Підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації

myzschool » 08 листопада 2012, 10:41

вчитель пройшов підвищення кваліфікації.... воно тривало з 30.10 по 06.11. як правильно нарахувати йому з-ту?? Вчитель проходив кваліфікацію в місті, не проводив уроки, тобто іншому викладачу нарахували заміну. Чи правильно буде нарахувати йому як відрядження, але без добових?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 89
З нами з: 19 вересня 2012, 14:40
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Підвищення кваліфікації

Танюшка » 25 березня 2013, 15:47

[size=8]поняття "направлення на підвищеннякваліфікації" та "направлення у службове відрядження" різні чи ні, як для розрахунку зарплати і для включення в розрахунок лікарняних.П[/size]орівняння середньої зарплати, розрахованої згідно з  Порядком 100, з одноденним заробітком, як це відбувається відповідно до ст. 121 КЗпП у разі розрахунку оплати праці заперіод службового відрядження, у цьому разі  здійснюється чи ні?[size=8][/size]
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 34
З нами з: 29 серпня 2011, 10:27
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Підвищення кваліфікації

dprch_fin » 24 квітня 2013, 10:52

Якщо працівник хворів під час підвищення кваліфікація і приніс лікарняний, що ставити у табелі
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 грудня 2012, 14:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Підвищення кваліфікації

ssvet_ubr » 24 квітня 2013, 12:42

dprch_fin, якщо курси підвищення закінчив і отримав відповідний документ, то навіщо взагалі здавати лікарняний (якщо він під час курсів)? Можливо людина думає, що і за курси отримає гроші і за лікарняний?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 206
З нами з: 07 липня 2011, 16:37
Звідки: Киев
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Киев

Підвищення кваліфікації

Tolik » 09 серпня 2013, 10:00

здравствуйте!

где-то здесь уже видел (или на другом сайте, не помню), но суть вопроса в следующем.

1) Как табелировать при командировке на курсы повышения в другой город получается с отрывом от производства?

2) Как правильно считать з/п по среднему - за два месяца последних брать как при командировке?

3) И самое важное и сложное. На курсы повышения квалификации педработника отправляется работник администрации, который естественно имеет часы по овместительству (внутреннему), как быть в случае с ним? Ему расчитывать среднюю з/п полную по администрации и по педагогическим, т.е. он отправляется на курсы как педагог всё же и это смущает. В общем тут уже вопрос о командировании внутренних совместителей, как с ним быть?

Просьба помочь с этими вопросами. Они являются ключевыми и будут полезны в будущем для всех.
Спасибо за участие заранее!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 07:40
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Підвищення кваліфікації

саюн » 10 серпня 2013, 21:26

почитайте постанова 695
розрахунок за 2 місяці зарплати за середнім заробітником
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 47
З нами з: 25 грудня 2012, 06:52
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Підвищення кваліфікації

123qwe » 18 вересня 2013, 19:36

Така ситуація: працівник йде на курси, але перед цим був місяць у щорічній відпустці, а потім місяць  у відпустці зг. ст.25 КЗпП, тобто відпрацьованих днів за 2 календарних місяці, що передують курсам не було.
 
Як в такому випадку розрахувати суму курсів?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 06 жовтня 2012, 09:41
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Підвищення кваліфікації

Oksana5394 » 24 жовтня 2013, 18:19

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста: работник бюджетного учреждения был на курсах повышения квалификации в другом городе, проживал в частной квартире по договору найма (через агентство). Как оплатить ему проживание, если он предоставил только договор найма, в котором указана стоимость, но на котором нет печати? Заранее благодарна!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 24 жовтня 2013, 18:14
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Підвищення кваліфікації

yaoleg » 24 жовтня 2013, 21:55

Oksana5394, а разве не должны еще быть какие-нибудь квитанции о оплате за проживание?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2346
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область

Підвищення кваліфікації

Oksana5394 » 25 жовтня 2013, 16:20

В том-то и дело, что больше никаких документов нет, кроме договора найма жилья
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 24 жовтня 2013, 18:14
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Підвищення кваліфікації

yaoleg » 25 жовтня 2013, 18:05

Oksana5394, ну тогда может в договоре оговорен способ расчетов?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2346
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область

Підвищення кваліфікації

vitalina5 » 10 лютого 2014, 15:40

Підскажіть будь ласка, працівник в поточному місяці був на курсах підвищення кваліфікації і в цьому місяці йому надають премію за фактично відпрацьовані дні. Віднімати дні відрядження при розрахунку премії чи ні?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 червня 2012, 10:56
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Винницкая Область

Підвищення кваліфікації

123qwe » 15 березня 2014, 20:28

Підскажіть будь ласка, як розрахувати середню з/п за 2 місяці, якщо перед цим не було відпрацьовано жодного робочого дня???
 
в Законі написано, виходячи з посадового окладу працівника (1235,00 грн),
але як правильно: середня з/п за 2 місяці = 1235,00грн/21(робочі дні місяця)
 чи середня з/п за 2 дні = (1235,00 грн + 1235,00 грн) / (21 + 20 робочі дні місяця) ????
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 06 жовтня 2012, 09:41
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Підвищення кваліфікації

EVGENIY » 17 березня 2014, 22:22

123qwe, я бы взял оклад 1235 и разделил на количество рабочих дней в месяце когда человек поехал в командировку, а не предыдущий месяц! Лично я так понимаю smile
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7602
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 516 раз.
Регіон: Харьковская область

Підвищення кваліфікації

mulberry » 18 березня 2014, 11:25

123qwe, вам треба розрахувати середньоденну зарплату і вже її множити на кількість днів перебування на курсах підвищення кваліфікації. Ось тут докладно розписано ( в останніх п"яти абзацах) :
http://dtkt.com.ua/debet/ukr/2001/08-09/08pr9.html
Моя думка: (21+20)/2=20,5-середньомісячне число робочих днів за останні 2 місяці
1235/20,5=60,24-середньоденна зарплата для розрахунку

Добавлено (18.03.2014, 11:25)
---------------------------------------------
Тобто, як в другому варіанті Вашого прикладу
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

Підвищення кваліфікації

boklenya » 10 травня 2014, 18:46

Якщо педегог захворів під час проходження курсів підвищення кваліфікації і не відвідував курси, то які проблеми можуть бути у нього із атестацією?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 10 травня 2014, 18:42
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Підвищення кваліфікації

tcarukmama209 » 28 листопада 2014, 12:02

Пройшла курси підтвердження вищої категорії, але на роботі попросили написати заяви:про 10 днів за свій рахунок та 5 днів в рахунок відпустки. Виявилося, що всі колеги з курсів такого не робили.Як я можу відкликати заяви та чи маю право на повернення коштів?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 28 листопада 2014, 11:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Підвищення кваліфікації

Радистка_Кэт » 28 листопада 2014, 12:24

Как говорится, после драки кулаками не машут.

Тут может быть два варианта: на вас действительно сэкономили в плане выплаты средней зарплаты и командировочных, либо в мете командировочные просто не заложены и отправить официально вас на обучение они просто не могли.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Підвищення кваліфікації

yaoleg » 28 листопада 2014, 13:22

tcarukmama209, під час відпустки ніхто підвищення кваліфікації не проходить! smile
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2346
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область

Підвищення кваліфікації

Animone » 28 листопада 2014, 14:06

tcarukmama209 написав:на роботі попросили написати заяви

А вы попробуйте также попросить отозвать свои заяви, в соответствии с гарантиями, которые определены Постановой № 695.

В противном случае обращайтесь в суд, где вам придется доказывать нарушение своих прав.

Добавлено (28.11.2014, 14:06)
---------------------------------------------
yaoleg написав:під час відпустки ніхто підвищення кваліфікації не проходить!

От чего же? Если, скажем, у предприятия нет средств направить работника на курсы и, как верно заметила Радистка_Кэт, даже сметой не предусмотрены подобные расходы, а у работника категория "горит/заканчивается", то он вполне может за свой счет пройти подобное обучение, взяв для этого отпуск.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей