Оплата доїзду педагогічних працівників

Оплата доїзду педагогічних працівників

lpd120 » 03 грудня 2014, 15:05

Підкажіть будьласка чи повинен відшкодовуватися доїзд до міся роботи для педагогічних працівників.Якщо так, то відповідно до якого нормативного документу і які супроводжуючі документи повинні подаваться для нарахування і відшкодування вищевказаного доїзду
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 24 червня 2014, 08:20
Звідки: Варва
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская Область

Re: Оплата доїзду педагогічних працівників

Вітковська Ольга » 08 грудня 2014, 16:44

Статьей 14 Закона "Об образовании" от 23.05.1991 г. № 1060-XII установлено: " Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування забезпечують у сільській місцевості регулярне безкоштовне підвезення до місця навчання і додому дітей дошкільного віку, учнів та педагогічних працівників"
Но п.п.4 пункту “а” ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” органи місцевого самоврядування наділені повноваженнями із “забезпечення регулярного безкоштовного підвезення до місця навчання і додому школярів”. Тобто про педагогічних працівників не йдеться.
Проте все ж таки на місцевому рівні може бути затверджено цільовоу соціальну програму забезпечення безкоштовним підвезенням педагогічних працівників навчальних закладів. Нею й повинні бути вирішені всі питання щодо забезпечення педагогічних працівників безкоштовним підвезенням до місця роботи і у зворотному напрямку, наприклад:
-Укладення договорів з перевізниками.За даними договорами перевізники безкоштовно перевозять педагогічних працівників згідно з виданими їм посвідченнями (довідками або іншими документами, узгодженими із перевізниками, за яким надається право на безкоштовний проїзд), а відділ освіти оплачує вартість таких перевезень.
-Компенсація вартості проїзду на громадському та приватному транспорті (крім таксі) на підставі проїзних квитків (білетів, квитанцій, тощо). компенсації їм вартості проїзду провадиться на підставі проїзних квитків (білетів, квитанцій, тощо).
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Харьковская область
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість