Заробітна плата в бюджетних установах

Заробітна плата в бюджетних установах

orif » 20 березня 2013, 10:44

happy,  тут качайте:  http://kazna.ucoz.ua/index/blanki_bukh_uchjota/0-8
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

happy » 20 березня 2013, 10:59

orif, дякую за оперативність!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 20 березня 2013, 10:25
Звідки: Староконстантинов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

zmeika » 20 березня 2013, 16:00

чому неможна нараховувати премію місяць в місяць
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 29 лютого 2012, 20:22
Звідки: Дунаевцы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Крымчанка » 20 березня 2013, 17:24

zmeika написав:чому неможна нараховувати премію місяць в місяць
А с чего Вы взяли, что нельзя?................ Это нормальная ситуация, когда премия выплачивается месяц в месяц.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 23 листопада 2011, 17:41
Звідки: Симферополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Крым

Заробітна плата в бюджетних установах

orif » 20 березня 2013, 22:37

zmeika, а кто вам такую глупость сказал?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

zmeika » 21 березня 2013, 08:16

можливо я невірно виразилась премія за березень в березні , за квітень в квітні
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 29 лютого 2012, 20:22
Звідки: Дунаевцы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

lg3093 » 22 березня 2013, 16:01

У меня возник такой вопрос: на премирование сотрудников директором был подписан приказ на определенные суммы, я как главный бухгалтер имею ли право на небольшие корректировки сумм премий в соответствии с суммой по 2111 по помесячной разбивке?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 31 січня 2013, 07:26
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

msiac » 22 березня 2013, 16:19

Чи має право статистик медичний з вищою економічною освітою на надбавку за вислугу років в закладах охорони здоров'я?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 27 лютого 2013, 13:04
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

helena7040 » 22 березня 2013, 18:54

ми в управлінні освіти нараховуємо нічні сторожам лише 20% за  години роботи в нічну зміну чи не є це порушенням так як в законі прописано 40% . але в колективних договорах також прийнято 20%.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 25 лютого 2013, 15:27
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

orif » 22 березня 2013, 19:41

helena7040, если в вашем отраслевом приказе прописано не ниже 40%, то ваш колдоговор ухудшает условия труда и это не правильно, но если там ничего такого нет, то согласно КЗоТ Украины вы ничего не нарушаете: 
Стаття 108. Оплата роботи у нічний час
Робота у нічний час (стаття 54) оплачується у підвищеному розмірі, встановлюваному генеральною, галузевою (регіональною) угодами та колективним договором, але не нижче 20 відсотків тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи у нічний час.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

helena7040 » 22 березня 2013, 21:11

В галузевій угоді сказано цитую :   
[size=11][size=14][/size][/size][size=14][/size]Здійснюватидодаткову оплату за роботу в нічний час (з 10-ї години вечора до 6-ї години
ранку) працівникам, які за графіками роботи працюють у цей час, у розмірі 40 %
посадового окладу (с
тавки заробітної плати)[size=6][size=14][/size][size=14][/size][/size][/size][size=9][size=10][size=14][/size][/size][size=14][/size][size=10][/size][size=10][size=11][/size][/size]
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 25 лютого 2013, 15:27
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

orif » 22 березня 2013, 21:25

ну получается, что вы занижаете оплату за работу в ночное время, при регистрации колдоговора должны были на это указать. Как по мне лучше привести колдоговор в соответствие с отраслевым соглашением, чем потом доказывать КРУ и охране труда, что вы не причем. 
КЗоТ
Стаття 16. Недійсність умов колективного договору
Умови колективного договору, що погіршують порівняно з чинним законодавством і угодами становище працівників, є недійсними.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

helena7040 » 23 березня 2013, 09:50

Дякую за відповідь.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 25 лютого 2013, 15:27
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

EVGENIY » 24 березня 2013, 00:05

lg3093, вы как главный бухгалтер должны были изначально их поправить а потом уже наказ на регистрацию и подпись отдавать, после того как наказ подписан вы уже ничего не можете править!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7608
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 519 раз.
Регіон: Харьковская область

Заробітна плата в бюджетних установах

oksana92881 » 28 березня 2013, 21:21

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка по якому тарифному розряду слід оплачувати
заміну завідувача ДНЗ під час відпустки? (Заміняє вихователь, який працює по 9 тар.розряду)

Добавлено (28.03.2013, 21:21)
---------------------------------------------
А як бути з працівниками, що працюють по 4 тар. розряду? 1159 чи 1147?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 24 березня 2013, 14:34
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Ellena333 » 03 квітня 2013, 23:55

Допоможіть, будь ласка, чи  вірно буде те, що в комунальній установі головним розпорядником коштів якої є структурний підрозділ виконкому, директору премия обчислюється (на підставі наказу
 вище стоящої організаціії) таким чином: відсоток премії берется від посодового окладу- це оговорено у наказі (наприклад 2000-оклад х 40% = 800 грн.- розмір премії) Всім останім заступнику, головному бухгалтеру премия
обчислюється: (оклад  + надбавка) х % премии. (на підставі положення) Виходить,  що керівнику  відсоток премії обчислюється від посадового окладу, а всім останім від (оклад+ надбавка). Чи це вірно? Це ні порушення? Може і заступникам та головному бухгалтеру потрібно розраховувати розмір премії так як директору? Вкажіть будьласка підставу законодавчу.
 
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 15 лютого 2013, 22:22
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

andriysha » 04 квітня 2013, 10:55

Розкажіть будь-ласка,треба буде дораховувати зарплату за три місяці через тих дал-ів депутатів чи ні?

Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 27 березня 2013, 10:26
Звідки: Берестечко
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Irinuca » 04 квітня 2013, 19:10

andriysha написав:Розкажіть будь-ласка,треба буде дораховувати зарплату за три місяці через тих дал-ів депутатів чи ні?

Завтра разкажут.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 13 березня 2013, 21:24
Звідки: Братское
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Рыжая_83 » 05 квітня 2013, 12:42

Підскажіть будь ласка по нарахуванню ЄСВ
Працівника держслужбовця звільнено в кінці березня, коли вже був зроблений розрахунок. В квітні ми з нього утримуємо зайві виплачені кошти, нараховуємо компенсацію за невикористану відпустки,  а також в кінці місяця буде нараховано квітнева премія за роботу у березні.
 який треба брати відсоток ЄСВ при розрахунку 6,1% як для держслужбовця чи 3,6% я при звичайному найманому працівнику?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 19 лютого 2013, 15:39
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

EVGENIY » 05 квітня 2013, 17:52

Рыжая_83, все выплаты которые начисляются после увольнения не облагаются ЕСВ и ЕСВ с них не удерживается, только НДФЛ! Ну по крайней мере так было, если я ничего не пропустил то должно так и быть! Если вы с него удержите то что покажите в персонификации?? Человека уволили а вы по нему отчитываетесь!! В вашем случае не понятно почему компенсацию за отпуск не выплатили в день увольнения??? Это нарушения КЗоТа sad
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7608
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 519 раз.
Регіон: Харьковская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей