Заробітна плата в бюджетних установах

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

Olga_K » 07 вересня 2017, 11:43

Ви ж самі підтвердили, що немає вищого окладу-є доплата, а вона не встановлює нового окладу. як вихід треба було в наказі вказати, що на період вакансіїї призначити виконувати обов"язки з оплатою праці за окладом керівника, а не доплачувати різницю
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1213
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 108 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

Титаренко Анастасия » 23 листопада 2017, 11:19

Підкажіть чи потрібно затверджувати нові штатні на грудень, якщо змінився прожитковий мінімум? Дотягнути 1 та 2 розряд до нього.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 21
З нами з: 03 липня 2013, 11:49
Звідки: Украина, Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

Olga_K » 27 листопада 2017, 13:06

у бюджеті посадові оклади з 01.12.17 не змінюються, бо не змінюється ЄТС. зміна ПМ не впливає на оклад 1р. зміни в ЄТС будуть при зміні ПМ на 01 січня, як це було з 01 січня 2017р
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1213
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 108 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

lilya » 27 грудня 2017, 09:54

EVGENIY, Евгений помогите пожалуйста разобраться. 19 декабря вступила в силу пост. 962 от 13.12.2017 про + 2 тарифных разряда директорам ( в т.ч. соцзащиты). Мы центр социальной поддержки детей и семей, директор относится к педработникам. Как мы знаем педработникам подняли зарплату + 2 тарифных с 01.09., а по директору вот только недавно (962 пост). Вопрос: с какого периода применяем пост 962? с 01.09. делать перерасчёт или с 19.12. дня вступления в силу? У нас сегодня зарплата! Я в ужасе! ПОМОГИТЕ! т. 097-18-98-268 Лиля
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 27 вересня 2017, 10:23
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

Buxgalter » 15 січня 2018, 08:33

Як доплатити працівнику за фактично відпрацьовані години понад місячну норму робочого часу (на період відпустки чи хвороби основного працівника), понад 3200 чи до 3200?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 05 січня 2012, 09:18
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

mezz07 » 21 лютого 2018, 13:31

Доброго дня, підкажіть , буд ласка, як встановити оклад заст.головного бухгалтера . Він буде без тарифного розряду? Тарифний розряд керівника 20 , мінус 20% - це і буде оклад заст.ноловного бухгалтера, а як бути з розрядом ?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 114
З нами з: 09 жовтня 2014, 13:33
Звідки: Киев
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

tasunja » 21 лютого 2018, 14:04

mezz07 написав:Доброго дня, підкажіть , буд ласка,  як встановити оклад заст.головного  бухгалтера  . Він буде без тарифного розряду? Тарифний розряд керівника 20 , мінус 20% - це і буде оклад заст.ноловного бухгалтера, а як бути з розрядом ?

газета  Бухгалтерія.бюджет останій номер за лютий
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 68
З нами з: 28 грудня 2012, 14:16
Звідки: Ирпень
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Киевская Область

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

mezz07 » 21 лютого 2018, 14:22

У меня , к сожалению, нет возможности прочитать , если можете , то дайте ответ, пожалуйста.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 114
З нами з: 09 жовтня 2014, 13:33
Звідки: Киев
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

tasunja » 21 лютого 2018, 14:46

mezz07 написав:У меня , к сожалению, нет возможности прочитать , если можете , то дайте ответ, пожалуйста.

киньте почту, я вам отсканирую
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 68
З нами з: 28 грудня 2012, 14:16
Звідки: Ирпень
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Киевская Область

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

mezz07 » 21 лютого 2018, 15:02

mezz05503@gmail.com
Спасибо огромное.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 114
З нами з: 09 жовтня 2014, 13:33
Звідки: Киев
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

Олена Гривнюк » 28 лютого 2018, 16:38

Доброго дня !  Підкажіть будь-ласка, працівник працює на ставку діловода та пів ставки медсестри , як заплатити матеріальну допомогу на пів ставки медсестри ?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 61
З нами з: 19 березня 2015, 15:25
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

123Olga » 21 березня 2018, 10:32

Добрый день. подскажите пожалуйста в сложившейся ситуации. Сотрудник работает на 0.75 . в марте отработано всего 3 дня , 2 дня без сохранения заработной платы и 6 дней в основном отпуске , который был выплачен в феврале 2018 года. 30 марта сотрудник увольняется. Как правильно расчитать ЕСВ и нужно ли ему доплачивать до 819,06 или начислять на факт??? Заранее спасибо
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 13 червня 2017, 08:49
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

Olga_K » 26 березня 2018, 09:58

за дни отпуска Вы уже начислили ЕСВ и показали в отчете 02.2018. в марте ЕСВ насиляете только за фактическую сумму з/пл за март. Работник прерывает трудовые отношения до окончания календарного месяца, т.е. не состоит все 31 д. в труд.отношениях и за него нет необходимости доплачивать ЕСВ, вот если бы он увольнялся в последний день-то возникла бы необходимость показать, что работник состоял весь месяц в труд. отношениях и его страховой стаж тоже должен быть не меньше этого полного календарного месяца.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1213
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 108 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

marina76300 » 10 квітня 2018, 15:03

Доброго дня! Постанова 557 визначає оклади заступникам керівника та головному бухгалтеру у % від окладу керівника. Як встановлюється оклад заступнику керівника або головному бухгалтеру с копійками чи можливо округлення до цілого числа?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 200
З нами з: 21 травня 2012, 10:22
Звідки: Киев
Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Киев

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

Леся65038 » 27 квітня 2018, 11:29

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, Працівник був частину місяця в відпустці, а частину відпрацював. За відпрацьований час я пропорційно виплатила заробітну плату не нижче мінімальної. Сума ж відпусткових була нижча мінімальної заробітної плати 3723 грн, так як за минулий рік була мз- 3200. В сумі за місяць вийшла сума менше 3723,00 грн. Чи потрібно докрутити ЄСВ до 819,06 грн?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 05 березня 2018, 15:01
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

Alisa17 » 27 квітня 2018, 11:59

Да, потрібно
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 177
З нами з: 18 січня 2017, 13:03
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 26 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

Tolik » 21 травня 2018, 10:20

Добрый день, подскажите пжалуйста в данной ситуации. Организация ликвидируется 11.06.2018 , сотрудники все увольняются, как правильно начислить ЕСВ и доплату до мин. заработной платы? И если есть льготы по ПДФО то в месяце увольнения они не применяются или применяются???
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 07:40
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

Pavel-san » 21 травня 2018, 10:36

Доплату до мін. пропорційно відпрацьованого часу, ЄСВ на фактичну з/п, пільга у місяці звільнення надається
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 135
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 9 раз.

Re: Заробітна плата в бюджетних установах

Литвинова Людмила » 03 вересня 2018, 11:13

Робота за сумісництвом посадової особи органів місцевого самоврядування + вчителя

Запитання

Чи може посадова особа органів місцевого самоврядування займатися викладацькою діяльністю у школі (уроки проводити), якщо за основним місцем роботи (орган місцевого самоврядування) працює на ставку з 8.00 до 17.00 5 днів у тиждень??? Адже сумісництвом вважається виконання працівником, окрім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації чи в громадянина за наймом.Тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати 4-х годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не має перевищувати половини місячної норми робочого часу. якщо звернемося до Закону від 14.10.14 р. № 1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – Закон № 1700). Відповідно до ст. 25 цього Закону для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування встановлено обмеження щодо сумісництва та суміщення служби з іншими видами діяльності. Зокрема, їм заборонено займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю. 


Питання: можна займатися викладацькою діяльність в основний робочий час (два дні по 6 уроків)?????
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 16 жовтня 2017, 19:51
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість