Заробітна плата в бюджетних установах

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 12 червня 2013, 00:00

Yanchik, период расчета так же как и для отпускных, если июнь включается, значит выплата в июле.

Обчислення середньої заробітної плати для нарахування компенсації за невикористану відпустку провадиться згідно з Порядком обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100 (далі - Порядок), виходячи з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю виплати компенсації за невикористану відпустку.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

ОлькаРатник » 12 червня 2013, 11:06

Подскажите , пожалуйста. У меня сезонное мед. учреждение, принимаем на сезон (6мес) врачей-терапевт  и мед. сестер, медрегистратор , нужно ли им платить за выслугу лет, где можно детально об этом прочитать?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 03 січня 2013, 11:12
Звідки: Ялта
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Крым

Заробітна плата в бюджетних установах

vika86 » 17 червня 2013, 08:43

Здравствуйте, подскажите пожалуйста платится ли выслуга лет работникам культуры?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 24 жовтня 2011, 18:55
Звідки: Белецкое
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 17 червня 2013, 21:45

vika86,
Заробітна плата працівника у сфері культури, педагогічного працівника закладу освіти сфери культури складається з посадового окладу (тарифної ставки), надбавки за почесне звання, доплат за науковий ступінь, вислугу років залежно від стажу роботи в державних і комунальних закладах культури, закладах освіти сфери культури, інших надбавок та доплат, премій, винагород за творчу діяльність, передбачених законодавством.
Закон "Про культуру" Стаття 29 абзац 2.
Может есть ещё какие отраслевые приказы.

ОлькаРатник, может чем-то Вам поможет Постанова №1418 от 29.12.2009 г. пункт 3 и 4 абз 2:
3. Надбавка за вислугу років виплачується керівникам закладів охорони здоров’я, їх заступникам з числа лікарів, заступникам головного лікаря з
медсестринства, керівникам структурних підрозділів з числа лікарів, головним медичним сестрам, лікарям усіх спеціальностей, професіоналам з вищою немедичною освітою, що допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я, керівникам фармацевтичних (аптечних) закладів, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів з числа провізорів і фармацевтів, провізорам усіх спеціальностей, фахівцям з базовою вищою та неповною вищою медичною і фармацевтичною освітою усіх спеціальностей та помічникам ентомолога.

4. До стажу роботи, що дає право на встановлення надбавки за вислугу років, включається:
....
час роботи у будь-яких державних та комунальних установах, закладах та організаціях незалежно від підпорядкування на посадах, визначених у пункті 3 цього Порядку, за умови, що оплата праці таких працівників здійснюється відповідно до умов оплати праці медичних працівників  державних та комунальних закладів охорони здоров'я.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

Шурік » 17 червня 2013, 21:46

Підскажіть будь-ласка чи діє на даний момент Постанова КМУ 212 від 24.02.2003 року і чи мають право сільскі ради її виплачувати?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 12 січня 2012, 22:03
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 17 червня 2013, 22:06

Шурік, а про що мова? Може Постанова №212?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

neznajomka » 18 червня 2013, 11:00

Підкажіть. Суд поновляє працівника на роботу і йому потрібно виплатити з/п за час вимушеного прогулу. Як правильно розрахувати, за якою формулою?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 03 січня 2013, 15:25
Звідки: Долина
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

zf_irina » 23 червня 2013, 21:33

Подскажите, казначейство задерживает выплату по авансу, т.е. не выплатило аванс по спец фонду, и дают понять что и с зарплатой будет тоже самое. А у нас только спец фонд. Учебное заведение. КЕКВ скрытый (2282 только). Люди остаются без средств к существованию. И из сотрудников-50% женщины без мужей,и у многих дети. Куда писать, кому жаловаться и что делать? И есть ли такие ситуации у других учреждений.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 31
З нами з: 12 березня 2012, 13:05
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 24 червня 2013, 12:19

zf_irina, на сайтах как-то организовывали "бумажную войну" правительству, в частности в отношении отмены 33.2% 2% с декретных, писали во все инстанции, но пока результатов не видно, приближается 1.07.2013 и эти налоги будут начислять. Думаю на казначейство жаловаться - то же будет безрезультатно. У нас мер города собирался идти жаловаться на казначейство, но скорее всего это только громкие слова. У нас ситуация с этим казначейством почти аналогичная, правда защищённые статьи пока выплачивают. Всё остальное стоит намертво. Если админы пропустят, вот ссылка на то, как пытаются бороться люди http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst9212.aspx
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

lenchik2812 » 25 червня 2013, 18:24

Підкажіть, будь-ласка, чи можна перерахувати депоновану заробітну плату у доход бюджету, якщо вона обліковується на 671 рах. вже четвертий рік. ( співробітнику, який звільнився, неодноразово рекомендованим листом повідомлялося про його депоновану зарплату та прохання отримати її, але всі листи повертаються у звязку із  відмовою адресата їх отримувати)   у кого на практиці були такі випадки?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 52
З нами з: 14 серпня 2012, 17:44
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

EVGENIY » 26 червня 2013, 20:31

lenchik2812, у нас отдел образования Фининспекция наказала за то, что они ровно через три года не вернули в бюджет сумы депонированой зарплаты, типа бюджет в следствии этого не до получил доходы!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7609
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 521 раз.
Регіон: Харьковская область

Заробітна плата в бюджетних установах

EVGENIY » 26 червня 2013, 20:36

zf_irina, есть же уже такая тема на форуме! И сдаётся мне что сегодня прошли все платежи в т.ч. и скрытая зарплата (по 2282)
zf_irina написав:Куда писать, кому жаловаться и что делать?
согласитесь этот вопрос не в этой теме нужно задавать  wink
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7609
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 521 раз.
Регіон: Харьковская область

Заробітна плата в бюджетних установах

Джулианна » 02 липня 2013, 15:34

Підскажіть хто зтикався з такою проблемою: секретар №1 сільської ради пішла в дикрет на її місце сесія вибрала іншого секретаря №2. Після закінчення дикрету депутати проголосували, щоб секретар №2 залишився, тепер секретарю №1 яка була в дикреті маємо виплачувати заробітну плату до її працевлаштування?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 88
З нами з: 26 жовтня 2011, 16:21
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

katino » 03 липня 2013, 14:11

orif, если в функциональных обязаностях дезинфектора вписано работа с дез средствами то  в обязательном порядке необходимо  платить делайте приказ и вперед

Добавлено (03.07.2013, 15:11)
---------------------------------------------
ПАНТЕРКА, если человек увольняется по  сокращению ему выплачивается выходное пособие в размере не меньше средней заработной платы, читайте ст. 44 КЗОТ "Выходное пособие"
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 94
З нами з: 26 березня 2013, 17:16
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Елена777 » 04 липня 2013, 07:40

Підкажіть, будь ласка. Як визначити нововведена посада спеціаліста  в сільській раді повинна бути державним службовцем чи просто службовцем?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 29 листопада 2011, 08:53
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Заробітна плата в бюджетних установах

Светлана1736 » 12 липня 2013, 08:44

Підскажіть будь ласка! В сільський будинок культури прийшов молодий спеціаліст (без стажу роботи), закінчивший училище культури на посаду керівника гуртків, який тарифний розряд йому потрібно встановити? 7 чи 8?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 216
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Херсонская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

GREENSKY » 22 липня 2013, 08:02

помогите пожалуйста!!!!!!!!!!SOS!! я работала специалистом по выплатам детских пособий, и тут в связи с уходом глав.буха меня временнос тавят на его место... помогите с зарплатой.. как ее правильно начислить и удержания сделать...заплатить все налоги....в голове полная каша...
 
может кто подскажет какой порядок проведения удержаний...
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 07 травня 2013, 15:02
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Николаевская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

andrey-r » 22 липня 2013, 08:29

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка. У ході аудиторської перевірки було встановлено незаконне преміювання начальника бюджетної установи на суму близько 6 тис.грн. (преміював сам себе порушуючи Положення про преміювання по установі та накази вищестоящої, де було вказано, що начальники преміюються у розмірі встановленому для працівників; при тому, що працівники за цілий рік не отримали ані копійки премій). На даний час порушника зобов'язано відшкодувати зазначені кошти. Чи необхідно при обчислені середньої заробітної плати враховувати суми безпідставно отриманих премій???
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 03 січня 2013, 13:42
Звідки: Херсон
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Херсонская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 22 липня 2013, 11:26

GREENSKY, тут одним словом не опишешь всё, масса ньюансов
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

valya))) » 23 липня 2013, 13:06

Підскажіть, будь-ласка, при встановленні окладу заступникам головного лікаря врадовується надбавка за оперативне втручання головному лікар.?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 08 червня 2012, 07:32
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей