Програма Payments

Re: Програма Payments

Lvivskiy » 04 вересня 2018, 20:25

Можна дізнатись як ви це зробили? Чи можна самому це виправити в разу необхідності чи потрібно звертатись до вас?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

yaoleg » 04 вересня 2018, 20:27

Краще робіть архіви папки, із усіма файлами. Тому що таке відновлення можливе десь 50/50. 
Ну і за ДБЖ не забудьте.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 273 раз.
Регіон: Винницкая область

Lvivskiy » 05 вересня 2018, 19:43

Доброго вечора, yaoleg допоможете ще раз? Після того як Ви виправили файл, програма працювала нормально, фінансові відображались, але я не зауважив, що є помилка при їх створенні, помилка в файлі Otrim в папці NDI, ось файл
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Новачок
Новачок

Регіон: Львовская область

yaoleg » 05 вересня 2018, 22:14

Lvivskiy написав:Доброго вечора, yaoleg допоможете ще раз? Після того як Ви виправили файл, програма працювала нормально, фінансові відображались, але я не зауважив, що є помилка при їх створенні, помилка в файлі Otrim в папці NDI, ось файл
Коронована особа
Коронована особа

kar1kam1 » 06 вересня 2018, 07:36

Lvivskiy написав:Доброго вечора, yaoleg допоможете ще раз? Після того як Ви виправили файл, програма працювала нормально, фінансові відображались, але я не зауважив, що є помилка при їх створенні, помилка в файлі Otrim в папці NDI, ось файл

Какая у Вас операцинка стоит на ПК: ХР, 7, 8 или 10? включите в настройках системы "защиту системы" и укажите объём места как можно больше, это даст доступ к "истории файлов"(на вин 7) и можно будет попробовать восстановить файл за любой промежуток времени(зависит от того сколько отдали места под "защиту системы") + настройте "архивацию файлов"(данный функционал уже есть в самой винде).
Если мои слова Вам ни о чём не говорят - обратитесь к сисадмину или компьютерщику(если он есть у Вас в штате), ну или к грамотному спецу
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Луганская область

Айтишник » 06 вересня 2018, 17:41

Департамент сбросил мне на почту файл fрo, подскажите его положить в папку РМ18, или другую?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 5 раз.
Регіон: Запорожская область

yaoleg » 06 вересня 2018, 19:18

Айтишник написав:Департамент сбросил мне на почту файл fрo, подскажите его положить в папку РМ18, или другую?

так, в папку РМ18
Коронована особа
Коронована особа

Diosor » 26 вересня 2018, 11:18

Доброго дня. Виникла проблема  зпрограмою PAYMENTS, а саме -були створені фінансові забов*язання, при їх завантаженні пише помилку- неможливо загрузити файл, помилкова структура, підкажіть як вирішити цю проблему
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Регіон: Киевская область

вишня » 13 жовтня 2018, 11:46

Доброго дня! У програмі фіндоки в довіднику банків на .мфо 988889 (записала по памяті)Казначейство України м.Київ замість літери "ї" у слові України стоїть  вгорі крапка і в платіжне доручення підтягує літеру "ї" .У вересні там було м.Полтава тепер сказали у казні виправити на м,Київ у довіднику виправила написала м.Київ, в платіжку підтягує літеру є ,тобто пишеться Києв. Переретикала всю клавіатуру -нічого не виходить!!!!!!!!!!підскажіть що робити!!!!!!Платіжки на аванс по податках по цьому МФО не приймає казначей
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харьковская Область

yaoleg » 13 жовтня 2018, 13:02

Поставте англійську і
Коронована особа
Коронована особа

viktorias » 17 жовтня 2018, 10:30

Доброго дня. Після перепаду напруги відбувся збій в програмі Фіндокументи мережам. Відбулось подвоєння платіжних доручень, деякі платіжні доручення розбило на два, у сплачених платіжних дорученнях залишились залишки коштів. Відповідно сума набраних платіжок не відповідає фінансовим зобов'язанням. Допоможіть виправити ситуацію, дякую....Зображення  Зображення
Новачок
Новачок

yaoleg » 17 жовтня 2018, 12:40

viktorias написав:Доброго дня. Після перепаду напруги відбувся збій в програмі Фіндокументи мережам. Відбулось подвоєння платіжних доручень, деякі платіжні доручення розбило на два, у сплачених платіжних дорученнях залишились залишки коштів. Відповідно сума набраних платіжок не відповідає фінансовим зобов'язанням. Допоможіть виправити ситуацію, дякую....Зображення  Зображення

Щоб не було таких випадків у подальшому - придбайте джерело безперебійного живлення. А подвоєнні документи повидаляйте.
Коронована особа
Коронована особа

viktorias » 17 жовтня 2018, 13:36

Дякую за пораду, я це пробувала відразу, але, на жаль, подвоєні платіжні доручення не видаляються.
Новачок
Новачок

almonds » 26 жовтня 2018, 12:34

Хочу перерахувати кошти особі, без ідентифікаційного коду. Ощадбанк пише 0000000000, а казначейству нулі не підходять. Як заповнити в програмі ЄДРПОУ?
Мандрівник
Мандрівник

yaoleg » 26 жовтня 2018, 12:41

almonds написав:Хочу перерахувати кошти особі, без ідентифікаційного коду. Ощадбанк пише 0000000000, а казначейству нулі не підходять. Як заповнити в програмі ЄДРПОУ?

В полі ЄДРПОУ - 10 нулів, а в полі PRM1 - #фсеріяпаспорт#
Коронована особа
Коронована особа

almonds » 26 жовтня 2018, 14:03

PRM1 це поле є тільки в транспортному файлі? в програмі немає?
Мандрівник
Мандрівник

Volex_SZN » 13 листопада 2018, 16:57

Доброго дня, шановні!
Сталася така штука - переносив мережу (фіндокументи) з пк під ХР на пк під він-7х32. Начеб-то все стало на місця, довідники, рахунки, старі документи. Але не можу додати нове юридичне зобовязання, при натисненні на піктограмку не відбувається ніяких дій.
Встановлював програмну по новій, зверху кидав всі необхідні файли, результат такий.
Я так розумію за це відповідають файли Urzb Urzb_temp Urzb_temp1. Про всяк випадок дав всі повноваження всім щодо цієї папки з програмою. З цього меню (на скірі) можна створити нові фінансові зобовязання та платіжні доручення, а от саме юридичні ніяк (((
Востаннє редагувалось Volex_SZN в 14 листопада 2018, 14:48, всього редагувалось 2 разів.
Новачок
Новачок

Регіон: Херсонская область

EVGENIY » 13 листопада 2018, 16:58

EVGENIY написав:
Eugene45 написав:доброго дня
неможу налаштувати програму в себе. я не бухгалтер і не програміст, просто на мене поклали обов'язки по перерахунку сум. минулий бухгалтер юрського періоду весь час працювала в ФПлат, а зараз казначейство не приймає, тільки Мережа має бути.
так от, скинули мені в казначействі папку зі інсталлом, я поставив, але налаштувати неможу. вибиває помилка "не вдалось знайти файл з розширенням dbf в папці NDI". і так не тільки з файлом Accounts, а з усіма. додати рахунки я також не можу, просто нічого не з"являється.
ОС Віндовс 7/64. Бібліотеки оновлював з сайту ДКС - 0 результату. програміста в нашому казначействі немає, ніхто не може допомогти.
в когось була така ситуація? як його зробити?

Там же на сайті дксу треба встановити БДЕ так фокспро і все запрацює
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 55 раз.
Подякували: 557 раз.
Регіон: Харьковская область

цбсмп » 29 листопада 2018, 12:31

Доброго дня.
При спробі збереження змін до кошторису викидає помилку "variable "s204" is not found". 
ЩО РОБИТИ?
Новачок
Новачок

EVGENIY » 29 листопада 2018, 14:06

eMelya написав:
anutkagromova написав:Допоможіть будь ласка, онивили програму і при збереженні кошторису на 2018 рік видає помилку Variable S204 is not found. В казначействі не знають в чому помилка. Завчасно дякую.

Не встановлювали попередні оновлення, тому у таблицях не додано відповідні поля.
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 55 раз.
Подякували: 557 раз.
Регіон: Харьковская область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей