Програма Payments

Програма Payments

Ulyasya » 27 січня 2014, 15:21

jess, спасибі. Допомогло оновлення від 14/01/14.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Львовская область

Програма Payments

EVGENIY » 27 січня 2014, 20:48

jess написав:Спершу зверну увагу, що ті оновлення мають застосовуватись з 03/02/14 Потестував трохи... Ану,ІТ спеціалісти - відвідувачі сайту, розвійте мої сумніви... Якщо таблиці в кодуванні 1251, то логічно, що на виході ми маємо отримувати транспортний файл в кодуванні 1251. Але хитрість в тому, що ознака кодування транспортного файлу (29-й байт) вказує на Windows-кодування, тобто 1251, а от інформація реально записується в DOS-кодуванні. Це відбувається ще на етапі введення документів, тобто так записується у файли urzb.dbf, finzb.dbf, pm.dbf. Я щось не розумію? В чому "соль"? Чи нормально це тягнутиметься в Є-Казну? Чи це чергове недопрацювання розробника і після доби-двох колотнечі "у нас крякозяблики!!!" буде чергова роздача "щасливим" клієнтам чергового оновлення?
сегодня во всеукраинской конфе е-казна разработчик написал что первый раз слышит что что-то в е-казне будет меняться с 03.02. sad
Чувствую очередной сюрприз  dry
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Програма Payments

jess » 27 січня 2014, 22:36

EVGENIY написав:сегодня во всеукраинской конфе е-казна разработчик написал что первый раз слышит что что-то в е-казне будет меняться с 03.02
В мене є невеличка надія, що Є-Казна "зрозуміє" обидва кодування... але, враховуючи січневі "крякозяблики", дуже невеличка...
А ще ж і маски файлів деяких міняються... twisted
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская Область

Програма Payments

devan » 29 січня 2014, 09:10

Здравствуйте. Помогите, пожалуйста. С нового года я очистила базу и платежки начали нумерацию с №1. Потом казначейство попросило платежки с прошлого года повторить (старые номера) и теперь нумерация сбилась. Как мне вернуть все в норму?
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Крым

Програма Payments

liv » 29 січня 2014, 10:30

Ulyasya написав:Платіжні доручення: помилково заповнює поле Дата док. зобов. - 30.12.1899; незаповнює поле № док. зобов.  Як виправити дану проблему?

Вот да, интересно, нам в казначейство клиенты приносят довольно часто такие платёжки. Ставим им обновление от 14-го помогает не всегда. При чём в их программе набираю у себя - всё правильно проставляется. Они у себя набирают - шляпа... Вот сижу, руками забиваю дбф-ники, у которых по 70 платёжек.
   Что за глюк такой? От чего зависит? Может, от настроек БДЕ, или от операционки?   Меня скоро опера вместе с клиентами сьедят...
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Харьковская Область

Програма Payments

jess » 29 січня 2014, 16:59

liv, ну не знаю... у нас сьогодні одна с/р теж так принесла, кілька рядків в пакеті виявились з такою ж бідою. Оновлення по ідеї там від 14/01/14 є. Може й в програмі глюк, а може й клієнт якось хитро дані вводить, що не підтягуює дані юридичного зобовязання в останні два поля пакету платіжок. До цього не було такої проблеми. І сам також не можу її відтворить.
Мешканець
Мешканець

Програма Payments

EVGENIY » 29 січня 2014, 19:41

livjess, путём научного тыка вычислили, что такая дата ставится если не использовали монетки при наборе физиков и платёжек! И второй вариант если при заполнении дат не использовали кнопочку когда выезжает календарик и нужно выбрать дату, т.е. дату вбивали ручками а нужно было выбрать в календарике!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Програма Payments

jess » 29 січня 2014, 21:34

EVGENIY, дякую! зажму пальці в двері клієнту  wink , запитаю як набирали... без монетки наче не набирають, а от варіант з датою - цілком може бути
Мешканець
Мешканець

Програма Payments

devan » 30 січня 2014, 10:24

Здравствуйте. Помогите, пожалуйста. С нового года я очистила базу и платежки начали нумерацию с №1. Потом казначейство попросило платежки с прошлого года повторить (старые номера) и теперь нумерация сбилась. Как мне вернуть все в норму?
Мандрівник
Мандрівник

Програма Payments

liv » 30 січня 2014, 13:19

devan написав:Здравствуйте. Помогите, пожалуйста. С нового года я очистила базу и платежки начали нумерацию с №1. Потом казначейство попросило платежки с прошлого года повторить (старые номера) и теперь нумерация сбилась. Как мне вернуть все в норму?

Так а перед очисткой базы вы куда-то делали копию, или сбрасывали документы в архив?
Мандрівник
Мандрівник

Програма Payments

yaoleg » 30 січня 2014, 13:20

devan, тільки якщо Ви зробили архів, або ж вручну вводити з потрібними номерами smile
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Програма Payments

jess » 30 січня 2014, 13:42

EVGENIY написав:liv, jess, путём научного тыка вычислили, что такая дата ставится если не использовали монетки при наборе физиков и платёжек! И второй вариант если при заполнении дат не использовали кнопочку когда выезжает календарик и нужно выбрать дату, т.е. дату вбивали ручками а нужно было выбрать в календарике!
"зловив за руку" одного клієнта сьогодні... в них в реєстрі фінансових неправильні дані фінансового зобов'язання були (дата і номер документа), то після виправлень фінансових вони поредагували у платіжках ці дані (дату і номер док-та) в отих полях синеньких, що справа внизу, не скориставшись монеткою і при збереженні змін, відповідно, дані зобов'язання не підтягнулись
Мешканець
Мешканець

Програма Payments

devan » 30 січня 2014, 15:48

liv, да, архив делала.

Добавлено (30.01.2014, 15:48)
---------------------------------------------
yaoleg, я сделала архив
Мандрівник
Мандрівник

Програма Payments

GTHP » 30 січня 2014, 15:55

А я никогда не пользуюсь монеткой при наборе документов. Никогда проблем не возникало. А в этом году тоже возникла проблема с датой документов
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Донецкая Область

Програма Payments

liv » 30 січня 2014, 17:08

GTHP написав:А я никогда не пользуюсь монеткой при наборе документов. Никогда проблем не возникало. А в этом году тоже возникла проблема с датой документов

Да, нужно обязательно пользоваться монеткой, потому что в файл платёжек тянутся данные юридического-финансового. А если набирать без монеток, то этим данным в файле негде взяться.

Добавлено (30.01.2014, 17:08)
---------------------------------------------

devan написав:liv, да, архив делала.

Перед операцией сделайте копию всей папки с пм-кой, на всяк случай. А потом:

Если делали, значит у Вас в папке с программой есть папка ARCHIVE, и в ней есть там всякие файлики. Возьмите эти файлики и скопируйте в папку с пм-кой. И у Вас документы воостановятся на момент создания архива. ВНИМАНИЕ! Если Вы после сброса в архив набирали документы, то эти новые набранные документы пропадут, а останутся только те, которые были в архиве.
Ну а если Вы хотите восстановить только какой-то определенный тип документов, а не всё, что есть в архиве, тогда  уже нужно смотреть по именам файлов, которые там в архиве лежат.
Мандрівник
Мандрівник

Програма Payments

devan » 30 січня 2014, 18:10

Уважаемый liv, к моему большому сожалению я производила вышеперечисленные манипуляции с вышеупомянутой программой))))) восстановила и по прежнему номер 1287)))
Мандрівник
Мандрівник

Програма Payments

liv » 30 січня 2014, 18:16

devan написав:Уважаемый liv, к моему большому сожалению я производила вышеперечисленные манипуляции с вышеупомянутой программой))))) восстановила и по прежнему номер 1287)))

Архив битый? так а Вам номер какой надо? Я думала, что Вам какой-то большой и надо, а у Вас с 1-ки идёт...
Мандрівник
Мандрівник

Програма Payments

devan » 30 січня 2014, 19:44

liv написав:Архив битый? так а Вам номер какой надо? Я думала, что Вам какой-то большой и надо, а у Вас с 1-ки идёт...
не понимаю, что значит битый... больший номер я получила, введя его в соответствующее поле вручную. теперь все платежки у меня вместо 5,6,7 получаются автоматом 1287,1288,1289... я исправляю, но это же не вариант, а вдруг забуду в один "прекрасный" момент... вот и обращаюсь к более высокообразованным людям...
Мандрівник
Мандрівник

Програма Payments

Nusha1111 » 30 січня 2014, 20:03

Звертаюся до вас по допомогу: просто не знаю що робити? Вже майже все перепробувала. Підскажіть, будь ласка. Питтання ось в чому все Звертаюся до вас по допомогу: вже просто не знаю що робити??? набираеться і фін, і юрид. зобов'язання і платіжки і друкується, скидається. Тільки от в полях КВК замість 24 висвічується 00, таке саме і з полем КПК замість 110502 б'є все 000000. І не висвічується код б'юджету. Все інше нормально і ЄДРПОУ, і код фонду, рівень розпорядника і код розпорядника. Можливо я щось не ввела, підскажіть. Це МБ .
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Львовская Область

Програма Payments

yaoleg » 30 січня 2014, 21:48

devan, "Сервіс"-"Очистити базу документів", або встановити наново програму smile

Nusha1111, Подивіться, чи правильно заповнені довідники "Бюджети" та "Рахунки" smile
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей