Заробітна плата в бюджетних установах

Заробітна плата в бюджетних установах

aljona5049 » 03 лютого 2015, 10:19

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, яку довідку необхідно надати працівнику, якщо він звертається в податкову за поверненням коштів за сплату за навчання (школа)?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 23
З нами з: 25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Черновцы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черновицкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 03 лютого 2015, 16:29

aljona5049, таких довідок не існує. Можна зробити щось схоже на довідку перерахунку податку на доходи за рік (раніше була форма 3). Помісячно, або суми за рік: загальний дохід, оподаткований дохід, сума ПСП, сума ЕСВ та утриманий податок.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

buhg » 03 лютого 2015, 16:45

aljona5049, надо дать справку о доходах за прошлый год ,в ней же надо указать суммы удерж эдиного внеска и подох налога
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 665
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 72 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Одесская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

aljona5049 » 03 лютого 2015, 19:50

спасибо за помощь
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 23
З нами з: 25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Черновцы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черновицкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Радистка_Кэт » 04 лютого 2015, 11:54

Я давала справку о доходах и приписывала внизу ее платежные реквизиты (карточки)
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

НТП » 04 лютого 2015, 13:29

Нам ще казали додатково зазначати чи користується працівник ПСП.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 86
З нами з: 08 лютого 2012, 10:45
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Ровенская область

Заробітна плата в бюджетних установах

Мырза Татьяна » 04 лютого 2015, 19:58

Допоможіть розібратися. Працівника повідомили про скорочення. Чи має право керівник змінити умови праці такому працівнику на період попередження, зіславшись на п.9 прикінцевих положень Закону №76/8 від 28.12.2014р????? wacko
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 23 січня 2013, 12:19
Звідки: Украина, Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Заробітна плата в бюджетних установах

yaoleg » 04 лютого 2015, 21:15

Мирза, якщо законом передбачено, то може wink
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2346
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область

Заробітна плата в бюджетних установах

Aniko » 05 лютого 2015, 11:29

Главный бухгалтер может взять пол ставки уборщицы в одной организации. Если может, то 0,5 ставки повлияет на индексацию?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 46
З нами з: 28 листопада 2012, 14:18
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Заробітна плата в бюджетних установах

Мырза Татьяна » 05 лютого 2015, 20:39

yaoleg написав:якщо законом передбачено
як би да, але щось мене насторожує))) дякую
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 23 січня 2013, 12:19
Звідки: Украина, Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Заробітна плата в бюджетних установах

yaoleg » 05 лютого 2015, 22:16

Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2346
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область

Заробітна плата в бюджетних установах

зімич » 06 лютого 2015, 12:37

Підкажіть будь ласка як нарахувати надбавку за престижність для вихователів ДНЗ якщо в них нехватає фонду оплати праці,а завідуюча принесла тарифікацію де є престижність в розмірі 20%.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 07 січня 2013, 20:09
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

tanja5787 » 06 лютого 2015, 13:21

зімич, вручаєте кошторис, вимагаєте разрахунки і заходи, щодо дотримання кошторису згідно БКУ.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 20
З нами з: 24 травня 2011, 11:58
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

зімич » 06 лютого 2015, 18:39

Дякую.Вони не читають БКУ і нічого слухати не хочуть,мотивують що постанова 373 скидає вину на завідуючих.Тому вони вважають що краще хай голова і бухгалтер беруть вину на себе!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 07 січня 2013, 20:09
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

ЦБВО » 09 лютого 2015, 14:02

Доброго дня! Звертаюсь до Вас запорадою! Працівник прийнятий в дошкільнийнавчальний заклад на посаду вихователь-методист (1 ставка) та на протязі
останніх трьох років, згідно наказів по закладу, має внутрішнє сумісництво
медичної сестри (0,5 ставки).Згідно з трудовою книжкоюпедагогічний стаж складає 29р.4м., медичний стаж становить 1р. (працювала у
лікарні).Питання: На якій підставі та якрозрахувати медичний стаж? Чи дозволяється виплачувати одночасно надбавку за
вислугу років за двома різними посадами?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 15 квітня 2013, 08:12
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

147741 » 11 лютого 2015, 09:08

Подскажите пожалуйста ! очень нужно! существует ли сейчас льгота по подоходнему вдомам! если нет то по каким законом ее отменили??? может срок давности есть??
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30 квітня 2013, 16:56
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

annamastabaeva2510 » 12 лютого 2015, 21:05

Стаття 169. Перерахунок податку та податкові соціальні пільги
169.1.3. у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 цього пункту, - для такого платника податку, який:а) є одинокою матір'ю (батьком), вдовою (вдівцем) або опікуном, піклувальником - у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років;
все актуально

Добавлено (12.02.2015, 21:05)
---------------------------------------------

все актуально
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 49
З нами з: 12 листопада 2014, 16:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Заробітна плата в бюджетних установах

147741 » 16 лютого 2015, 09:28

ну так это касается льготы на ребенка до 18 ти лет! вдове ж без детей льгота не положена?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30 квітня 2013, 16:56
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

veta3699 » 16 лютого 2015, 13:13

147741 написав:ну так это касается льготы на ребенка до 18 ти лет! вдове ж без детей льгота не положена?
 На відміну від Податкового  кодексу,  Закон № 889 " Про податок з доходів фізичних осіб ", який діяв до 01.01.2011 року передбачав  ПСП для такої категорії платників податків ( без дітей).
З 01.01.2011 року Податковий кодекс не містить окремої ПСП для такої категорії платників.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 354
З нами з: 17 грудня 2014, 10:02
Звідки: Одесса
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Одесская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Antei » 17 лютого 2015, 09:42

Доброго времени суток всем!
Подскажите пожалуйста, в  НАКАЗе от 05.10.2005 №308/519 МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ "Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення" в п.2.2.3 сказано "...Головам лікувально-льотних та лікарсько-консультаційних комісій - лікарям, міським, районним педіатрам, старшим лікарям гірничорятувальних частин посадовий оклад становлюється, виходячи з тарифних розрядів лікарів інших спеціальностей та кваліфікаційних категорій, з урахуванням підвищення на 20 відсотків, старшим лікарям оперативного відділу (диспетчерської) центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, станції екстреної (швидкої) медичної допомоги - на 10 відсотків." По факту, есть должность Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності (у которого в должностной инструкции сказано, что он выполнят обязанности головы ЛКК).
Вопрос в том, положено ли повышение на 20% - зам говорит что положено. Я считаю что "масло-масленное" ибо ее должность уже подразумевает эту обязанность.
Кто прав? Заранее спасибо.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 34
З нами з: 22 листопада 2013, 10:12
Звідки: Николаев
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Николаевская Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей