Билеты заполненые вручную

Re: Билеты заполненые вручную

Ковшова Олена » 29 травня 2017, 11:19

Шановні користувачі Форуму.

Отримати потрібну статтю можна за ретропередплатою (якщо ви не маєте потрібного номеру газети "Місцеве самоврядування" або не є передплатником газети "Місцеве самоврядування") за телефоном (044) 581-10-10.

Нагадаю ще раз, стаття про білети, заповнені водієм від руки, розміщена в червневому номері газети за 2016 рік "Місцеве самоврядування" (стаття "Ручний" квиток: чи можна відшкодувати?", автор Ковшова О.)

Стаття не надсилається на електронні адреси.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 122
З нами з: 03 лютого 2014, 07:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Билеты заполненые вручную

Jellyfishka » 31 травня 2017, 08:40

Лист мінінфраструктури від 06.01.2017 р. N 62/25/10-17. Там про квитки, заповнені вручну.

Щодо типових форм квитків та їх заповнення
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.01.2017 р. N 62/25/10-17

Щодо типових форм квитків та їх заповнення

Міністерство інфраструктури розглянуло запит <...> щодо надання роз'яснень з приводу типових форм квитків та їх заповнення та повідомляє.

Порядок здійснення перевезень пасажирів та їх багажу автобусами, таксі, легковими автомобілями на замовлення, а також обслуговування пасажирів на автостанціях визначаються Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту (далі - Правила), затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 р. N 176. Вони є обов'язковими для виконання організаторами регулярних перевезень, замовниками транспортних послуг, автомобільними перевізниками, автомобільними самозайнятими перевізниками, персоналом автомобільного транспорту, автостанціями та пасажирами.

Згідно з пунктом 115 Правил перевізники відповідно до укладених договорів здійснюють продаж квитків через автостанції, агентства з продажу квитків та/або самостійно. Примірну форму договору про продаж квитків затверджує Мінінфраструктури.

Продаж квитків може здійснюватися водієм автобуса в разі відсутності у населеному пункті автостанції або агентства з продажу квитків, а також після закриття квитково-касової відомості на автостанції.

Пунктом 2 наказу Міністерства транспорту та зв'язку України "Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування" від 25.05.2006 р. N 503, зареєстрованого Міністерством юстиції України 21.09.2006 р. від N 1065/12939 (далі - наказ), зазначено, що вартість проїзду за розрахунками пасажирських перевізників, інформація про перевізника, страховика та страхову суму вносяться у квитки друкованим способом.

Враховуючи викладене, на думку Мініфраструктури, у разі якщо придбаний у водія квиток відповідає типовій формі, містить інформацію про перевізника, страховика, страхову суму, а вартість проїзду, відстань проїзду, пункти відправки та прибуття, вписані у квиток вручну друкарськими літерами, це не буде порушенням вимог наказу.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату
Д. Роменський
Востаннє редагувалось EVGENIY в 31 травня 2017, 10:00, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Додав лист
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 20
З нами з: 03 квітня 2017, 08:58
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Билеты заполненые вручную

Расен Евгений » 14 червня 2017, 15:49

Ковшова Олена написав:Шановні користувачі Форуму.

Отримати потрібну статтю можна за ретропередплатою (якщо ви не маєте потрібного номеру газети "Місцеве самоврядування" або не є передплатником газети "Місцеве самоврядування") за телефоном (044) 581-10-10.

Нагадаю ще раз, стаття про білети, заповнені водієм від руки, розміщена в червневому номері газети за 2016 рік "Місцеве самоврядування" (стаття "Ручний" квиток: чи можна відшкодувати?", автор Ковшова О.)

Стаття не надсилається на електронні адреси.

Що більш за все удручає, що кожен намагається хоч на чомусь да обідрати свого ближнього. Накой біс мені підписка на місцеве самоврядування, якщо цікава лише одна стаття!!...еееехххх.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 15 травня 2017, 09:57
Звідки: Украина, Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Билеты заполненые вручную

Расен Евгений » 14 червня 2017, 15:50

Jellyfishka написав:Лист мінінфраструктури від 06.01.2017 р. N 62/25/10-17. Там про квитки, заповнені вручну.

Дякую !
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 15 травня 2017, 09:57
Звідки: Украина, Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Билеты заполненые вручную

silradatal » 25 липня 2017, 10:31

Підскажіть будь-ласка,  що тепер робити тим працівникам яким потрібно їхати у відрядження, а в населеному пункті немає автостанції? Можливо у когось є досвід, як вийти з даної ситуації. Чи можливо в телефонному режимі замовляти квитки?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 16 листопада 2015, 15:28
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: Билеты заполненые вручную

maksyuta » 06 грудня 2017, 16:31

Добрый день, можно и нам бросить информацию по билетам заполненным вручную,заранее благодарны maksyuta@i.ua
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 06 грудня 2017, 16:00
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Поперед.


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей