возмещение сервисного сбора в электронном посад.документе

возмещение сервисного сбора в электронном посад.документе

Lulik » 16 березня 2015, 13:33

Возмещается ли работнику сервисный сбор, указанный в разделе "Додаткова інформація" распечатанного на бумаге электронного посадочного документа? Этот раздел указан внизу, там вся справочная информация, в таком виде:
Додаткова інформація:
В ціну квитка враховано збір ДП "ГІОЦ Укрзалізниця" 9 грн.
Сервісний збір: 12,00 грн.
Далее справочный текст.

Надо ли оплачивать эти 12 грн.?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 01 липня 2014, 12:59
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Re: возмещение сервисного сбора в электронном посад.документ

Ковшова Олена » 18 березня 2015, 13:25

Такий збір буде відноситись до витрат на відрядження, оскільки він входить до загальної вартості електронного квитка. Відрядженому працівнику відшкодовують витрати на проїзд лише у разі надання підтвердних документів.

У п. 12 розділу II Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, що затвердежна наказом Мінфіну від 13.03.98 р. № 59, зазначено:
при використанні електронного проїзного/перевізного документа на поїзд підставою для відшкодування витрат на його придбання є роздрукований на паперовому носії посадочний документ (у разі перевезення багажу - роздрукований на паперовому носії перевізний документ.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 122
З нами з: 03 лютого 2014, 07:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків

Re: возмещение сервисного сбора в электронном посад.документ

Lulik » 18 березня 2015, 14:15

Спасибо, я читала инструкцию, но суть вопроса была в другом: сам тариф (загальна вартість), указанный в эл.посадочном документе сомнений в компенсации работнику не вызывает. Вопрос был в указанном ниже, уже после линии отреза этого самого талона (посадочного документа) в разделе "Дополнительная информация" (в т.ч. справочная, типа какие док-ты надо предъявлять при посадке) отдельной строчкой: сервисный сбор - 12 грн. Надо ли его возмещать работнику?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 01 липня 2014, 12:59
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Re: возмещение сервисного сбора в электронном посад.документ

Ковшова Олена » 18 березня 2015, 15:46

На сайті Укрзалізниці є Інструкція з придбання електронних квитків http://uz.gov.ua/files/file/%D0%86%D0%B ... %D0%B2.pdf

Не зовсім зрозуміла, що ви маєте на увазі. Ви писали, що цей збір входить до загальної вартості квитка. Надішліть, будь ласка, відскановану копію квитка.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 122
З нами з: 03 лютого 2014, 07:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків

Re: возмещение сервисного сбора в электронном посад.документ

Olga_K » 26 березня 2015, 10:52

тут скоріше, мається на увазі оплата послуг попереднього бронювання квитка. ми замовляли квитки через Інтернет і додаткове сплачували такий збір, про що було вказано в роздруківці квитка. а це не входить в суму оплати проїзду і в вартість квитка-це плата за додаткову послугу, до того ж не обов"язкову послугу, адже білет придбати можна було в касі в день від"їзду і тоді не було б необхідності оплачувати ці послуги
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1213
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 108 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: возмещение сервисного сбора в электронном посад.документ

Ковшова Олена » 27 березня 2015, 10:25

Якщо це дійсно додаткова послуга, що не входить до вартості квитка, то й немає підстав для її відшкодування.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 122
З нами з: 03 лютого 2014, 07:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість