Заробітна плата в бюджетних установах

Заробітна плата в бюджетних установах

Tusa » 02 червня 2014, 14:17

Добрый день! Помогите, пожалуйста, разобраться: в учреждении работает воспитатель и имеет звание "Старший учитель". Каким будет его должностной оклад? по ЭТС или с учетом повышения за звание?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 18 листопада 2013, 15:34
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 04 червня 2014, 11:29

Tusa написав:в учреждении работает воспитатель и имеет звание "Старший учитель". Каким будет его должностной оклад? по ЭТС или с учетом повышения за звание?

Должностные оклады педагогическим работникам устанавливается в соответствии с аттестацией (см.Приказ МОН от 6 октября 2010 г. № 930)
Повышение должностного оклада воспитателю может быть произведено только при наличии звания "Старший воспитатель". Так, согласно пп д), п.24 Приказа МОН № 102

24. Ставки заробітної плати і посадові оклади підвищуються:
...
д) на 10 відсотків - за звання "Старший вчитель", "Старший викладач" *, "Вихователь-методист" , "Педагог-організатор-методист", "Старший вожатий-методист", "Практичний психолог-методист", "Керівник гуртка-методист", "Старший вихователь";
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Tusa » 04 червня 2014, 11:37

Большое спасибо! Но только почему-то наш воспитатель не хочет этот ответ принимать dry
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 18 листопада 2013, 15:34
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 04 червня 2014, 11:46

Tusa написав:наш воспитатель не хочет этот ответ принимать

Это его право. Впрочем, как и то, что он может обратиться с официальным запросом по этому поводу в гор/рай/облОНО.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

ALISA-12 » 04 червня 2014, 16:18

Если нужно выплатить часть зп и компенсацию за неиспользованный отпуск умершего сотрудника, эти выплаты облагаются налогами как обычно или нет?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 73
З нами з: 14 березня 2013, 23:50
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

вишня » 05 червня 2014, 11:50

ALISA-12,Все виплати облагаются налогами в обичном порядке,т.е родственникам видается "чистая" зарплата и не забудьте попросить у родственников документи- справка о том.что они наследники и занимались похоронами,копию паспорта.кода т.е. все возможние документи ,чтоби защитить себя от судових разбирательств,что не тому наследнику видали
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 59
З нами з: 09 серпня 2013, 11:26
Звідки: Харьков
Дякував (а): 7 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харьковская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Natagucova » 10 червня 2014, 08:53

Подскажите, пожалуйста, какой нормативкой регулируется штатный состав работников сельского совета?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 06 червня 2014, 13:50
Звідки: Тельманово
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 10 червня 2014, 09:08

Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Natagucova » 10 червня 2014, 15:30

Огромное спасибо!
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 06 червня 2014, 13:50
Звідки: Тельманово
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

K$eniy@ » 11 червня 2014, 11:06

Здраствуйте. Помогите опрелиться с выплатами при оплате дней коммандировки в июне месяце. Расчётный период - апрель-май.
Работнику в июне будет доначислена индексация за апрель (8,00 грн), май (23,00 грн) и начислена индексация за июнь (80,00 грн). 
К какому расчётному периоду относить доначислённую индексацию за апрель-май при  расчёте средней заработной платы за 2 последних месяца?
Вся индексация за 3 месяца будет относиться к месяцу командировки (июнь) или нет?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 30 січня 2014, 09:48
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

1919 » 12 червня 2014, 09:40

Добрый день.Подскажите пожайлуста, если у сотрудницы двое детей до 18 лет, но один уже учится в коледже, как быть с льготой при удержании подоходного налога?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 01 січня 2014, 14:32
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 12 червня 2014, 10:35

1919, Перелік податкових соціальних пільг: у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам суми пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 цього пункту, - для платника податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, - у розрахунку на кожну таку дитину. п. 169.1.2. ПКУ

Как бы учёба тут совсем не причём, главное возраст.
P.S. Но есть возможность взять справку в налоговую для перерасчета компенсации за обучение.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

1919 » 12 червня 2014, 12:18

eMelya, спасибо большое.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 01 січня 2014, 14:32
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Winse » 14 червня 2014, 18:27

Подскажите пож. если на работника покладено тимчасове виконання обов"язків головного бухгалтера на період лікарняного  по вагітності та пологам а потім до з-х років , то об этом запись в трудовой книжке делается
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 25
З нами з: 08 лютого 2014, 16:32
Звідки: Днепрорудное
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

НінаП » 17 червня 2014, 11:02

Підкажіть ,будь-ласка, відповідно до ПКМУ №88 від 25.03.2014р. надбавка за престижність педагогічним працівникам встановлюється в граничному розмірі 20% і розмір надбавки встановлюється керівником закладу. А хто повинен видати наказ про надбавку завідуючій ДНЗ сільської ради- сільський голова чи начальник районного відділу освіти?І в якому документі це вказано?Буду дуже вдячна за відповідь!!!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 30 грудня 2013, 09:13
Звідки: Гадяч
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 17 червня 2014, 14:24

НінаП написав:А хто повинен видати наказ про надбавку

Конкретний розмір надбавок відповідно до особистого внеску працівників у загальні результати роботи у межах фонду оплати праці встановлюється керівником навчального закладу (установи) у межах фонду оплати праці.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Nata@ » 17 червня 2014, 15:45

Добрий день! Підкажіть, чи впливає на зміну базового місяця індексації доплачена надбавка за високі досягненя в праці в розмірі 18% наказом керівника установи, якщо згідно штатного виплачено 12%.Все в межах кошториса
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 березня 2014, 10:58
Звідки: Полтава
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

сельсовет_ubr » 23 червня 2014, 07:41

Добрий день! Хто знає по новій постанові 65 щодо раціонального використання держкоштів від 01.03.2014р. Матеріальна допомога на вирішення соціально побутових питань, органам місцевого самоврядування виплачуеться? Вона заборонена а чи виплату проводити можна?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 21 листопада 2012, 11:36
Звідки: Малая Виска
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 23 червня 2014, 11:04

Nata@, Ви вже запитували в темі Індексація там і відповідь
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

Laguna1978 » 23 червня 2014, 21:31

Як поступити? В минулому році було знято з працівників доплату( типу надбавки), тому що бачення  вищестоящої організації було не платити. Тепер надійшла відповідь Мінсоцполітики, що все-таки таку доплату платити треба. Як тепер бути з виплатою? Поновлювати наказом і доплачувати за минулі періоди, чи платити починаючи з дати листа?Тобто відтепер. Чи тільки за цей рік? Суми до виплати значні. Як не помилитись?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 03 жовтня 2012, 20:31
Звідки: Ивано-Франковск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей