Больничные листы

Больничные листы

eMelya » 16 жовтня 2013, 20:44

оля27, в шостій таблиці показувати весь період декретної відпустки за кожний місяць окремим рядком, в тому числі і за серпень можна. Днів трудових відносин для декретних не проставляють, тільки заповнюється  колонка Кількість днів у зв'язку з вагітністю та пологами. П'ята таблиця проставляються дати з 1 по 31 звітного періоду, думаю можна  попробувати поставити 1 число, але як тоді буди з 2 днями декретних за серпень в 6 таблиці... Може хтось щось доповне.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Больничные листы

оля27 » 16 жовтня 2013, 20:56

eMelya, дякую а закінчення такої відпустки вже ставити в звіті коли прцівниця вийде з відпустки?
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Больничные листы

eMelya » 17 жовтня 2013, 11:50

оля27, так, в 5 таблиці з кодом категорії 5 (Особи, яким надано відпустку по вагітності  і пологах) -> Дата припинення
Коронована особа
Коронована особа

Больничные листы

Lud@ » 22 жовтня 2013, 12:54

orifmulberryогромное спасибо за ответы ;) 
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Киев

Больничные листы

Vibuh » 23 жовтня 2013, 08:39

Подскажите пожалуйста, внешний совместитель должен принести копию больничного листа, обратная сторона в нем должна быть заполнена бухгалтерией по основному месту работы (данные о зарплате, дни, месяцы) или обратная сторона копии заполняется нашей бухгалтерией?
Новачок
Новачок

Регіон: Луганская Область

Больничные листы

Valle » 23 жовтня 2013, 15:35

Підкажіть як правильно перерахувати до бюджету нарахування на лікарняні листи (33,2%), якщо суми лікарняних попадають і на наступний рік на січень-лютий 2014року. Якщо це інший бюджетний період...Чи до якої інстанції звернутися за роз'ясненнями? Бо КРУ чітко розділяє бюджетні роки.
Мандрівник
Мандрівник

Больничные листы

katino » 23 жовтня 2013, 16:20

я считаю что т.к. вы начисляете больничный сейчас и выплачивать будете его в этом году то перечислить есв вы обязаны в полном объеме в текущем году
Квартирант
Квартирант

Больничные листы

Valle » 23 жовтня 2013, 19:00

На даний момент затримка у перерахуванні лікарняних складає 2 місяці, я навіть незнаю коли саме отримаємо кошти від фонду, можливо і виплата буде у 2014 році  wacko katino,  спасибі за відповідь.
Мандрівник
Мандрівник

Больничные листы

eMelya » 23 жовтня 2013, 21:09

Vibuh, Підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності, а в разі роботи за сумісництвом - копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника і печаткою за основним місцем роботи. Порядок і умови видачі, продовження та обліку листків непрацездатності, здійснення контролю за правильністю їх видачі встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я, за погодженням з Фондом.

Закон №2240 ст.51
Коронована особа
Коронована особа

Больничные листы

eleonore » 25 жовтня 2013, 09:32

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как мне просчитать размер выплат. Я 5 рабочих  дней находилась на больничном по уходу за больным ребёнком. Работаю я с марта месяца, до средины августа работала на полставки, потом перешла на полную, за это время один раз была на больничном и была в отпуске. Как правильно сделать расчёт?

Добавлено (25.10.2013, 10:32)
---------------------------------------------
Я правильно понимаю, отпускные и больные с расчёта исключаются и считается не по среднесуточным, а по среднечасовым?
Мандрівник
Мандрівник

Больничные листы

orif » 25 жовтня 2013, 10:00

eleonore, да, в вашем случае нужно почасовку для расчета брать
Мешканець
Мешканець

Больничные листы

eMelya » 25 жовтня 2013, 10:03

eleonore,  Розрахунковим періодом, за який обчислюється середня заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) для застрахованих осіб (включаючи осіб, які працюють неповний робочий день (робочий тиждень) та добровільно застрахованих осіб), є останні шість календарних місяців (з першого до першого числа), що передують місяцю, в якому настав страховий випадок.

Середня заробітна плата (грошове забезпечення) застрахованої особи обчислюється виходячи з нарахованої заробітної плати за видами виплат, що включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати (у тому числі в натуральній формі).

Середньоденна заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період заробітної плати на кількість календарних днів за розрахунковий період (без урахування календарних днів, не відпрацьованих з поважних причин, - тимчасова непрацездатність.

...для розрахунку страхових виплат та оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця застосовується середньоденна заробітна плата (дохід) за відпрацьований час або за один календарний день.

ИТОГ: берём доход за полные шесть месяцев до начала страхового случая, за исключением сумм больничного и отпуска, делим на фактически отработанное время в днях (можно в часах), получает среднюю зарплату и умножаем на пять рабочих дней, которые пришлись на больничный.
Коронована особа
Коронована особа

Больничные листы

eleonore » 25 жовтня 2013, 10:16

eMelya,  я все больничные буду получать через соцстрах, так как болел ребёнок, а не я, мне нужно точно знать как рассчитывать, так как разница больше чем в два раза, если считать по дням то я должна получить приблизительно 570 грн., а по часам 1340 грн. пока я работала на полставки у нас были хорошие премии
Мандрівник
Мандрівник

Больничные листы

eMelya » 25 жовтня 2013, 14:34

eleonore, хоть за счет предприятия, хоть за счет соцстраха - расчет одинаковый. Что касается совместительства, то отработанное время считается пропорционально занимаемой ставке, грубо говоря день считается как полдня. Можно считать в часах, а в отчете отразить в днях. Будет время поищу инфу, навскидку не помню.
Коронована особа
Коронована особа

Больничные листы

eleonore » 25 жовтня 2013, 14:41

eMelya, я работала не по совместительству, а просто неполный рабочий день - полставки, а сейчас перешла на полную
Мандрівник
Мандрівник

Больничные листы

eMelya » 25 жовтня 2013, 18:23

eleonore, я имел ввиду именно принцип расчета за неполный отработанный день. Совместительство такой же трудовой договор как и основной договор.
У випадках, не пов'язаних із застосуванням підсумованого обліку робочого часу або обліку робочого часу в годинах та встановленням неповного робочого дня в місяцях розрахункового періоду, за який обчислюється середня заробітна плата, або в періоді, за який виплачується допомога, для розрахунку страхових виплат та оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця застосовується середньоденна заробітна плата (дохід) за відпрацьований час або за один календарний день.
Коронована особа
Коронована особа

Больничные листы

orif » 25 жовтня 2013, 21:14

eleonore, вам однозначно нужно больничный рассчитывать исходя из кол-ва отработанных часов, а не дней. Если так уж сильно сомневаетесь в моем ответе, позвоните в свой соцстрах

а кто болел - вы или ребенок, для расчета больничного разницы не имеет
Мешканець
Мешканець

Больничные листы

eleonore » 27 жовтня 2013, 12:35

orifeMelya, спасибо, в понедельник для большей уверенности схожу в соцстрах, а то наша бухгалтер, которая непосредственно занимается зп говорит, что первый раз такое слышит, хоть я ей даже постанову показывала
Мандрівник
Мандрівник

Больничные листы

novi4ok » 28 жовтня 2013, 17:03

Помогите, пожалуйста! В сентябре оплатили больничный. За счет предприятия перечислили ЕСВ 2% и 33,2% на всю суму больничных (предприятие+соцстрах). В октябре нашли ошибку в расчете средней зарплаты и как следствие переплату по ЕСВ. Как вернуть переплаченные деньги по ЕСВ с 2% и 33,2%. Когда-то, помню, писали письмо в ПФУ с просьбой зачислить неверно перечисленную сумму на другой счет. Как быть сейчас?  В сентябре взнос пошел в ПФУ, с октября - в налоговую.
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 4 раз.

Больничные листы

orif » 29 жовтня 2013, 12:30

novi4ok, остатки автоматически перешли налоговой, они сами об этом не раз писали-говорили, просто в этом месяце меньше заплатите и все

Добавлено (29.10.2013, 12:30)
---------------------------------------------
eleonore, вот нашла письмо по вашему случаю:Коли для розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності застосовується середнього динна заробітна плата
Мешканець
Мешканець

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей