Відшкодування за відрядження

Відшкодування за відрядження

Alex1316 » 28 липня 2017, 13:18

Доброго дня , в мене виникло таке запитання , чи можу я в законному порядку відмовитись від білетів на потяг в звіті про Відрядження , якщо виявилось що даний документ підробний , та претендувати тільки на кошти на житло та добові ???? 

14:08
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 28 липня 2017, 12:57
Регіон: Киевская область

Re: Відшкодування за відрядження

Владислав Станкус » 20 серпня 2017, 12:08

Alex1316 написав:Доброго дня , в мене виникло таке запитання , чи можу я в законному порядку відмовитись від білетів на потяг в звіті про Відрядження , якщо виявилось що даний документ підробний , та претендувати тільки на кошти на житло та добові ???? 

14:08

Доброго дня!
З Вашого запитання не зовсім зрозуміле, яким чином Ви потрапили до міста відрядження на за підробним квитком, хто взагалі встановив, що він підробний, та яким чином ви його придбали?
Слід розуміти, що Звіт про відрядження складає відряджена особа у строк визначений діючим законодавством, та долучає  до нього, необхідні для відшкодування витрат документи, в оригіналі.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 554
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Регіон: Харьковская область

Re: Відшкодування за відрядження

yaoleg » 23 серпня 2017, 09:58

Це все залежить від керівництва. Але, взагалі так, можете. Просто отримаєте добові за відрядження.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1951
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Регіон: Винницкая область

Re: Відшкодування за відрядження

dussh-2@ukr.net » 12 вересня 2017, 13:07

Доброго дня! Як відшкодувати добові за кордон? Курс долара брати на дату складання звіту чи на перший день відрядження? Адже курс міняється кожного дня. Наприклад, дата виїзду 5.09.17 - курс 25,91 грн. Дата складання звіту - 11.09.17 - курс 26,07 грн.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 16 травня 2017, 14:32
Регіон: Тернопольская область

Re: Відшкодування за відрядження

Владислав Станкус » 12 вересня 2017, 13:50

dussh-2@ukr.net написав:Доброго дня! Як відшкодувати добові за кордон? Курс долара брати на дату складання звіту чи на перший день відрядження? Адже курс міняється кожного дня. Наприклад, дата виїзду 5.09.17 - курс 25,91 грн. Дата складання звіту - 11.09.17 - курс 26,07 грн.

Доброго дня!
Відповідно до вимог п.5 розд ІІІ Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.98  № 59 (далі - Інструкція №59) підприємство, що відряджає працівника у відрядження за кордон, забезпечує його грошовими коштами для здійснення поточних витрат під час службового відрядження (авансом) в національній валюті держави, до якої відряджається працівник, або у вільно конвертованій валюті.
Після повернення з відрядження працівник зобов'язаний до закінчення п'ятого банківського дня, наступного за днем прибуття до місця постійної роботи, подати звіт про використання коштів, наданих на відрядження. Сума надміру витрачених коштів (залишку коштів понад суму, витрачену згідно із звітом про використання коштів, наданих на відрядження) підлягає поверненню працівником до каси або зарахуванню на відповідний рахунок підприємства, що їх надало, у грошових одиницях, в яких було надано аванс, у встановленому законодавством порядку.
При цьому, відповідно до п.19 Інструкції №59 якщо для остаточного розрахунку за відрядження необхідно виплатити додаткові кошти, виплата здійснюється в національній валюті України за офіційним обмінним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на день погашення заборгованості. Виплата зазначених коштів має здійснюватися до закінчення третього банківського дня після затвердження керівником звіту про використання коштів, наданих на відрядження.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 554
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Регіон: Харьковская область

Re: Відшкодування за відрядження

dussh-2@ukr.net » 12 вересня 2017, 15:47

Дякую!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 16 травня 2017, 14:32
Регіон: Тернопольская область

Re: Відшкодування за відрядження

Владислав Станкус » 12 вересня 2017, 15:49

dussh-2@ukr.net написав:Дякую!

Нема за що. Завжди радий допомогти.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 554
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Регіон: Харьковская область

Re: Відшкодування за відрядження

Настя1992 » 25 вересня 2017, 15:28

Добрый день! Подскажите пожайлуста, приказ на командировку выписан до одного города, а сотрудник возвращался обратно, взял билет до другого города и обратно вернулся на попутках. Могу ли я принять такой билет в отчет или нет?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25 вересня 2017, 15:02
Регіон: Запорожская область

Re: Відшкодування за відрядження

yaoleg » 25 вересня 2017, 18:15

Якщо в наказі був прописаний маршрут яким мав рухатись працівник, то він повинен був його дотримуватись. Відповідно відшкодувати "неправильний" маршрут Ви не маєте повноважень. Нехай вирішує керівництво, міняти наказ, чи не відшкодовувати працівнику витрати на дорогу.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1951
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Регіон: Винницкая область

Re: Відшкодування за відрядження

Людмила Король » 11 жовтня 2017, 15:55

Скажіть, будь-ласка, людина їде у відрядження на 2 дні, якщо в мене не вистачає коштів на добові на всі 2 дні, я можу виплатити добові як за один день- 60 грн. та відшкодувати людині білет в один бік, якщо вона його підколить до авансового звіту. І ще питання: зараз здаються посвідчення на відрядження???
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 15 червня 2016, 10:20
Регіон: Херсонская область

Re: Відшкодування за відрядження

Владислав Станкус » 12 жовтня 2017, 07:44

Людмила Король написав:Скажіть, будь-ласка, людина їде у відрядження на 2 дні, якщо в мене не вистачає коштів на добові на всі 2 дні, я можу виплатити добові як за один день- 60 грн. та відшкодувати людині білет в один бік, якщо вона його підколить до авансового звіту. І ще питання: зараз здаються посвідчення на відрядження???

Доброго ранку!
Згідно з вимогами п.11. розд.ІІ Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.98  № 59 відрядженому працівникові перед від'їздом у відрядження видається грошовий аванс у межах суми, визначеної на оплату проїзду, найм житлового приміщення і добові витрати. Після повернення з відрядження працівник зобов'язаний до закінчення п'ятого банківського дня, наступного за днем прибуття до місця постійної роботи, подати звіт про використання коштів, наданих на відрядження.
Сума надміру витрачених коштів (залишку коштів понад суму, витрачену згідно із звітом про використання коштів, наданих на відрядження) підлягає поверненню працівником до каси або зарахуванню на відповідний рахунок підприємства, що їх надало, у встановленому законодавством порядку.
Відповідно, якщо аванс був виданий у менший ніж потрібно сумі то різницю установа повинна відшкодувати відрядженому працівнику.
Вимоги щодо видачі посвідчення на відрядження в Інструкції №59 відсутні.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 554
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість