Больничные листы

Больничные листы

ррррррр » 24 березня 2015, 22:09

З 01.01.2015 року з допомоги по вагітності та пологах нічого не помінялось  утримуємо ЄСВ 2% нараховуємо 33,2% (воєнний збір 1,5% та прибутковий податок ні не утримуємо)?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 178
З нами з: 04 грудня 2014, 15:53
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Больничные листы

veta3699 » 25 березня 2015, 14:28

ррррррр написав:01.01.2015 року з допомоги по вагітності та пологах нічого не помінялось утримуємо ЄСВ 2% нараховуємо 33,2% (воєнний збір 1,5% та прибутковий податок ні не утримуємо)?
Оподаткування лікарняних з вагітності та пологів в цьому плані  змін не зазнало,  за винятком, що ЄСВ 33,2% справляти з 1218,00 грн., якщо нарахована сума декретних за місяць менша за мінімалку.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 354
З нами з: 17 грудня 2014, 10:02
Звідки: Одесса
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Одесская Область

Больничные листы

ррррррр » 25 березня 2015, 14:41

veta3699 Спасибі
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 178
З нами з: 04 грудня 2014, 15:53
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Больничные листы

Winse » 25 березня 2015, 21:23

veta3699, Подскажите пож.    а если обычный болничный(не по беремености)  начислен меньше   минималки  то  33,2%  тоже   надо начислять от1218
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 25
З нами з: 08 лютого 2014, 16:32
Звідки: Днепрорудное
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Больничные листы

veta3699 » 26 березня 2015, 08:38

Winse написав:обычный болничный(не по беремености) начислен меньше минималки то 33,2% тоже надо начислять от1218
Якщо окрім лікарняного нема другого доходу у місяці, а сума нарахованих лікарняних менша за мінімалку, то сплатити ЄСВ потрібно  з 1218,00 грн. за ставкою 33,2%
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 354
З нами з: 17 грудня 2014, 10:02
Звідки: Одесса
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Одесская Область

Больничные листы

Ксю » 26 березня 2015, 12:16

Доброго дня!Надали лікарняний листок з зазначеним неправильним адресом установи та неправильною посадою хворого.Що робити?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 136
З нами з: 07 листопада 2012, 09:38
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Больничные листы

mulberry » 26 березня 2015, 13:42

Ксю, Згідно з пунктом 3.3 Інструкції про порядок заповнення листка
непрацездатності, затвердженої спільним наказом МОЗ України, Мінпраці та
соціальної політики України, Фонду соціального страхування з тимчасової
втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних
випадків на виробництві та профзахворювань від 03.11.2004
№532/274/136-ос/1406 (далі-інструкція), у графі “Причина непрацездатності” слід обов'язково підкреслити відповідну причину увільнення від роботи.
         Такі причини непрацездатності, як професійне захворювання і його
наслідки (пункт 2 у графі “Причина непрацездатності” листка
непрацездатності) та нещасний випадок на виробництві і його наслідки
(пункт 4 у графі “Причина непрацездатності” листка непрацездатності), виправленню не підлягають, оскільки вид травми вказується зі слів хворого.
         У разі помилок у тексті здійснюється виправлення , що підтверджується записом “Виправленому вірити”, підписом лікуючого лікаря та печаткою
закладу охорони здоров'я “Для листків непрацездатності”. На бланку
листка непрацездатності дозволяється не більше двох виправлень ( п. 4.5
інструкції).
 Текст взято звідси
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

Больничные листы

Ксю » 26 березня 2015, 14:09

mulberry Дякую!!!
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 136
З нами з: 07 листопада 2012, 09:38
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Больничные листы

Олександрівна » 30 березня 2015, 14:53

Підкажіть, будь ласка, чи правомірні дії лікувального закладу, який у листі непрацездатності вказав дату госпіталізації вихідний день( коли людина фактично потрапила у лікарню - субота), а період звільнення від роботи вказано з понеділка наступного тижня. Виникає питання, як оплачувати? 6-тий день для відшкодування ФСС відраховувати із суботи чи понеділка?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 01 листопада 2013, 14:03
Звідки: Ковель
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Волынская Область

Больничные листы

Радистка_Кэт » 31 березня 2015, 12:24

Да, все правильно. Считаете с субботы
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Больничные листы

Олександрівна » 01 квітня 2015, 10:39

Дякую!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 01 листопада 2013, 14:03
Звідки: Ковель
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Волынская Область

Больничные листы

ррррррр » 01 квітня 2015, 11:59

У нас лікарняний по вагітності та пологах принесли мені з30.03.2015 по 01.08.2015 розрахунковий період 09.2014 по 02.2015. Питання в
чому в серпні 2014 працівниця брала щорічну відпустку, відпускні виплачено в
серпні 2014 року і перехідні 2 кален. дні за вересень 2014. Ці 2 дні вересня -
115,46 грн. хоч і виплачені в серпні 2014 року включати в вересень 2014 при
розрахунку допомоги. В вересні 2014 по відомості 20 роб. днів замість 22 і
зарплата -1406,19. В розрахунок допомоги беремо 31 к.д. і 1521,65 зарплата.Так
чи ні? І ще питання у березні 2015 року виплатили індексацію за січень, лютий
2015 р. Я так розумію цю індексацію не включати в розрахунок?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 178
З нами з: 04 грудня 2014, 15:53
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Больничные листы

veta3699 » 02 квітня 2015, 11:58

ррррррр написав: [i]2 дні вересня -115,46 грн. хоч і виплачені в серпні 2014 року включати в вересень 2014 при
розрахунку допомоги. В вересні 2014 по відомості 20 роб. днів замість 22 і
зарплата -1406,19. В розрахунок допомоги беремо 31 к.д. і 1521,65 зарплата.
Так, суми нарахувань за час відпусток на відміну від порядку їх виплати  розподіляються пропорційно часу, що припадає на дні відпустки у відповідному місяці, для обчислення середньоденної зарплати для розрахунку допомоги по вагітності та пологах.
ррррррр написав:у березні 2015 року виплатили індексацію за січень, лютий2015 р. Я так розумію цю індексацію не включати в розрахунок?
 Не включати. До місяця лютого 2015 року розрахункового періоду  включаються тільки виплати, з яких було сплачено ЄСВ у лютому 2015 року.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 354
З нами з: 17 грудня 2014, 10:02
Звідки: Одесса
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Одесская Область

Больничные листы

myzschool » 06 квітня 2015, 18:21

В яких випадках лікарняний надається бабушці??? 
Не знаю чи правомірно це, адже ніколи такого не зустрічала: зі слів працівниці вона на лікарняному по догляду за старшою внучкою, мати ж з маленькою дитиною знаходиться в лікарні, на стаціонарі. Читала, що лікарняний надається у випадках, коли бабушка є опікуном, але ж в моєму випадку це не так.... Дуже переживаю.
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 89
З нами з: 19 вересня 2012, 14:40
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Больничные листы

Кожвен1347 » 07 квітня 2015, 14:15

Здравствуйте. Подскажите, могу ли я принимать больничный лист к оплате частично заполненный (не проставленные часы) и без табеля изменений?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 05 січня 2015, 20:43
Звідки: Мариуполь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Больничные листы

EVGENIY » 07 квітня 2015, 14:19

myzschool,
3.13.
Листок непрацездатності видається працюючій особі, яка здійснює догляд за
дитиною віком до 3 років, дитиною-інвалідом віком до 18 років, у випадку
пологів або хвороби матері (опікуна, іншого члена сім'ї, який перебуває у
відпустці для догляду за дитиною віком до 3 років, виховує дитину-інваліда
віком до 18 років) на період, коли вона за медичними висновками лікаря не може
здійснювати догляд за дитиною, а також у випадку необхідності догляду за другою
хворою дитиною.
У цьому випадку листок непрацездатності видається на підставі довідки з поліклініки чи
стаціонару, що засвідчує пологи або захворювання матері (опікуна, іншого члена
сім'ї, який перебуває у відпустці по догляду за дитиною віком до 3 років,
виховує дитину-інваліда віком до 18 років).
(Наказ|Інструкція,  Міністерство охорони здоров'я, від13.11.2001,  № 455 "Про затвердження
Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову
непрацездатність громадян")
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7600
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Больничные листы

RADANEG » 08 квітня 2015, 10:48

Дуже заплуталась, вже логічно не можу думати. Допоможіть. Нараховано лікарняний за рахунок ФСС зайвий на 1 день, неправильно подана заявка у ФСС на поч. місяця, виплачено через декілька днів, потім самостійно виявлено цю помилку. Гроші повернуто в ФСС. Як це відобразити в обліку у м.о. №2 та №5, якщо повернута сума не проходила через казначейство , а внесена на рахунок ФСС через відділення Приватбанку і є квитанція. Лист у ФСС про повернення грошей і причини помилки наданий. З повернутої суми лікарняних були утримані: прибутковий, ЄСВ 2,0%, військовий збір.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 57
З нами з: 30 березня 2013, 17:31
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Больничные листы

Lesa » 09 квітня 2015, 10:35

Форумчани підскажіть лікарняний за рахунок коштів підприємства розраховувати по № 439 від 06.05.2001 р., за якою допомога призначається у розмірі:
  • 60 % середнього доходу, якщо страховий стаж до п’яти років;
  • 80% — при стажі від п’яти до восьми років;
  • 100% — якщо стаж більше восьми років, чи за новими нормами???

А то наш соц.страх каже, що платіть, як хочете- це ваші гроші....
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 40
З нами з: 04 вересня 2012, 20:42
Звідки: Житомир
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская Область

Больничные листы

EVGENIY » 09 квітня 2015, 11:54

Lesaвот
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7600
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Больничные листы

Lesa » 09 квітня 2015, 13:48

EVGENIY, дякую
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 40
З нами з: 04 вересня 2012, 20:42
Звідки: Житомир
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість