Заробітна плата в бюджетних установах

Заробітна плата в бюджетних установах

Віталія_ubr » 15 квітня 2014, 15:51

Добрий день. Дайте будь ласка роз’яснення по нарахуваннюзаробітної  плати  працівників 
у зв’язку з їх  призовом на
військову службу під час мобілізації. Оскільки за даними працівниками на  час проходження служби, зберігається  робоче місце з виплатою середнього заробітку(ст..39
Закону 2232 –ХІІ зі змінами згідно Закон № 1169-VII від 27.03.2014 р. ) виникає
багато  запитань:
·       Чи  нарахований  середній заробіток мобілізованого працівникавиплачується йому в готівковій формі після проведення відповідних утримань, чи
кошти повинні відображатись  лише в
частині нарахувань, а виплачуватись після повернення працівника на робоче місце
і як при цьому проводити виплату обов’язкових платежів до бюджету.
 ·       Чи має право установа у зв’язку з необхідністю виконанняобов’язків приймати на місце тимчасово відсутнього працівника  нову людину і як виплачувати їй заробітну
плату, адже відповідні  кошторисні
призначення на 2014 рік не передбачались?
 
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 02 січня 2013, 10:59
Звідки: Владимир-Волынский
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 15 квітня 2014, 17:37

Віталія написав:Чи має право установа у зв’язку з необхідністю виконання обов’язків приймати на місце тимчасово відсутнього працівника  нову людину і як виплачувати їй заробітну плату, адже відповідні  кошторисні
призначення на 2014 рік не передбачались?

Да, имеет. В подобных случаях с работником заключается срочный трудовой договор. Вопрос оплаты - это компетенция работодателя.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Серж9302 » 15 квітня 2014, 20:55

Подскажите может ли врач работать сверхнормы 60 часов каждый месяц, если им было написано заявление о согласии работать сверхнормы,так как не хватает работающего персонала.При этом он ещё работает по совместительству на 0,5 ст.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 30 квітня 2013, 22:58
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 16 квітня 2014, 06:13

Серж9302 написав:может ли врач работать сверхнормы 60 часов каждый месяц, если им было написано заявление о согласии работать сверхнормы,так как не хватает работающего персонала

Если не хватает "работающего персонала", то работа по вакантной должности сверх месячной нормы рабочего времени допускается только на условиях совместительства. Поскольку согласно п.2 Постановы № 245 работа по совместительству не должна превышать половинной нормы рабочего времени, то 60 часов сверх нормы, являются сверхурочной работой, к которой работник может привлекаться в исключительных случаях (см. ст.62 КЗоТ). Предельная норма сверхурочных часов в год не может превышать 120 часов. (ст.65 КЗоТ). 

Не исключено, что ваше учреждение относится к медицинским учреждениям с круглосуточной работой (стационар), в котором врачи привлекаются к ночным дежурствам. В этом случае согласно п.8 Положения № 43 такая работа не являются совместительством, а оплата её производится в соответствии с п.5.2 Приказа МОЗ № 308/519
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

svetlana@@@ » 16 квітня 2014, 07:27

Доброго всім ранку! Шановні колеги ,підкажіть  чи буде правомірна в даний час виплата надбавки за напруженість та премії?(місцевий бюджет) в се в межах кошторису! Хто з вас  виплачує? хто ні?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30 січня 2014, 22:49
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Pyti4ka » 16 квітня 2014, 09:00

svetlana@@@, всі поки що платять. в межах фонду, звісно
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 10 червня 2013, 14:51
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

svetlana@@@ » 16 квітня 2014, 09:08

дякую
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30 січня 2014, 22:49
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Серж9302 » 16 квітня 2014, 19:39

Animone написав:Не исключено, что ваше учреждение относится к медицинским учреждениям с круглосуточной работой (стационар), в котором врачи привлекаются к ночным дежурствам. В этом случае согласно п.8 Положения № 43 такая работа не являются совместительством, а оплата её производится в соответствии с п.5.2 Приказа МОЗ № 308/519
Спасибо!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 30 квітня 2013, 22:58
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

solnichko » 17 квітня 2014, 09:30

підкажіть будь-ласка чи потрібно окремо рахувати відпускні по основній роботі та по сумісництву працівнику який має замісництво на 0,25 ставки за відпустку до трьох років іншого працівника(тривалий період)
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 28 березня 2014, 15:55
Звідки: Житомир
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 17 квітня 2014, 10:48

solnichko написав:чи потрібно окремо рахувати відпускні по основній роботі та по сумісництву працівнику який має сумісництво на 0,25 ставки за відпустку до трьох років іншого працівника(тривалий період)

Вы уже задавали подобный вопрос. Отпускные начисляется по каждому месту работы с учетом стажа, который дает право на предоставление отпуска (см.ст.9 Закона об отпусках) по каждому месту работы. Продолжительность отпуска по совместительству может быть уменьшена только в части предоставления работнику дополнительного отпуска. Так, например, работникам, которые работают неполный рабочий, дополнительный отпуск за работу во вредных условиях, ненормированных условия и т.д. не предоставляется. По этому поводу есть разъяснительные письма МинТруда.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

verbal » 18 квітня 2014, 12:16

Подскажите, входит ли в расчет отпускных сумма компенсации за отпуск?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 243
З нами з: 26 березня 2012, 08:34
Звідки: Киев
Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

EVGENIY » 18 квітня 2014, 15:14

verbal, Animone, сегодня страстная пятница!! Так что давайте мирись мирись и больше не дерись, я специально зашел удалить вашу переписку!!!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7610
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 521 раз.
Регіон: Харьковская область

Заробітна плата в бюджетних установах

EVGENIY » 18 квітня 2014, 15:15

verbal, не входит!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7610
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 521 раз.
Регіон: Харьковская область

Заробітна плата в бюджетних установах

verbal » 18 квітня 2014, 15:23

спасибо
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 243
З нами з: 26 березня 2012, 08:34
Звідки: Киев
Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 18 квітня 2014, 17:38

EVGENIY написав:я специально зашел удалить вашу переписку!!!

Да ради Бога! Не буду даже возражать по отношению к тому, если вы забаните мой аккаунт.  tongue Но согласитесь, если в Порядке № 100 чёрным по белому определено.что

4. При обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження згідно з чинним законодавством не враховуються:

б) одноразові виплати (компенсація за невикористану відпустку, матеріальна допомога, допомога працівникам, які виходять на пенсію, вихідна допомога тощо);

кому из нас тогда в облом найти ответ на поставленный вопрос? Если это не отсутствие профессионализма со стороны автора вопроса, то я уже не знаю как иначе подобное именовать!  tease


Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

svetlana@@@ » 22 квітня 2014, 07:35

з кого утримати зайво нараховану заробітну плату якщо працівники яким зайво нараховано і бухгалтер який нараховував уже звільнилися?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30 січня 2014, 22:49
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Natka1984 » 23 квітня 2014, 15:02

Чи можна здійснювати виплату премії головному бухгалтеру та заступникуголовного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти (не є
державними службовцями), виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого в
загальному та спеціальному фондах, але за рахунок економії, що склалася та
враховуючи вимоги постанови КМУ від 01.03.2014 №65 «Про економію державних
коштів та недопущення втрат бюджету» ? А також прошу підказати, - Чи можливо проводити інші доплати, допомоги,винагороди чи премії головному бухгалтеру та заступнику головного бухгалтера
централізованої бухгалтерії відділу освіти з метою диференціації оплати праці в
межах чинного законодавства та  вимогпостанови КМУ від 01.03.2014 №65 «Про економію державних коштів та недопущення
втрат бюджету»? Заздалегідь вдячна!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26 грудня 2013, 10:59
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Тиманова » 24 квітня 2014, 08:41

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВАвід 25 березня 2014 р. № 110
Київ

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/110-2014-%D0%BF
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 15 травня 2012, 10:07
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Barabashka » 24 квітня 2014, 10:09

Я так розумію, що де дифференціяція окладів 1-6 тарифних розрядів. Для іншич працівників все без змін.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 102
З нами з: 14 грудня 2011, 08:56
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Заробітна плата в бюджетних установах

Natka1984 » 24 квітня 2014, 11:13

Чи можна здійснювати виплату премії головному бухгалтеру та заступникуголовного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти (не є
 державними службовцями), виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого в загальному та спеціальному фондах, але за рахунок економії, що склалася та враховуючи вимоги постанови КМУ від 01.03.2014 №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» ? А також прошу підказати, - Чи можливо проводити інші доплати, допомоги,винагороди чи премії головному бухгалтеру та заступнику головного бухгалтера 
 централізованої бухгалтерії відділу освіти з метою диференціації оплати праці в межах чинного законодавства та вимогпостанови КМУ від 01.03.2014 №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету»?
Заздалегідь вдячна!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26 грудня 2013, 10:59
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей