Заробітна плата в бюджетних установах

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 12 лютого 2014, 16:19

Татьяна666 написав:положена ли надбавка за непрерывный стаж роботы врачу-статисту?

Возможность выплата такой надбавки врачу-статисту зависит от типа учреждения в котором он работает и наличия стажа, который дает право на получение этой надбавки. См. п.4.1. Приказа МОЗ № 308/519 от 05.10.2005 г.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Aleksii » 12 лютого 2014, 16:30

не про статистов но суть таже:
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.12.2013 р. N 10.03.67/3773/37584

Щодо виплати медпрацівникам амбулаторій сімейної медицини надбавок за тривалість безперервної роботи

У зв'язку із надходженням численних запитів щодо встановлення медичним працівникам амбулаторій сімейної медицини надбавок за тривалість безперервної роботи Міністерство охорони здоров'я України в межах компетенції роз'яснює.

Надбавка за тривалість безперервної роботи встановлюється у порядку та розмірах, затверджених п. 4.1 наказу Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров'я України від 05.10.2005 р. N 308/519 "Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення", із змінами.

Зокрема, лікарям, незалежно від найменування посад, дільничним сестрам медичним, зубним лікарям, медичним сестрам загальної практики - сімейної медицини дільничних лікарень, амбулаторій, у т. ч. лінійних на залізничному транспорті та тих, що увійшли до складу центрів первинної медико-санітарної допомоги або до центральних районних, районних та міських лікарень, що розташовані в сільській місцевості, амбулаторій сімейної медицини, надбавка за тривалість безперервної роботи встановлюється згідно з п. 1 пп. 4.1.1 у розмірі до 40 відсотків залежно від стажу безперервної роботи.

Зазначена норма стосується як закладів охорони здоров'я, так і їх структурних підрозділів.

Отже, вищезазначені працівники амбулаторій сімейної медицини, як самостійних закладів, так і тих, що є структурними підрозділами центрів первинної медико-санітарної допомоги або інших закладів охорони здоров'я, мають право на надбавку за тривалість безперервної роботи відповідно до п. 1 пп. 4.1.1 незалежно від їх місцезнаходження (міська чи сільська місцевість).

При цьому завідувачі амбулаторій, що увійшли до складу Центрів первинної медико-санітарної допомоги або інших закладів охорони здоров'я, розташованих у міській місцевості, а також завідувачі терапевтичних, педіатричних відділень та відділень сімейної медицини, лікарі загальної практики, лікарі дільничні - терапевти та педіатри територіальних дільниць та дільничні медичні сестри, медичні сестри загальної практики - сімейної медицини міських поліклінік (підрозділів), у т. ч. поліклінік центральних районних, районних лікарень сільських районів, центральних районних поліклінік, на які в разі відсутності ЦРЛ покладені їх функції, територіальних медичних об'єднань, центрів первинної медико-санітарної допомоги (крім амбулаторій сімейної медицини, які є структурними підрозділами вказаних закладів охорони здоров'я) мають право на встановлення надбавки за тривалість безперервної роботи відповідно до п. 2 пп. 4.1.1 у розмірі до 30 відсотків залежно від стажу безперервної роботи.

Заступник Міністра -
керівник апарату
Р. Богачев
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 51
З нами з: 07 січня 2014, 18:26
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

Заробітна плата в бюджетних установах

Серж9302 » 12 лютого 2014, 17:39

Подскажите как правильно надо начислить зарплату по срочному трудовому договору ,если заключаем договор с инвалидом?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 30 квітня 2013, 22:58
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Aleksii » 12 лютого 2014, 17:52

все зависит от должности на которую вы приняли работника.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 51
З нами з: 07 січня 2014, 18:26
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

Заробітна плата в бюджетних установах

Серж9302 » 12 лютого 2014, 18:28

оператором эвм,эта должность есть в штатном расписании
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 30 квітня 2013, 22:58
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Aleksii » 13 лютого 2014, 13:37

вообще размер начисленной зарплаты  не зависит от условия принятия на работу - по срочному договору или на постоянной основе. Приложение 4 ПКМУ №1298 от 30.08.2002 года диапазон тарифных разрядов для операторов ЭВП 2-5 тарифный разряд, например в Министертсве обороны Украины (приложение 5 приказ № 28 от 24.01.2006 года) для операторов ЭВМ установлен 3 разряд. А все остальные доплаты и надбавки устанавливаются на обычниых для вашей организации условиях
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 51
З нами з: 07 січня 2014, 18:26
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

Заробітна плата в бюджетних установах

Татьяна666 » 13 лютого 2014, 15:59

может ли ГЛАВНЫЙ бухгалтер замещать бухгалтера на время отпуска?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 07 лютого 2014, 13:47
Звідки: Троицкая
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Aleksii » 13 лютого 2014, 16:13

лучше возложить обязанности на другого бухгалтера. Теоретически главбух может исполнять обязанности бухгалтера но может возникнуть конфликт интересов, потом как функция учета и авторизации операций будет выполнятся одним лицом что является риском
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 51
З нами з: 07 січня 2014, 18:26
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 13 лютого 2014, 16:36

Татьяна666 написав:может ли ГЛАВНЫЙ бухгалтер замещать бухгалтера на время отпуска?

Оплата труда при совмещении профессий (должностей) и выполнении обязанностей временно отсутствующего работника регламентированы ст.105 КЗоТ и Постановлением № 1145 от 04.12.1981. Однако, согл. п.15 нормы Постановления № 1145 не распространяется на руководителей предприятий, их заместителей, руководителей структурных подразделений и т.д.
Запрет на работу в свободное от основной работы время руководящих работников изложен и в п.4 Положения № 43 от 28.06.1993 г.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Серж9302 » 13 лютого 2014, 17:54

При заключении трудового договора запись в трудовую книжку делается?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 30 квітня 2013, 22:58
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Aleksii » 13 лютого 2014, 18:21

Положение 43 регулирует совместительство а вопрос касается замещения.Есть особенности суміщення, сумісництва та заміщення. И у каждого вида свои особенности.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 51
З нами з: 07 січня 2014, 18:26
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

Заробітна плата в бюджетних установах

Bir23 » 13 лютого 2014, 19:53

Дброго вечора! Підкажіть будь ласка чим відрізняється виплата заробітної плати із спецфонду від виплати із загального фонду?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 02 жовтня 2013, 17:04
Звідки: Городище
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Лена_ubr » 14 лютого 2014, 12:35

Добрый день, подскажите внешнему совместителю 0,5 ставки положена ли мат. помощь на оздоровление или нет, и каким законодательным актом можно руководствоваться?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 03 лютого 2011, 16:12
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Aleksii » 14 лютого 2014, 13:17

Уважаемая Bir23
отличие заключается в источнике финансирования,условия начисления не меняются. Но нужно помнить про осуществление расходов в пределах поступлений
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 51
З нами з: 07 січня 2014, 18:26
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 14 лютого 2014, 13:30

Лена написав:внешнему совместителю 0,5 ставки положена ли мат. помощь на оздоровление или нет

Согласно пп б) п. 4 Постановы № 1298 от 30.08.2002, руководителям бюджетных учреждений предоставляется право предоставлять материальную помощь на оздоровление в сумме, не превышающей одного должностного оклада в год. Есть и другие НПА, которые устанавливают порядок выплаты материальной помощи на оздоровление (гос.органы, медицина, педагоги и т.д.), но ни одним из них на законодательном уровне не уставлено выплата мат.помощи на оздоровление совместителям.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

nfyz » 14 лютого 2014, 21:12

Я керівник централізованої бухгалтерії при відділі освіти.Як правильно повинна бути нарахована заробітна плата
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 17 грудня 2013, 22:17
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

Ивченко » 20 лютого 2014, 15:24

Підкажіть. Працівнику нарахована з-та в розмірі 1223,20 грн., розмір податкової пільги-1218 грн.(двоє дітей до 18 років) при утриманні прибуткового податку сума вираховується з мінусом. як бути - взагалі не утримувати податок чи залишати з мінусом.
1223,20 1% профвнески- 12,23
3,6% ЄСВ - 44,04
15% ПП - -5,83
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

EVGENIY » 20 лютого 2014, 21:29

Ивченко, я в таких случаях ставлю 0, почему то о том чтоб оставить минус никогда не задумывался
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7608
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 519 раз.
Регіон: Харьковская область

Заробітна плата в бюджетних установах

Ивченко » 21 лютого 2014, 12:07

EVGENIY, я теж поставила 0, але думаю,що в кінці року потрібно зробити перерахунок ПП
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 21 лютого 2014, 12:17

Ивченко, насмішили, хіба може бути винна держава (сума податку з мінусом) за те, що надала Вам пільги? А от перерахунок ПП потрібно робити, такий закон.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість