відрядження

Re: відрядження

EVGENIY » 24 вересня 2018, 15:19

mezz07 написав:Доброго дня. 
Підкажіть, будь ласка.
 Ми бюджетна організація, отримали грант від ЄС , за кошти гранту відправляємо співробітника за кордон. Для розрахунку добових, якими нормами ми маємо керуватися, для бюджетників, не зважаючи, що це кошти надійшли не з бюджету на спецрахунок?

Ну згідно бюджетного кодексу, кошти на спецрахунку прирівнюється до коштів бюджету! Тому відповідь так! Ви все одно повинні керуватися для бюджетників, адже ви і є бюджетники :)
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7674
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 55 раз.
Подякували: 557 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: відрядження

marinna777 » 28 вересня 2018, 10:11

Доброго дня! Будь ласка, підкажіть, як правильно розрахуватись з працівником згідно авансового звіту! Учасника було направлено на семінар у м. Луцьк, план роботи 19-21 вересня. Працівник виїхав 18.09, а 21.09 у зв'язку із програмою семінару перебував у Шацьку та виїхав з нього до Тернополя (відрядження закінчилось раніше). Квиток на потяг вже придбано на 21.09. Я так розумію, що за 18 та 21 нараховуються добові, але у виклику учасників зазначено, що харчування та проживання оплачує міжнародна організація, тобто за 19 та 20 добові зменшуються? І ще. в наказі зазначено термін відрядження 5 днів (з 18.09-22.09), чи не буде це помилкою.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 28 вересня 2018, 09:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: відрядження

Черняева Наталия » 04 жовтня 2018, 14:23

Добрий день,  
підскажіть, будь ласка, який документ реєструється в органах казначейства при реєстрації бюджетного  та юридичного зобовязання  при видачі авансу на відрядження?
Згідно 68   зі змінами у разі здійснення попередньої оплати - договір, рахунок,  наказ(розпорядження) про відрядження. 
наша Казна каже що це наказ , але яким чином якщо це не фінансовий документ.
Дякую.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 26 вересня 2018, 15:13
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: відрядження

EVGENIY » 04 жовтня 2018, 16:45

Черняева Наталия написав:Добрий день,  
підскажіть, будь ласка, який документ реєструється в органах казначейства при реєстрації бюджетного  та юридичного зобовязання  при видачі авансу на відрядження?
Згідно 68   зі змінами у разі здійснення попередньої оплати - договір, рахунок,  наказ(розпорядження) про відрядження. 
наша Казна каже що це наказ , але яким чином якщо це не фінансовий документ.
Дякую.

А хто сказав що там повинен бути фінансовий документ? 
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... rdnih-dok/
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7674
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 55 раз.
Подякували: 557 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: відрядження

Черняева Наталия » 05 жовтня 2018, 07:59

Добрий ранок!
але відповідно до п.2.6.  до Наказу МФУ  №309 від 02.03.12
"Документи, що підтверджують факт узяття бюджетного зобов’язання та/або бюджетного фінансового зобов’язання, повертаються розпоряднику з відміткою "зареєстровано та взято на облік".", тоді в цьому разі на наказі (розпоряджені) повинні проставляти взято на облік. 
Вірно?
Також відповідно до п.6  наказу МФУ №59від13.03.98 "Підприємство, що відряджає працівника, зобов'язане ознайомити його з кошторисом витрат (або з довідкою-розрахунком на виданий аванс, складеною за довільною формою), а також з вимогами нормативно-правових актів стосовно звітування про використання коштів, виданих на відрядження."   так в довідці з якою ознайомлений працівник є сума, але згідно  Наказу ДКСУ №68 цю довідку ми не подаємо до Казни.
вірно?
Дякую!
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 26 вересня 2018, 15:13
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: відрядження

Ira555 » 05 жовтня 2018, 08:15

Черняева Наталия написав:Добрий ранок!
але відповідно до п.2.6.  до Наказу МФУ  №309 від 02.03.12
"Документи, що підтверджують факт узяття бюджетного зобов’язання та/або бюджетного фінансового зобов’язання, повертаються розпоряднику з відміткою "зареєстровано та взято на облік".", тоді в цьому разі на наказі (розпоряджені) повинні проставляти взято на облік. 
Вірно?

А витяг з наказу не підійде?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 57
З нами з: 15 березня 2017, 11:19
Дякував (а): 9 раз.
Подякували: 10 раз.
Регіон: Херсонская область

Re: відрядження

EVGENIY » 05 жовтня 2018, 09:38

Раніше на відрядження подався наказ з заявою на видачу готівки і штамп ставився на заявці! Зараз мабуть наказ надається як до відома, штамп на ньому не потрібен, хай не реєстрі ставлять! Зараз з'ясуємо, що в кожній області роблять по різному :)
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7674
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 55 раз.
Подякували: 557 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: відрядження

Черняева Наталия » 05 жовтня 2018, 10:42

наша казна неприймає  витяги з наказу , на юр. та фін реєструєм наказ , в платіжці  прописуємо наказ тп довідку розрахунок
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 26 вересня 2018, 15:13
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: відрядження

EVGENIY » 05 жовтня 2018, 10:44

Черняева Наталия написав:наша казна неприймає  витяги з наказу , на юр. та фін реєструєм наказ , в платіжці  прописуємо наказ тп довідку розрахунок

я вище дав посилання на методрекомендації, казначеї спираються на них! а вам що штамп на наказі заважає? Хай буде, ніхто від цього не помре!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7674
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 55 раз.
Подякували: 557 раз.
Регіон: Харьковская область

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість