Подання заперечення на акт ревізії

Подання заперечення на акт ревізії

mail_babarey » 18 лютого 2014, 10:37

Підкажіть будь ласка в який строк ми маємо право подати заперечення на акт ревізії, проведеної фахівцями державної фінансової інспекції у разі незгоди з деякими порушеннями, викладеними в акті?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 05 лютого 2014, 11:18

Re: Подання заперечення на акт ревізії

Станкус Тетяна » 18 лютого 2014, 11:01

Під час проведення ревізій фахівці Державної фінансової інспекції керуються Порядком проведення інспектування Державною фінансовою інспекцією, її територіальними органами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2006 р. № 550 (далі – Порядок № 550).
У п. 42 цього Порядку визначено, що у разі підписання акта ревізії із запереченнями (зауваженнями) керівник об'єкта контролю у строк не пізніше ніж 5 робочих днів після повернення контролюючому органу акта ревізії повинен подати йому письмові заперечення (зауваження). Якщо протягом цього строку заперечення (зауваження) щодо акта не надійдуть, то контролюючий орган має право вжити відповідних заходів для реалізації результатів ревізії. Рішення про розгляд заперечень (зауважень), що надійшли з порушенням встановленого строку, приймає керівник контролюючого органу.
Відповідно до п.43 Порядку № 550 контролюючий орган аналізує правильність обґрунтувань, викладених у запереченнях (зауваженнях), і в строк не пізніше ніж 15 робочих днів після отримання заперечень (зауважень) дає на них письмовий висновок, який затверджується керівником контролюючого органу або його заступником.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей