СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

Веда » 19 вересня 2013, 08:21

Подскажите, пожалуйста, если в письме-приглашении питание за счет принимающей стороны, но не указано сколько разовое питание, в каком размере оплачивать суточные?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 27 червня 2012, 10:19
Звідки: Warsaw
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Mazowieckie

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

Valle » 22 вересня 2013, 09:33

ульяна1985, суточные нельзя не выплачивать, это будет нарушение

Веда, вы прозвонили по номерам указанным в приглашении чтоб это уточнить (сколько разовое)? Ну а вобще если не оговорено сколько раз то понимаю как одноразовое.

Подскажите и мне пожалуйста, проживание оплата. привез чек сотрудник 288 грн. в т.ч. НДС. то есть получется что фактически проживание 240 грн. 48 грн НДС. но как правильно оплатить. у нас спор. я настаиваю по инструкции №98 что не более 250 грн. но наачльство хочет оплатить все
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 30
З нами з: 30 квітня 2012, 13:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

verbal » 23 вересня 2013, 10:45

Согласно инструкции 250,   грн. - это без НДС, а если с НДС - то 300,00 грн.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 243
З нами з: 26 березня 2012, 08:34
Звідки: Киев
Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Киев

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

masya » 23 вересня 2013, 13:16

verbal, Я что-то не найду где в инструкции написано, что возмещается 250 без НДС ? У нас такая же проблема, командировка в Киев.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 224
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

Специалист » 23 вересня 2013, 15:40

ищите ответ в постановлении № 98 - под таблицей smile
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 03 лютого 2012, 16:31
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

dov902 » 24 вересня 2013, 08:05

masya написав:Я что-то не найду где в инструкции написано, что возмещается 250 без НДС ?
В примітках до Додатку 1 Постанови від 02.02.2011 року № 98 зазначено: 1. Граничні суми витрат на найм житлового приміщення за добу встановлені з урахуванням включених до рахунків на оплату
вартості проживання витрат на користування телефоном (крім витрат на
службові телефонні розмови), холодильником, телевізором та інших витрат
(крім витрат на побутові послуги, які відшкодовуються у розмірі,
встановленому пунктом 7 постанови, та витрат на оплату податку на додану
вартість).
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 44
З нами з: 05 червня 2012, 17:52
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Киев

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

masya » 24 вересня 2013, 10:50

Специалистdov902,  благодарю, я что-то не дочиталась smile
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 224
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

Вилка1 » 09 жовтня 2013, 09:56

Подскажите,пожалуйста,опять сотрудница жжот! wacko Командировка из Запорожья в Киев- приказ и все как надо,но билет привезла отбытие из Днепропетровска в Киев.Билет почти в 2 раза дороже.И я вообще не пойму- что мне делать? Она в следующий раз решит поехать из Берлина я что тоже платить буду?Ведь в итоге из Запорожья она таки не выехала?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 31 липня 2013, 07:29
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

katino » 09 жовтня 2013, 10:33

Вилка1,  ну мы если нет прямого поезда оплачиваем билеты  с пересадкой, но у вас непонятно как она оказалась в Днепре, по инструкции оплачивается проезд от места работы до места командировки.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 94
З нами з: 26 березня 2013, 17:16
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

АВОННА » 20 жовтня 2013, 13:35

Добрый день, подскажите пожалуйста, наш зам. начальника ездил в командировку и т.к. в ж/д кассе не было билетов на плацкарт, он взял люкс. Мы утвердили отчет,  и все необходимые документы сдали в казну, а нам выписали попередження, в связи с тем что нет письменного разрешения руководителя на проезд в мягком вагоне и якобы утвержденный отчет не является подтверждение разрешения? мы не правы? спасибо заранее)))
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 01 березня 2013, 12:33
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

RADANEG » 21 жовтня 2013, 10:28

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи виплачуються добові при відрядженні за кордон (Білорусія) і в якій сумі, коли всі витрати на відрядження бере на себе приймаюча сторона?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 57
З нами з: 30 березня 2013, 17:31
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

yaoleg » 22 жовтня 2013, 05:45

RADANEG, 11. У разі коли сторона, яка приймає, забезпечує працівника, відрядженого за кордон, додатковими коштами в іноземній валюті у вигляді компенсації поточних витрат (крім витрат на проїзд до держави відрядження і назад та на найм житлового приміщення) або добових витрат, сторона, яка направляє, виплату добових витрат зазначеним особам зменшує на суму додатково наданих коштів. Якщо сума, надана стороною, яка приймає, перевищує затверджену суму добових витрат або дорівнює такій сумі, сторона, яка направляє, виплату добових витрат зазначеним особам не проводить.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

Іриска_13 » 23 жовтня 2013, 11:33

ДУЖЕ ТРЕБА! ПІДКАЖІТЬ! Чим відрізняються поняття "направлення на курси" та "відрядження"??? Наш кадровик каже, що з/п за час курсів рахується лише як середньомісячна, а за час відрядження - порівнюється середньомісячна за 2 міс. і з/п за відпрац. місяць? Чи правильно це?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 16 квітня 2013, 13:14
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

student_ubr » 23 жовтня 2013, 12:08

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 28 червня 1997 р. 695
Київ

Про гарантії і компенсації для працівників,
які направляються для підвищення кваліфікації,
підготовки, перепідготовки, навчання інших
професій з відривом від виробництва


Відповідно до статті 12 Закону України "Про оплату праці"
( 108/95-ВР ) Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
1. Установити для працівників, які направляються для
підвищення кваліфікації, підготовки, перепідготовки і навчання
інших професій з відривом від виробництва (далі - навчання), такі
мінімальні державні гарантії: а) збереження середньої заробітної плати за основним місцем
роботи за час навчання. За вчителями та іншими працівниками
освіти, які направляються на курси і до інститутів удосконалення
вчителів, зберігається середня заробітна плата за кожним місцем
роботи; б) оплата вартості проїзду працівника до місця навчання і
назад; в) виплата добових за кожний день перебування в дорозі у
розмірі, встановленому законодавством для службових відряджень.
Іногороднім працівникам протягом першого місяця навчання добові
виплачуються в розмірі, встановленому законодавством для службових
відряджень, а в наступні місяці, до закінчення терміну навчання,
тим, хто одержує заробітну плату у розмірі менше 6
неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виплачується
стипендія в розмірі 20 відсотків добових.


Добавлено (23.10.2013, 13:08)
---------------------------------------------
"У разі направлення працівника на підвищення кваліфікації зберігаються окремі державні гарантії, аналогічні службовим відрядженням, що абсолютно не ототожнює такі поняття, як "направлення на підвищення кваліфікації" та "направлення у службове відрядження".Для службового відрядження гарантії та компенсації встановлені окремою нормою-ст.121 КЗпП. Тому й виконувати спеціальні вимоги щодо оплати праці за період відрядження у разі направлення працівника на курси підвищення кваліфікації не потрібно."
Так що Ваш кадровик говорить вірно.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 07 червня 2013, 10:46
Звідки: Ужгород
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Закарпатская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

LFG » 30 жовтня 2013, 15:56

Подскажите кто тосталкивался с билетами на автобус купленными через Приватбанк. Можно такие
оплачивать???
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 10 березня 2011, 23:03
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

katino » 30 жовтня 2013, 16:59

я считаю  что можно первичный документ об оплате есть и в нем четко написана за что платим
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 94
З нами з: 26 березня 2013, 17:16
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

ЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ » 31 жовтня 2013, 10:46

Підскажіть , будь ласка !!!!!   В суботу працівників було направлено у відрядження на нараду (бюджетна установа) . Підстава - наказ керівника та лист  вищестоящої установи про нараду (зареєстрований та підписаний) . Згідно наказу я оплатила відрядні (за білети та добові) та зарплату за день відрядження, тобто за суботу  (середній заробіток) . В наказі про відрядження вказали вихідний день в середу (за суботу), тобто робочих днів було не більше , ніж по нормі . Чи правильно це?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 29 грудня 2012, 09:56
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

katino » 31 жовтня 2013, 11:06

я думаю что все правильно меня ничего не смущает
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 94
З нами з: 26 березня 2013, 17:16
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

ЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ » 31 жовтня 2013, 11:18

Ще одне питання ...    Чи потрібно у звіті  1-ДФ  під кодом 157 вказувати суму  коштів відшкодовану працівнику за проїзд в автобусі , якщо перевізник фізична особа-підприємець і білети працівник  взяв в автобусі , а не на автостанції ? (ідентифікаційний код підприємця , сума за проїзд, код  157)
Мені сказали що це потрібно . Але виникає питання , як у шофера взяти копії витягів та свідоцтва, коли це не реально.....
Ще важливо , організація на пряму не співпрацює з підприємцем , тобто не перераховує кошти підприємцю , з ним немає укладеного договору , а лише відшкодовує кошти працівнику .
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 29 грудня 2012, 09:56
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

katino » 31 жовтня 2013, 16:25

да мы указываем
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 94
З нами з: 26 березня 2013, 17:16
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість