СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

iriya5318 » 22 травня 2013, 08:47

Добрый день! Помогите, пожалуйста!
Ситуация следующая - на балансе автомобиля нет. Водитель в штате есть. Руководитель едет в командировку на 2 дня. Оформляет приказом в командировку и водителя. Насколько я знаю, водитель без машины в командировку ехать не имеет права. Или может?
Где можно найти юридическое обоснование?
Заранее большое спасибо за помощь!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 10 січня 2013, 14:49
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

orif » 22 травня 2013, 09:18

ЦССДМ, ловите:
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

Olja_1989 » 22 травня 2013, 09:40

Якщо гранична норма відшкодування витрат на найм житлового приміщення 250 грн., а у мене рахунок складається з: проживання 250,00; телевізор 2,50; холодильник 4,00. Всього: 256,50 грн. Скільки меня повинні виплатити?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 22 травня 2013, 09:35
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

economist102 » 22 травня 2013, 12:28

Olja_1989 написав:Якщо гранична норма відшкодування витрат на найм житлового приміщення 250 грн., а у мене рахунок складається з: проживання 250,00; телевізор 2,50; холодильник 4,00. Всього: 256,50 грн. Скільки меня повинні виплатити?
1. Граничні суми витрат на найм житлового приміщення за добу встановлені з урахуванням включених до рахунків на оплату вартості проживання витрат на користування телефоном (крім витрат на службові телефонні розмови), холодильником, телевізором та інших витрат (крім витрат на побутові послуги, які відшкодовуються у розмірі, встановленому пунктом 7 постанови, та витрат на оплату податку на додану вартість)
.

Добавлено (22.05.2013, 13:28)
---------------------------------------------
Olja_1989, Це постанова КМУ №98 від 02.02.2011. Зверніть увагу на рахунок. Якщо він з ПДВ то можете відшкодовувати до 300 грн за добу
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 86
З нами з: 17 травня 2013, 11:47
Звідки: Черновцы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черновицкая Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

Вилка » 31 травня 2013, 09:53

Добрый день.Хочу посоветоваться по поводу суточных.Ситуация такова-в проездных документах(билет на частности)указана сумма за чай.Бухгалтер снимала 20% от суточных.Правильно ли это,если в пункте 5 Инструкции четко написано, что 80% (ну или другие %%, в зависимости от раз питания)платят при упоминании питания без указания суммы.Т.е.правильно ли я поняла:если сумма есть,то с суточных снимаем только её?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 31 травня 2013, 09:49
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

dov902 » 31 травня 2013, 14:14

Вилка написав:Бухгалтер снимала 20% от суточных.Правильно ли это,если в пункте 5 Инструкции четко написано, что 80% (ну или другие %%, в зависимости от раз питания)платят при упоминании питания без указания суммы.Т.е.правильно ли я поняла:если сумма есть,то с суточных снимаем только её?
      Витрати на оплату послуг з надання чаю.які включаються до вартості проїзних документів,
мають оплачуватися відрядженим працівником за
рахунок добових витрат.
     У разі відсутності
у квитку інформації про вартість чаю можна додатково звернутися до надавача послуг для отримання документів, які
б підтверджували вартість вказаної послуги. За наявності таких документів виграти на оплату послуг з
надання чаю вираховуються з розміру добових витрат.
       За відсутності документальногопідтвердження вартості чаю виплата добових здійснюється з дотриманням положень пункту 5 розділу II Інструкції прослужбові відрядження в межах України та за кордон, згідно з яким у разі, якщо вартість
харчування включається до рахунків на найм житлового приміщення, проїзних
документів без визначення конкретної суми, лобові виграти відшкодовуються в
розмірах, що визначаються у відсотках суми добових витрат для України згідно з додатком 1 до постанови
Кабінет} Міністрів України від 02.02.2011 N98, зокрема 80 відсотків - при одноразовому, 55 відсотків - дворазовому, 35 відсотків- триразовому харчуванні.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 44
З нами з: 05 червня 2012, 17:52
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Киев

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

Nina-V » 04 червня 2013, 20:41

Підскажіть, будь ласка, які докуметни потрібні для підтвердження проживання в готелі? Чи потрібно обо"язково надавати копію свідоцтва про державну реєстрацію та витяг з ЄДР із зазначенням "готельні послуги" чи це тльки для ФОП? Дякую!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 04 червня 2013, 20:37
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

Радистка_Кэт » 04 червня 2013, 20:55

///це тльки для ФОП////
да
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

katino » 05 червня 2013, 18:29

alla-drejko: не має жодного нормативного акта який би встановлював строки щодо звітування, без виплати авансу. В нас так завжди і ніколи КРУ ні чого не мали проти!!!!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 94
З нами з: 26 березня 2013, 17:16
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

Radyga » 06 червня 2013, 11:20

Подскажите, пожалуйста, если работник потерял командировочное удостоверение, выплачиваются ли ему суточные? Если да, то каким образом, на основании чего? Командировка однодневная. Спасибо.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 06 червня 2013, 11:14
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

katino » 06 червня 2013, 11:37

Radyga суточные выплачиваются на основании приказа по предприятию, командировочное удостоверение давно отменили!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 94
З нами з: 26 березня 2013, 17:16
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

dov902 » 06 червня 2013, 13:00

Radyga написав:работник потерял командировочное удостоверение, выплачиваются ли ему суточные?
Посвідчення про відрядження не передбачено жодним нормативним документом. Сума добових визначаєтьсязгідно з наказом про відрядження та відповідними первинними документами. За відсутності наказу
добові витрати не виплачуються.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 44
З нами з: 05 червня 2012, 17:52
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Киев

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

katino » 06 червня 2013, 15:19

Підкажіть за яким КЕКВ проплачувати харчування спортсменів під час відрядження? у одному казначействі кажуть 2230 в іншому 2240 sad wacko
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 94
З нами з: 26 березня 2013, 17:16
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

orif » 06 червня 2013, 15:33

Radyga, командировочные удостоверения давно отменили (если вы конечно свой бланк не ввели для отчетности) и командировка оплачивается на основании приказа, в котором указаны ее срок и цель
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

alla-drejko » 06 червня 2013, 16:12

Якщо спортсменів годували централізовано,то потрібно було укласти договір з організацією- постачальником і згідно акту на виконані роботи за КЕКВ 2230.Якщо кожен харчувався окремо то в межах суми добових витрат(для бюджету) КЕКВ 2250.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

katino » 06 червня 2013, 16:37

alla-drejko написав:Якщо спортсменів годували централізовано,то потрібно було укласти договір з організацією- постачальником і згідно акту на виконані роботи за КЕКВ 2230.Якщо кожен харчувався окремо то в межах суми добових витрат(для бюджету) КЕКВ 2250.
вони харчувалися самі, а тепер нам потрібно згідно авансового звіту відшкодувати їм витрати (52 грн. на добу)
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 94
З нами з: 26 березня 2013, 17:16
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

alla-drejko » 07 червня 2013, 11:58

Стаття 121. (КЗпПУ)Гарантії і компенсації при службових відрядженнях 

Працівники мають право на відшкодування витрат та одержання інших компенсацій у зв'язку з службовими відрядженнями.

Працівникам, які направляються у відрядження, виплачуються: добові за час перебування у відрядженні, вартість проїзду до місця призначення і назад та витрати по найму жилого приміщення в порядку і розмірах, встановлюваних законодавством.

За відрядженими працівниками зберігаються протягом усього часу відрядження місце роботи (посада).

Працівникам, які направлені у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку.

 ТОМУ
alla-drejko написав:Якщо кожен харчувався окремо то в межах суми добових витрат(для бюджету) КЕКВ 2250.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

vika86 » 11 червня 2013, 22:12

Здравствуйте, подскажите пожалуйста если руководитель часто ездит в область по делам на машине, т.е. списываем бензин билетов следовательно нет, нужно ли в таком случае делать распоряжение о комадировке и будет ли оно являтся подтверждающим документом для выплаты суточных
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 24 жовтня 2011, 18:55
Звідки: Белецкое
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

katino » 14 червня 2013, 15:32

если начальник напишет приказ то это и будет основанием для выплаты суточных и в т. ч. для списания бензина
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 94
З нами з: 26 березня 2013, 17:16
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

vika86 » 17 червня 2013, 08:35

katino, я правильно вас понимаю если он не пишет приказ то списывать бензин не имеет права?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 24 жовтня 2011, 18:55
Звідки: Белецкое
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей