запит прокуратури

запит прокуратури

petros » 17 березня 2015, 11:41

Прокуратура надсилає на e-mail запит, згідно якого вимагає привезти в приміщення прокуратури для ознайомлення оригінали протоколів та рішень сесій сільської ради за весь 2014 рік, аргументуючи "службовою необхідністю". Чи відповідає такий запит вимогам Закону України "Про прокуратуру"? Чи спочатку має бути винесена постанова про проведення перевірки? І як діяти нам в такому випадку, щоб не порушити законодавства?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 15 березня 2015, 14:30
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Тернопольская область

Re: запит прокуратури

Станкус Тетяна » 19 березня 2015, 19:33

Згідно із п.2 ст.20 Закону України "Про прокуратуру" від 05.11.91 р. № 1789-XII прокурор має право витребовувати від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, військових частин, державних підприємств, установ та організацій рішення, розпорядження, інструкції, накази та інші акти і документи, одержувати інформацію про стан законності і заходи щодо її забезпечення, мати доступ до відповідних інформаційних баз даних державних органів
Крім цього згідно з п.4 ст. 20 цього Закону прокурор має право мати доступ до документів і матеріалів, необхідних для проведення перевірки, у тому числі за письмовою вимогою, і таких, що містять комерційну таємницю або інформацію з обмеженим доступом. Письмово вимагати подання в прокуратуру у визначений ним розумний строк зазначених документів та матеріалів, видачі необхідних довідок, у тому числі щодо операцій і рахунків юридичних осіб та інших організацій, для вирішення питань, пов'язаних з перевіркою.
Наявність постанови передбачається в тому разі, якщо органи прокуратури прийшли до вас з перевіркою.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская область
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість