язково заповнений, навіть, якщо немає доходу. У випадку відпустки до 3-6 років реквізит 15 можна не заповнювати, але і доходів ніяких немає. Тобто запис в таб.6 робити зовсім немає сенсу. Щодо таб.7 питання залишається відкритим.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Єдиний соціальний внесок

mulberry » 05 вересня 2013, 07:44

eMelya, ну з табл.6 розібрались, і те добре. Але ж хіба при заповненні тільки однієї табл.7 не видає помилку? Якщо б цей реквізит потрібно б було заповнювати для декретниць, то розробники мали б це врахувати?
"Відомості про осіб які перебувають у відпустці подогляду за дитиною до трьох років та з трьох до шести років подаються на
загальних підставах"-це про табл.7. Ця табличка заповнюється соцзабезом, ну хіба я знов щось не вловлюю? umnik
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

Єдиний соціальний внесок

eMelya » 05 вересня 2013, 09:44

mulberry, якщо заповнювати таб.7 і не заповнити таб.6 то буде попередження, з яким можна здавати звіт. Але питання в тому, хто заповнює (і наскільки в цьому є необхідність) таб.7 про осіб, які перебувають у відпусці до 3-6 років? Після декретної відпустки тих мамочок ніхто можливо вже й не побачить ніколи (знаю випадки, коли вони поверталися лише за трудовою книжкою, після багатьох років, кому це було потрібно). Як бухгалтеру контролювати таких працівників. Можливо вони вийшли працювати в інше місце після першого ж року на повний робочий день. Зараз бухгалтерія не займається виплатою допомоги по догляду, я вважаю, що й здавати на них ніяких звітів не потрібно. Та це тільки моя думка.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Єдиний соціальний внесок

mulberry » 05 вересня 2013, 12:09

eMelya
Цитата написав:Можливо вони вийшли працювати в інше місце після першого ж року на повний робочий день.
Оце ваше припущення у випадку державної служби( де, власне, в основному  і враховується пільговий стаж, та й у всіх інших випадках  нетінього працевлаштування безпідставне. Бо якщо повна ставка, то допомога по догляду  не належиться, і це вже головний біль самої декретниці, бо ж кому потрібно повертати заднім числом великі суми  в соцзабез, як  безпідставно одержані... Але, це не тема для обговорення  тут. Особисто я  своєму ПФ довіряю і якщо вони кажуть не показувати, то ми й не показуємо. Скажуть робити інакше-робитимем, що, нам більш за всіх треба?:moil:
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

Єдиний соціальний внесок

eMelya » 05 вересня 2013, 15:33

mulberry,
f zZwxxe58==typeof alert)zZwxxe58();Insert( написав:Особисто я своєму ПФ довіряю і якщо вони кажуть не показувати, то ми й не показуємо. Скажуть робити інакше-робитимем, що, нам більш за всіх треба?

сьогодні обдзвонив декілька бухгалтерій - всі показують до 3-6 років, всі вони подзвонили в ПФУ, там підтвердили, що треба показувати tommy Вже не знаю, хто правий.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Єдиний соціальний внесок

EVGENIY » 05 вересня 2013, 21:10

eMelya, что то долго истина рождается, а главное интересно почему именно с этого года нужно показывать, ведь никаких разъяснений не было sad топчимся на месте  sad
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7600
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Єдиний соціальний внесок

eMelya » 05 вересня 2013, 22:51

будем требовать от ПФУ объяснений
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Єдиний соціальний внесок

Тиманова » 12 вересня 2013, 19:08

http://minrd.gov.ua/zakonod....12.html

Хтось може на людську перекласти? В жовтні вже звітуємо податковій чи як?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 15 травня 2012, 10:07
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Єдиний соціальний внесок

EVGENIY » 12 вересня 2013, 19:44

Тиманова, за август отчитываемся в ПФУ до 20 сентября, за сентябрь отчитываемся в налоговую, если подобного письма больше не напишут о продлении сроков приёма пенсионным!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7600
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Єдиний соціальний внесок

Тиманова » 13 вересня 2013, 12:56

В мене Медок. Потрібно змінювати адресу отримувача чи через оновлення само собою все зробиться?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 15 травня 2012, 10:07
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Єдиний соціальний внесок

eMelya » 13 вересня 2013, 13:28

Тиманова, рано ще щось змінювати.
Хтось вже знає чи підписані проекти Міндоходів по ЄСВ?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Єдиний соціальний внесок

майстер » 13 вересня 2013, 15:12

Прошу допомогти:педагогічний працівник звільнений з роботи 31.08.2013 року, у
вересні 2013 року видано наказ на виплату йому щорічної грошової
винагороди за сумлінну працю (ст.57 Закону про освіту). Чи потрібно
утримувати і нараховувати ЄСВ на суму цієї винагороди і показувати в звіті у ПФ.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 75
З нами з: 28 лютого 2013, 15:31
Звідки: Самбор
Дякував (а): 21 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Єдиний соціальний внесок

eMelya » 14 вересня 2013, 21:43

майстер, до звільнення все оподатковується, що не входить в перелік постанови 1170, а після звільнення необхідно розділяти суми за відпрацьований та невідпрацьований час. Нараховані суми після звільнення за невідпрацьований час не оподатковуються ЄСВ.
Щорічна грошова винагорода за сумлінну працю є одноразовою виплатою, тому не повинно нараховуватися та утримуватися ЄСВ.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Єдиний соціальний внесок

ALISA-12 » 16 вересня 2013, 21:26

майстер написав:Прошу допомогти:педагогічний працівник звільнений з роботи 31.08.2013 року, у вересні 2013 року видано наказ на виплату йому щорічної грошової винагороди за сумлінну працю (ст.57 Закону про освіту).
А на каком основании ему после увольнения делают приказ о премировании? Я так понимаю, что после увольнения чел. имеет право только на получение заработанного до 31.08. или нет?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 73
З нами з: 14 березня 2013, 23:50
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Єдиний соціальний внесок

eMelya » 26 вересня 2013, 23:22

ALISA-12, это денежное вознаграждение, как и некоторые виды премий, выплачиваются по итогам периода, потому, может быть и не успели выплатить в день увольнения.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Єдиний соціальний внесок

ALISA-12 » 27 вересня 2013, 08:35

может я и не права, но если приказ о премии издают в конце сентября-начале октября, то уволенному 31.08 я бы по нему ничего не выплачивала
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 73
З нами з: 14 березня 2013, 23:50
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість