Заробітна плата в бюджетних установах

Заробітна плата в бюджетних установах

EVGENIY » 01 лютого 2012, 23:30

Іринка, но возможно есть минздрава приказ, я ещё поищу на днях или уточню у нашей больницы!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7610
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 521 раз.
Регіон: Харьковская область

Заробітна плата в бюджетних установах

Іринка_ubr » 02 лютого 2012, 12:32

Ми (пологовий будинок) нараховуємо з/пл згідно наказу Міністерства праці та соц політики Укр, МОЗ Укр від 05.10.05. №308/519.
В цьому наказі п.2.2.8. В цьому пункті подивіться, будь-ласка, до якого № 1 чи 2 відносяться посади:
1) м/с приймального покою гінекологічного відділення
2) палатна медсестра гінекологічного відділення
3) м/с процедурного кабінету гінекологічного відділення
4) м/с УЗД
5) м/с стерилізаційна.
Дякую.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 05 травня 2011, 16:34
Звідки: Дрогобыч
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Tercentr_ubr » 03 лютого 2012, 09:25

Iринка, а что значит № 1 или2?
п.2.2.8 Звучит как "Тарифні розряди фахівців" з базовою та неповною вищою медичною освітою. Тарифные разряды начинаются с 6 и до 10.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 05 жовтня 2011, 14:31
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Казначей » 05 лютого 2012, 12:27

Дорогие бухгалтера, просветите пожалуйста неуча по поводу индексации з/пл. 23.12.2011 нас в порядке перевода и в связи с реформированием уволили из ГУ ДКСУ и приняли , опять таки в порядке перевода) в УДКСУ. В январе месяце 2012 мы получили голую з/пл без индексации (оклад, ранг, выслуга, надбавка) cry . Правомочны ли действия администрации? Оклад на уровне минимальной з/пл 1073 грн.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 24 грудня 2011, 17:26
Звідки: Новофедоровский
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Крым

Заробітна плата в бюджетних установах

GalinaT » 05 лютого 2012, 12:47

Казначей, Правомірні. Пройшла не реорганізація установи - а ліквідація - відповідно прийом на нову роботу(в порядку переведення).в такому випадку - місяць прийому є базовим.Загальна практика. І навіть якби була не ліквідація а реорганізація - таке питання вирішується наказом керівника про визначення базового місяця.отже ,якщо є наказ - все правомірно.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Заробітна плата в бюджетних установах

Sneman » 05 лютого 2012, 14:13

Относительно индексации по казначейству - приведу слова С. И. Харченко в его блоге на фейсбуке:

http://www.facebook.com/Sergij.Kharchenko

"...Порядком проведення індексації грошових доходів населення, затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 17.07.2003 №1078, механізм проведення індексації грошових доходів працівників, яких прийнято на роботу у порядку переведення, не передбачено. Відповідно до роз’яснень Міністерства праці та соціальної політики (лист від 06.11.2009 №170/10/136-09), визначено можливість установи встановлювати самостійно базовий місяць при проведенні індексації заробітної плати. В даному випадку Державна казначейська служба прийняла рішення щодо збереження своїм працівникам базового місяця, який їм був встановлений ще у Державному казначействі України...."

"...індексація буде виплачуватись надалі всім працівникам Державної казначейської служби України..."
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 169
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 53 раз.
Регіон: Одесская область

Заробітна плата в бюджетних установах

В@лькирия » 06 лютого 2012, 13:22

Господа, на сайте Buhgalter.com.ua 8 февраля будет бесплатная веб-конференция по индексации для бюджетников, там только нужно на сайте зарегистрироваться и всё, кому интересно - вот ссылка http://buhgalter.com.ua/conference/details/2403/ , консультирует заместитель главного редактора газеты "Оплата труда" wink
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 06 лютого 2012, 11:55
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Джулианна » 09 лютого 2012, 17:00

На баланс сільської ради передають дитячий садок, який починає функціонувати з 1 травня 2012 року - 2 групи дітей, підскажіть будь ласка чи збільшиться заробітна плата головного бухгалтера сільської ради?На підстваві якого документу?Окрім садка на території сільської ради функціонують сільська рада, 2 клуби, бібліотека.
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 88
З нами з: 26 жовтня 2011, 16:21
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

АНТОНІЯ » 09 лютого 2012, 19:48

[b][font=Arial]про підняття заробітної плати навіть не мрійте. Ви дієте на підставі Постанови 268 і не має значення скільки у вас підрозділів.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 35
З нами з: 19 березня 2011, 18:37
Звідки: Александровка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

EVGENIY » 09 лютого 2012, 21:20

Джулианна, полностью согласен с Антонія, в данной ситуации главному бухгалтеру хоть бы еденицу в отдел выбить а зпл однозначно останеться на том же уровне, по крайней мере оклад, возможно не было надбавки то можно её выпросить или премии побольше но оклад однозначно тот же!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7610
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 521 раз.
Регіон: Харьковская область

Заробітна плата в бюджетних установах

tinamar » 10 лютого 2012, 17:57

Чи повинна нараховуватися зарплата завідуючому ДНЗ до його посадового окладу зарплата за години вихователя, якого не має в штатному розписі і не затверджено в кошторисі, але згідно норм кількості вихователів(3 групи*1,55=4,65) є 0,65 штатної одиниці ? У ДНЗ з 5-ти денним роб.тижнем з реж.роботи 9 год є 4 вихователі які працюють по 6 год на повну ставку і 3 пом. вихователів по 8 год, а завідуючий працює по 8 год+по 3 год вихователя? Чому ця робота не вважається сумісництвом?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 457
З нами з: 06 жовтня 2011, 09:39
Звідки: Полтавська область
Дякував (а): 12 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

АНТОНІЯ » 10 лютого 2012, 21:31

в обов'язки завідуючої входить робота в кількості 3 год. вихователя.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 35
З нами з: 19 березня 2011, 18:37
Звідки: Александровка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

tinamar » 10 лютого 2012, 21:48

Антонія, доброго Вам вечора!
Антонія написав:в обов'язки завідуючої входить робота в кількості 3 год. вихователя.

Так не входить, а оплачується понад ставки завідуючого, і повністю за три години, а не як сумісництво. Я просто не можу зрозуміти, чи обов"язково повинні бути ці 0,65 одиниці вихователя?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 457
З нами з: 06 жовтня 2011, 09:39
Звідки: Полтавська область
Дякував (а): 12 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

АНТОНІЯ » 13 лютого 2012, 18:27

якщо в штатному розписі не має цих 0,65 ставки вихователя ви не можете оплачувати. Підству оплати можете назвати? Норма це не затверджені штати. Дотогож норми носять рекомендаційних характер.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 35
З нами з: 19 березня 2011, 18:37
Звідки: Александровка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

tinamar » 13 лютого 2012, 19:28

Антонія написав:якщо в штатному розписі не має цих 0,65 ставки вихователя ви не можете оплачувати. Підству оплати можете назвати? Норма це не затверджені штати. Дотогож норми носять рекомендаційних характер.

Я це теж так само розумію, але завідуючий дитсадком ставить собі по 3 год роботи вихователя кожного дня понад посадового окладу, мотивуючи це п.91. Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затв. наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102. там дійсно таке є, але я не зовсім розумію, що входить в обов"язки помічника вихователя, який працює по 8 год, і невже коли вихователь відпрацював свої 6 год, то що діти не можуть цей час бути під наглядом помічника вихователя чим і керується завідуючий дитсадком? І ще запитання: штатні розписи затверджуються сільським головою чи потрібне ще й рішення сесії?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 457
З нами з: 06 жовтня 2011, 09:39
Звідки: Полтавська область
Дякував (а): 12 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

АНТОНІЯ » 14 лютого 2012, 21:35

До посадових окладів завідуючих дошкільними навчальними закладами з одною-двома групами (крім закладів (груп) з цілодобовим перебуванням дітей) включено оплату за ведення виховної роботи з дітьми в групі протягом 3 годин на день.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 35
З нами з: 19 березня 2011, 18:37
Звідки: Александровка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

tinamar » 14 лютого 2012, 22:36

Антонія, дайте будь-ласка посилання на нормативку
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 457
З нами з: 06 жовтня 2011, 09:39
Звідки: Полтавська область
Дякував (а): 12 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

Аннушка » 16 лютого 2012, 16:49

[/b]Подскажите пожалуйста госслужащему в апреле будет 55 лет, стаж госслужбы 10 лет т.е. хватает, а по новому закону выход на пенсию ей продлили до 56... если она уйдет раньше не лишится ли она 10-ти окладов??? Помогите пожалуйста!!![b]

Добавлено (16.02.2012, 16:49)
---------------------------------------------
Подскажите пожалуйста госслужащему в апреле будет 55 лет, стаж госслужбы 10 лет т.е. хватает, а по новому закону выход на пенсию ей продлили до 56... если она уйдет раньше не лишится ли она 10-ти окладов??? Помогите пожалуйста!!![b]
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 20
З нами з: 18 жовтня 2011, 15:52
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

EVGENIY » 16 лютого 2012, 19:51

Аннушка, 10 окладов вы даёте когда она вам принесёт справку из пенсионного о том что ей на значена пенсия как госслужащему, это обычно через пару месяцев после ухода, и вроде приказ нужен руководителя! Т.е. пусть с пенсионным вопрос решает назначат ли ей пенсию как госслужащему или нет, я думаю что должны назначить!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7610
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 521 раз.
Регіон: Харьковская область

Заробітна плата в бюджетних установах

АНТОНІЯ » 16 лютого 2012, 21:18

наказ Міносвіти від 15.04.93 р. № 102. п. 11 пп. 3
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 35
З нами з: 19 березня 2011, 18:37
Звідки: Александровка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість