Заробітна плата в бюджетних установах

ssvet_ubr » 19 лютого 2013, 10:03

kira93, згідно з законодавством відпуткові повинні буди виплачені до виходу працівника у відпустку. Але в зв"зку з певними об"єктивними причинами багато хто цього зробити не може (у нас кошторисних призначень не вистачає, наприклад, і планувати заставляють помісячно відпусткові)
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Киев

porporina » 20 лютого 2013, 11:06

Помогите пожалуйста,  разобраться доплата за ненормированный рабочий день  - это доплата обязательного характера или стимулирующая??? Буду благодарна за ссылки на любую нормативку.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

mulberry » 20 лютого 2013, 14:11

Шановні колеги! Допоможіть в такому питанні. Установа реорганізувалась шляхом
закриття та  приєднання до новоствореної, яка є правонаступником старої
(закритої). Який розрахунковий період брати для відпускних? Останні 12
місяців, чи тільки з 1-го  по 1-е число роботи в новій установі?
Працівник переведений із старої установи в нову наприкінці грудня 2012
року. Відпустка   в лютому. Вдячна за відповіді. Бажано також посилання
на  нормативку.
Місцевий
Місцевий

Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

user » 20 лютого 2013, 15:56

porporina написав:Помогите пожалуйста,  разобраться доплата за ненормированный рабочий день  - это доплата обязательного характера или стимулирующая??? Буду благодарна за ссылки на любую нормативку.
Кому доплата? Якщо водіям то обов'язкова.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 43 раз.
Подякували: 34 раз.
Регіон: Полтавская Область

porporina » 20 лютого 2013, 16:30

user,  Спасибо большое, а на что можно сослаться? Я нашла только косвенные подтверждения. Прямых пока не нашла.
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Донецкая Область

mulberry » 20 лютого 2013, 17:06

porporina, раніше ці доплати для бюджетників встановлювались на основі листів Мінсоцполітики, якщо мені не зраджує пам"ять.
Ось один із них, перегляньте, чи він на сьогодні дійсний і користуйтесь:
04.06.2008 N 143/13/116-08

Про встановлення водіям надбавок
та додаткової відпустки за ненормований робочий день

Добавлено (20.02.2013, 17:06)
---------------------------------------------
Можливо, на сьогодні є і свіжіші листи. Вони, як правило, поновлюються періодично. Зайдіть в нормативну базу Верховної ради та підшукайте там щось схоже та актуальне.
Місцевий
Місцевий

EVGENIY » 20 лютого 2013, 20:10

mulberry, когда нас реорганизовывали через ликвидацию со сменой ЕДРПОУ, я конечно уже не помню откуда мы это взяли, но я считал отпускные за последние 12 месяцев и брал из старой организации зарплату тоже!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

kvitka_2 » 20 лютого 2013, 21:52

Підкажіть чи можна держслужбовцям під час випробувального терміну виплачувати надбавку за напруженість?
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Киев

mulberry » 21 лютого 2013, 08:23

kvitka_2, ні, не можна,  після закінчення випробувального терміну ( в разі, якщо іще не присвоєно ранг). Є роз"яснення Мінсоцполітики, може помиляюсь.

Добавлено (21.02.2013, 08:23)
---------------------------------------------
EVGENIY, я саме так і вчинила із відпускними , але мене взяли сумніви після того, як у соцстраху сказали рахувати тільки за місяці роботи в новій установі, з 1-го по 1-е число. А от чи правильно і логічно це, не знаю, вирішила перепитати в колег, може хто із цим стикався.
Місцевий
Місцевий

EVGENIY » 21 лютого 2013, 19:36

mulberry, а да был нюанс по соцстраху, они хотят только по новой! Но отпускные всё равно за 12 мес!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

mulberry » 22 лютого 2013, 08:46

EVGENIY, я перш ніж задавати питання на форумі , перегуглила достатньо Інтернет, але крім норми про обов"язковість перерахування компенсації за невикористану відпустку на рахунок установи, куди працівник переводиться, нічого путнього не знайшла. Але у нас ,як правило, бюджетники так і реорганізуються: з переведенням і без виплати компенсацій за невикористану відпустку. Отож йде як би порушення законодавства, як не крути.
Місцевий
Місцевий

AliLit » 22 лютого 2013, 09:00

Скажіть, будь ласка, чи прийняли вже ЄТС НА 2013 рік? Допоможіть!! Бякую!!
Новачок
Новачок

Регіон: Винницкая Область

user » 22 лютого 2013, 11:06

Нічого немає, з/п нараховуємо по окладах грудня, а в кого менше 1147 - тим по 1147 грн.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 43 раз.
Подякували: 34 раз.
Регіон: Полтавская Область

AliLit » 22 лютого 2013, 11:45

Дуже дякую!!!! Будуть якісь зміни дайте знати!! Бякую!
Новачок
Новачок

Vozdushnaya » 22 лютого 2013, 19:21

porporina, доплата за ненормований робочий день водіям не є обовязковою, якщо водій не виконує роботу понад нормальну тривалість робочого часу. Подивіться:1.наказ мінпраці №7 від 10.10.1997 Про затвердження рекомендацій щодо порядку надання працівникам з ненормованим робочим днем щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці (прочитайте визначення ненормованого робочого дня) 2.Наказ Міністерства транспорту та зв'язку України від 7 червня 2010 року N 340 Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів п.2.10 Водіям легкових автомобілів (крім таксі) у разі потреби може встановлюватися ненормований робочий день, тобто понад нормальну тривалість робочого часу. Ця робота не вважається надурочною, і за неї не здійснюється додаткова оплата перепрацьованого часу. Кількість годин перепрацьованого часу при такій роботі визначається у колективному договорі. Таким чином, в табелі ставимо 8 годин , а в шляховому листі фактичний час роботи (як підтвердження його роботи понад нормальну тривалість роб дня- 8 год), який не є понаднормовий і окремо не оплачується, бо водій отримує надбавку за ненормований день. Вказана доплата встановлюється наказом керівника та обовязково має бути обумовлена у колективному договорі.
Новачок
Новачок

EVGENIY » 22 лютого 2013, 23:57

mulberry написав:але крім норми про обов"язковість перерахування компенсації за невикористану відпустку на рахунок установи, куди працівник переводиться, нічого путнього не знайшла. Але у нас ,як правило, бюджетники так і реорганізуються: з переведенням і без виплати компенсацій за невикористану відпустку. Отож йде як би порушення законодавства, як не крути.
у нас так же было, сначала заставили посчитать сколько нужно будет выплатить компенсации, но никто её не платил, я лично считаю для сотрудников которых приняли в новую установу никаких нарушений законодательства нет, а зачем мне компенсация за отпуск если я в отпуск хочу а не компенсацию?! smile
У меня всё на работе времени нет поковырять листування, но я уверен что отпускные нужно брать за 12 мес., щас вот почитал один нюанс всё таки есть!!! За последние 12 мес берём в том случае если в новой установе структура зарплаты не поменялась!!!

"У разі зміни структури заробітної плати з одночасним підвищенням посадових окладів працівникам органів державної влади та органів місцевого самоврядування відповідно до актів законодавства період до зміни структури заробітної плати виключається з розрахункового періоду. "

у нас не поменялась таким образом в порядке 100 для нас остаётся последние 12 мес, так как другого не предусмотрено!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

mulberry » 24 лютого 2013, 22:42

EVGENIY, тобто із відпускними наче розібрались...Але в нас іще є нарахування середньої з/плати за два останні місяці( для розрахунку заробітної плати за час пеербування у відрядженні). Тут теж враховувати зарплату і у  старій установі?. Напр. відрядження в січні. Щоб вибрати правильну зарплату за час відрядження , потрібно розрахувати середю та порівняти її із зарплатою по вісімках та вибрати більшу величину. В грудні працівник працював у старій установі, а в січні-вже в новостовреній.Середю зарплату в цьому випадку  розраховувати за листопад-грудень у старій установі?     Тобто Порядок 100 і в цій частині діятиме?
Місцевий
Місцевий

helena7040 » 25 лютого 2013, 15:48

Підскажіть будь-ласка, який тарифний розряд у інженера з охорони праці в управлінні освіти . Наказом про створення служби він є і керівником служби Згідно закону "Про охорону працю"ст.15 " Керівники та спеціалісти служби охорони праці за своєю посадою і заробітною платою прирівнюються до керівників і спеціалістів основних виробничо-технічних служб"
Новачок
Новачок

Регіон: Харьковская Область

EVGENIY » 25 лютого 2013, 22:51

mulberry написав:.Але в нас іще є нарахування середньої з/плати за два останні місяці( для розрахунку заробітної плати за час пеербування у відрядженні).
unsure а тут наверно всё таки только по новой! Здесь я не в курсе, но думаю что только по новой!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

ученик » 03 березня 2013, 13:35

Уважаемые форумчане! Кто-то разрабатывал у себя порядок выплат  надбавок  працівникам а) у розмірі до 50 відсотківпосадового окладу (ставки заробітної плати, тарифної ставки): 1.    за високі досягнення у праці; 2.    за виконання особливо важливої роботи (на строк їївиконання); 3.    за складність, напруженість у роботі.
итоговый документ что-то вроде положения о премировании
Новачок
Новачок

Регіон: Львовская Область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість