PM.exe

PM.exe

Радистка_Кэт » 11 січня 2014, 23:29

А мне удобно на каждый год новую мережу заводить.

Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

PM.exe

jess » 11 січня 2014, 23:40

Радистка_Кэт написав:А мне удобно на каждый год новую мережу заводить
якщо це до мого поста, то який зв'язок?
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская Область

PM.exe

Sneman » 12 січня 2014, 00:20

jess написав:Ми в грудні ой, як намучились із любителями ставити однакові номери. Не в з/платі звісно, в інших платежах...

А как же с зарплатой выходили из ситуации? Например по зарплате райотдела образования, платежей на подоходный налог в реестре полтора десятка, все на один код ЕДРПОУ районного казначейства, по всем номер документа "заявка"?
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 53 раз.
Регіон: Одесская область

PM.exe

MotorInHead » 12 січня 2014, 00:36

Sneman написав:А как же с зарплатой выходили из ситуации?
Сегодня в казначействе компьютерщик сказал, что удалось достучатся до разработчика, вроде бы в понедельник должно быть обновление, которое поспособствует решению этой проблемы, как я понял, на примере того же подоходного по сельским советам, если все реквизиты одинаковые, но расчетный счет другой будет, то программа должна будет пропускать и сохранять записи.
Так же само сегодня хотел сделать реестр финансовый на -/+, вроде бы как зарегистрировали на неправильный расчетный счет ЕСВ и нужно было одинаковую сумму перебросить с ошибочного счета на правильный, но опять таки не возможно из за этого самого контроля уникальности.
И еще, в фин. и юр. реестрах не подбивается сумма ни по КЕКВах, ни общая по реестру, хотя в реестрах платежных поручений вроде бы все нормально с этим.
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Херсонская Область

PM.exe

jess » 12 січня 2014, 01:00

Sneman, у клієнтів в грудні Фіндокументи ще була старої версії, яка такий контроль унікальності ще не робила, то й номери там ставили які хотіли. Але в Є-Казні з/плата прийшла-пішла і з нею не критично було. А от як по товарах-послугах пореєстровано було всього, щось перенеслося з старої Казни в нову, щось дореєстрували - от тоді все змішалось, де номера однакові були.
Ну а в цьому році, ще особо нічого й не було ж.
P.S. Я так, розумію, що "Заявка" ставиться лише на готівку чи вкладні рахунки, а не на податки. І якщо навіть не робитимуть ніяких змін до Фіндокументів чи до Порядку заповнення реєстру фін.зоб., то, думаю, ніхто не розстріляє, якщо номер ставити з індексом, як я писав вище. Все одно ж технічної можливості на даний момент зробити інакше немає.
MotorInHead написав:Так же само сегодня хотел сделать реестр финансовый на -/+, вроде бы как зарегистрировали на неправильный расчетный счет ЕСВ и нужно было одинаковую сумму перебросить с ошибочного счета на правильный, но опять таки не возможно из за этого самого контроля уникальности.
Так, дійсно... в межах однієї дати +/- не можна набрати. Якщо реєстр на "-" робити наступним днем, то пускає

MotorInHead написав:И еще, в фин. и юр. реестрах не подбивается сумма ни по КЕКВах, ни общая по реестру
А хіба там підбивалась? Там вже ж давно не підбивається сума по реєстру.
Мешканець
Мешканець

PM.exe

MotorInHead » 12 січня 2014, 01:12

jess написав:Там вже ж давно не підбивається сума
Нам программу Payments выдали на руки в самом конце декабря 2013 (где то 25 числа, когда оповестили о том, что счета меняются и меняется программа у нас "клиентов" и у самого казначейства), ввели в обиход только с 2 января 2014, до этого все время пользовались простенькой мережой для набора платежек и реестров.
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Херсонская Область

PM.exe

jess » 12 січня 2014, 01:29

MotorInHead, а зрозуміло... підсумкові суми в реєстрах зобов'язань не передбачені 309-им наказом і наказами, що були до нього - теж, якщо пам'ять не підводить
Мешканець
Мешканець

PM.exe

anzela » 12 січня 2014, 18:01

Помогите! Набранные платеджки в Мереже не сохраняются!!!
Новачок
Новачок

PM.exe

jess » 12 січня 2014, 18:10

anzela, мало інформації... якщо не має досвіду роботи з Фіндокументами, то можу припустити, що наприклад не вибрали фонд і рахунок та натиснули кнопку завантажити, а просто ввели рахунок мимо довідника прямо у формі вводу платіжок... Інші варіанти можливі, але треба конкретніше знати точну послідовність дій і чи є якісь повідомлення про помилку.
Мешканець
Мешканець

PM.exe

anzela » 12 січня 2014, 18:56

Платіжки вводила завантаженням з фін. зобов'язань, рахунки підтягувала з довідників. В самій програмі відсутній файл fplat.dbf, є тільки zplat.dbf (це по аналогу старої мережі). Повідомлень про помилку ніяких не виводить.
Новачок
Новачок

PM.exe

jess » 12 січня 2014, 20:10

anzela,  fplat.dbf - це файл, у який зберігались пд для передачі до казначейства, а всі набрані пд зберігаються у Pm.dbf. Можливо випадково змінили дату під час набору. Спробуйте вибрати період рік і завантажити... (Хоча колись один клієнт випадково набрав 2001 роком smile Поки я сам їхній дбф не відкрив, не могли розібраться). Якщо є чим відкрити Pm.dbf (і знання, щоб не нашкодити), то можна заглянути прямо туди.
Мешканець
Мешканець

PM.exe

anzela » 12 січня 2014, 20:20

Дякую, зараз спробую. Але фін. зобов'язання зберігаються, тобто дата правильна
Новачок
Новачок

PM.exe

jess » 12 січня 2014, 20:21

А! В оновленні ж (від 25/12/13) змінилась структура файлу Pm.dbf. Якщо Фіндокументи встановлювалися не з нуля, то необхідно виконати MDSTRUPM.EXE, цей файл має бути в каталозі програми. (Або ж скачати останнє оновлення OnovPaym_2013.7.RAR, там теж є). Ще можна встановити програму з нуля в іншу папку і просто звідти скопіювати Pm.dbf у свою
Мешканець
Мешканець

PM.exe

anzela » 12 січня 2014, 20:24

Файл Pm.dbf не змінюється. Відкрити його не змогла. Дата останнього оновлення стоїть 20.12.2013, тоді як файл  Finzb.dbf дата останнього оновлення змінилась на поточну дату. Я можу вам вислати файл Pm.dbf , якщо це допоможе. Тільки напишіть, куди
Новачок
Новачок

PM.exe

jess » 12 січня 2014, 20:26

Можна зробити ще простіше, ось мій пустий файл Pm.dbf, просто замініть його у себе. Ну тільки ж звісно при цьому, якщо там таки були якісь платіжки, то вони зникнуть.
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Мешканець
Мешканець

PM.exe

anzela » 12 січня 2014, 20:34

Велике дякую! зараз спробую!!!

Добавлено (12.01.2014, 20:34)
---------------------------------------------
Велике спасибі!!! Замінила айл і в мене все вийшло! Платіжні доручення зберіглись!!! smile
Новачок
Новачок

PM.exe

jess » 12 січня 2014, 20:41

Будь ласка! Був радий допомгти smile
Мешканець
Мешканець

PM.exe

Maryana7506 » 12 січня 2014, 23:53

Підкажіть. будь-ласка. "новачку" в "PAYMANTS": програму гарно скинула, FPO.dbf підтянула, в налаштуваннях і довідниках все заповнила, набрала ТИ wink ЧАСОВИЙ КОШТОРИС З/Ф і поміс. план з/ф - хочу скинути на дискету, а мені вибиває: "Виявлено помилки: суми річного кошторису с\ф не відповідають сумам поміс. плану! Ви бажаєте виконати запис на змінний магнітний носій?"   
при чому тут с/ф?  wacko
 я підтвердила і записала, але що побачить казначей - не знаю??
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Ивано-Франковская Область

PM.exe

jess » 13 січня 2014, 00:22

Maryana7506 написав:я підтвердила і записала, але що побачить казначей - не знаю??
Що набрали, те і побачить... smile а на те повідомлення - не зважайте, воно з'являється, якщо навіть по СФ взагалі нічого не набирати. Там є перевірка кошторис/помісячний план для ЗФ (біленька кнопка така) - оте можна натиснути, щоб перевірити. А по СФ вже як буде... тим більше там же по фондах 2 і 3 помісячний план не набирається, тільки по 7, то ж він в будь-якому випадку відрізнятиметься від кошторису
Мешканець
Мешканець

PM.exe

Лена Сова » 13 січня 2014, 11:42

Добрий день, підскажіть будь-ласка при формуванні юридичних та фінансових зобов*язань на папервому вигляді в колонці де  реєстраційний номер (розрахунковий рахунок) ставе ХХХХХХХХХ, а де дата прийняття взагалі не має  нічого. Так і повинно бути? Всі довідники заповнені вірно.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Киевская область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей