Підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації

yaoleg » 28 листопада 2014, 21:46

Animone, не може! Підприємтсво порушує норми Закону України "Про відпустки"!!! І мені цікаво було дізнатись, яким чином підприємство направляє працівника для підвищення кваліфікації під час його відпустки??? Це нонсенс - відпустка призначена для відпочинку та оздоровлення, а не підвищення кваліфікації! Та ще й не відомо, як підприємство планує оплачувати це підвищення кваліфікації організації, яка проводить і організовує це підвищення кваліфікації!? Як плануються видатки на підвищення квалфікації коли немає кошторису для відрядження, але проводиться оплата організації, яка проводить підвищення??? Для ревізора дуже "смачна" ситуація, яку можна дуже добре "розкрутити" biggrin
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Підвищення кваліфікації

Animone » 29 листопада 2014, 09:47

yaoleg написав:Для ревізора дуже "смачна" ситуація, яку можна дуже добре "розкрутити"

Да ну! КРУшники не будут особенно вникать в правовую часть этого вопроса, если расходы по курсам не превысили смету. В условиях, когда бюджет предприятия постоянно урезается, надо сказать ещё спасибо работодателю, что он хоть таким образом выруливает ситуацию. А мог ведь работника и вовсе не посылать на курсы, мотивируя отсутствием средств. То, что работник потеряет в доплате за категорийность, его как-то не очень должна волновать. В этом заинтересован прежде всего сам работник. Вот поэтому-то некоторые из них проходят курсы за свой счет. И если эти курсы проводятся с отрывом от производства, проходят их во время своих отпусков.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Підвищення кваліфікації

yaoleg » 01 грудня 2014, 08:39

Animone, тобто по-вашому, якщо хочеться тоді можна? Працівника потрібно відкликати іх відпустки і вже тоді відправляти для підвищення кваліфікації! Якщо немає кошторисних призначень, тоді постає питання, як в установі працює кадрова разом із бухгалтерськогою службою? Адже вони повинні забезпечувати ПЛАНОВЕ підвищення кваліфікації працівників!!!
Цитата написав:Відповідальність за порушення законодавства про відпустки

Відповідно до статті 28 Закону про відпустки особи, винні в порушенні законодавства про відпустки, несуть відповідальність згідно із законодавством.
Так, за порушення законодавства про відпустки роботодавця може бути притягнено, зокрема:
  • до дисциплінарної відповідальності (зокрема, може бути припинено трудовий договір з керівником організації на вимогу виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника), згідно з нормами ст. 45 КЗпП);
  • до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.1984 № 8073-X (на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян — суб’єктів підприємницької діяльності може бути накладено штраф від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).


За невиконання працівником законодавства про відпустки, у т. ч. за невиконання наказів про надання відпусток, працівника може бути притягнуто до дисциплінарної відповідальності (ст. 147 КЗпП).
Згідно зі статтею 139 КЗпП працівники зобов’язані своєчасно й точно виконувати розпорядження (накази) роботодавця. За їх невиконання працівника може бути притягнено до дисциплінарної відповідальності

Нагляд і контроль за додержанням законодавства про відпустки

Нагляд за додержанням законодавства про відпустки здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, а також іншими уповноваженими на це державними органами.
Контроль за додержанням законодавства про відпустки здійснюють в межах своєї компетенції центральні та місцеві органи виконавчої влади та профспілкові органи.
Вищий нагляд за додержанням і правильним застосуванням законодавства про відпустки здійснюється Генеральним прокурором України та підпорядкованими йому прокурорами.
Відповідно до пункту 2 Порядку проведення перевірок посадовими особами Державної інспекції України з питань праці та її територіальних органів, затвердженого наказом Мінсоцполітики України від 02.07.2012 № 390 (зареєстровано в Мін’юсті України 30.07.2012 за № 1291/21603) право проведення перевірок мають посадові особи Державної інспекції України з питань праці та її територіальних органів, які відповідно до своїх посадових обов’язків мають повноваження державного інспектора з питань праці.
Питанням дотримання роботодавцем законодавства про щорічні відпустки приділяється значна увага (див. Пам’ятку кадровика на с. 43).
За результатами перевірки складається акт перевірки. У разі виявлення порушень законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування вносяться приписи про усунення виявлених порушень, вживаються заходи щодо притягнення до відповідальності винних осіб згідно із вимогами чинного законодавства.
Невиконання законних вимог посадових осіб центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, щодо усунення порушень законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування або створення перешкод для діяльності цього органу — тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 188-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення)
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Підвищення кваліфікації

Yasha9316 » 05 квітня 2015, 15:58

Добрий день. підкажіть будь-ласка, яка максимальна сума витрат на проживання під час відрядження  на 2015 р Дякую.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 22 жовтня 2013, 21:14
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Підвищення кваліфікації

makarenkoiryna » 21 квітня 2015, 15:50

Як правильно розрахувати перебування на курсах підвищення кваліфікації, якщо прийнято працівника 01.04.2015, а пішов на курси 21.04.2015, виходячи з виплат зафактично відпрацьований час чи тарифного окладу? Якщо можна з прикладами .:help:
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 21 серпня 2014, 13:28
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Підвищення кваліфікації

lenokkovalenko » 15 лютого 2016, 14:15

Чи відшкодовується вартість навчання на курсах підвищення кваліфікації бюджетною організацією?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 24 липня 2013, 08:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Підвищення кваліфікації

EVGENIY » 15 лютого 2016, 14:49

lenokkovalenko написав:Чи відшкодовується вартість навчання на курсах підвищення кваліфікації бюджетною організацією?

Якщо відправляє на курси сама установа то відшкодовується все!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7599
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Підвищення кваліфікації

lenokkovalenko » 16 лютого 2016, 09:20

EVGENIY написав:
lenokkovalenko написав:Чи відшкодовується вартість навчання на курсах підвищення кваліфікації бюджетною організацією?

Якщо відправляє на курси сама установа то відшкодовується все!

Дякую!
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 24 липня 2013, 08:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Підвищення кваліфікації

olha_musko » 26 жовтня 2017, 13:02

[font='Noto Sans', sans-serif]Підскажіть будь-ласка медична сестра працювала на 0,5 ставки перевели лікарем-інтерном і відправили на курси. Чи входить до середнього заробітку за 2 місяці 0,5 ставки медичної сестри, чи тільки зарплата лікаря-інтерна?[/font]
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 23 жовтня 2017, 10:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: Підвищення кваліфікації

pelexo » 22 березня 2018, 11:08

Працівник пройшов курси підвищення кваліфікації, але посвідчення не отримав. Чи ОПЛАЧУЮТЬСЯ ВІДРЯДНІ ВИТРАТИ? Дякую.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 22 березня 2018, 10:59
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість