Билет следующим числом после начала командировки

Билет следующим числом после начала командировки

Uljanka5 » 07 травня 2014, 10:55

Добрый день! Работник принес документы по своей командировке. Приказ и удостоверение 9-ым числом, а билет на проезд к месту назначения от 10-го числа. Он объясняет это тем, чтот 9-ое был выходной, и руководство позволило прибыть на день позже. Можно ли оплатить такой билет? Оплачивать ли за 9-ое суточные?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 17 січня 2014, 09:49
Звідки: Коломыя
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская Область

Билет следующим числом после начала командировки

Malyuga » 07 травня 2014, 12:58

Я бы не оплатила.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 44
З нами з: 11 квітня 2013, 19:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Билет следующим числом после начала командировки

mulberry » 07 травня 2014, 13:28

Uljanka5, я б теж добові за 9-е число не оплачувала, позаяк в "Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон" чорним по білому написано( п.8) :

Днем вибуття у відрядження вважається день відправлення
поїзда, літака, автобуса або іншого транспортного засобу з місця
постійної роботи відрядженого працівника, а днем прибуття з
відрядження - день прибуття транспортного засобу до місця
постійної роботи відрядженого працівника. При відправленні
транспортного засобу до 24-ї години включно днем вибуття у
відрядження вважається поточна доба, а з 0 години і пізніше -
наступна доба. Якщо станція, пристань, аеропорт розташовані за
межами населеного пункту, де працює відряджений працівник, у строк
відрядження зараховується час, який потрібний для проїзду до
станції, пристані, аеропорту. Аналогічно визначається день
прибуття відрядженого працівника до місця постійної роботи. Дата на транспортному квитку (вибуття транспортного засобу з
місця постійної роботи відрядженого працівника) має збігатися з
датою вибуття працівника у відрядження згідно з наказом про
відрядження. Дата на транспортному квитку (прибуття транспортного
засобу до місця постійної роботи відрядженого працівника) має
збігатися з датою прибуття працівника з відрядження згідно з
наказом про відрядження. { Пункт 8 розділу I доповнено новим
абзацом згідно з Наказом Міністерства фінансів N 807

Добавлено (07.05.2014, 14:07)
---------------------------------------------
Uljanka5, якщо маєте можливість, краще перепишіть сам наказ, щоб підігнати дані білетів до дат в наказі. Це варіант найлегший.

Добавлено (07.05.2014, 14:28)
---------------------------------------------
Тобто я б поступила наступним чином:
-переписала наказ з відповідними датами початку та закінчення  відрядження
-білети та добові з 10-го числа до дня прибуття оплатила б.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

Билет следующим числом после начала командировки

Uljanka5 » 07 травня 2014, 14:53

Дякую за відповіді! Я згідна з Вами, що переписати наказ було б найлегше, але у посвідці про відрядження теж вказано 9-те число як дата вибуття, а його переробити не так просто, бо вже є вказані дати прибуття і вибуття з місця відрядження, яке знаходиться далеко від нашого міста. Тобто, якщо переробити посвідку неможливо, то лишається один вихід - не брати до уваги квиток (який теж недешевий) і не виплачувати добові за 9-те число, бо дата прибуття в пункт призначення згідно посвідки про відрядження -10 число. wacko
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 17 січня 2014, 09:49
Звідки: Коломыя
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская Область

Билет следующим числом после начала командировки

mulberry » 07 травня 2014, 15:15

Uljanka5, якщо фірма  в опозиції до працівника, то як варіант, можете спробувати, але ж якщо працівник буде принциповим, то посвідки про відрядження із відмітками вибуття та прибуття та печатками не є обов"язковими згідно законодавства та тої ж -таки Інструкції. Тут можна сперечатись.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

Билет следующим числом после начала командировки

Радистка_Кэт » 08 липня 2014, 22:14

Подскажите - ситуация, согласно приказа командировка на повышение квалификации - с 11.03, билет на поезд датирован 10.03. Я оплатила суточные за 10-е, так как день отправления в командировку тоже оплачивается (первая часть пункта 8 приказа № 59).

Но, получается, не соблюдена вторая часть - "Дата на транспортному квитку (прибуття транспортного засобу до місця постійної роботи відрядженого працівника) має збігатися з датою прибуття працівника з відрядження згідно з наказом про відрядження"

Заставляют вернуть 30 грн. за 10-е Ничего не поделать?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Билет следующим числом после начала командировки

orif » 09 липня 2014, 14:05

Радистка_Кэт, а приказ переделать нельзя с 10-го? И чего это человек ваш раньше выехал?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Билет следующим числом после начала командировки

Радистка_Кэт » 09 липня 2014, 14:17

Приказ переделать уже - увы, нельзя.

Уехал 10-го, потому, что это Львов, нужно ж было добраться до 11-го
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Билет следующим числом после начала командировки

orif » 09 липня 2014, 14:33

неправильно все таки приказ написали, в нем должны были учесть дорогу

тогда не знаю как выйти из этой ситуации
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Билет следующим числом после начала командировки

Радистка_Кэт » 10 липня 2014, 12:53

Спасибо...
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Билет следующим числом после начала командировки

Goldfish » 13 липня 2014, 21:54

Радистка_Кэт написав:Заставляют вернуть 30 грн. за 10-е Ничего не поделать?
Я бы заставила вернуть, так как есть условие, что суточные выплачивают на основании приказа, а по приказу 10 не день командировки (без приказа - личная инициатива). А зарплату как заплатили за этот день?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 134
З нами з: 03 вересня 2013, 22:14
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей