Заробітна плата в бюджетних установах

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 17 липня 2014, 02:37

mla1989 написав:Як бути з нарахуваннями?

mla1989, мат.помощь на оздоровление выплачивается в пределах оклада или же в размере среднего заработка.

Первый случай, думаю нет необходимости объяснять. Ну, а второй, определен Порядком №100

Працівникам, які пропрацювали на підприємстві, в установі, організації менше двох календарних місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактично відпрацьований час.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

solnichko » 23 липня 2014, 17:01

підкажіть будь ласка у нас в лікарні мобілізовано лікаря  (зг ст119 ЗУ Про часткову мобілізацію)  чи потрібно із його з/плати робити утримання та чи робити нарахування на підприємство ( чули про зміни до закону №1275 - 18)
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 28 березня 2014, 15:55
Звідки: Житомир
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Лена Сова » 24 липня 2014, 07:01

Ні хто не зустрічав текст доручення міністерства фінансів україни 04000 06 58 від 22 07 2014 ?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 47
З нами з: 14 серпня 2013, 17:17
Звідки: Полтавська
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Киевская область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 24 липня 2014, 09:56

solnichko написав:чи потрібно із його з/плати робити утримання та чи робити нарахування на підприємство

Обязательно. Не забывайте, что базой для начисления налогов и сборов у вас является зарплата.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Volodiimr » 24 липня 2014, 11:03

Шановні, форумчани, цікавить відповідь на питання, чи може завідуючий складом лікувально-профілактичного закладу займати посаду ще по сумісництву у цьому ж закладі?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 52
З нами з: 08 січня 2013, 11:25
Звідки: Золотой Поток
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Тернопольская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 24 липня 2014, 11:19

Volodiimr, согласно п.4 Положения № 43 от 28.06.1993, запрещается работа по совместительству руководителям (в т.ч. структурных подразделений). К ним не относятся только те руководители, деятельность которых является преподавательской, медицинской и творческой.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

mla1989 » 30 липня 2014, 18:28

Як правильно розрахувати аванс:за половину місяця чи за ті дніщо передують строку виплати у казначейтві(у нас нариклад 12 число-аванас)....то ж за 12 чи 15 днів?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 82
З нами з: 30 вересня 2013, 20:32
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 31 липня 2014, 13:28

mla1989 написав:то ж за 12 чи 15 днів?

За отработанный период.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

сеня » 31 липня 2014, 15:41

можно ли премировать ( надбавки) работников загального фонда из ФОТ специального фонда
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 19 червня 2014, 12:17
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 01 серпня 2014, 07:20

Можно, если такие расходы предусмотрены сметой. И еще очень важный момент, при издании приказа на премирование, обязательно указывайте источник, за счет средств которого вы будете производить это премирование.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Nat@sh@ » 04 серпня 2014, 10:28

Скажіть, будь-ласка, які бухгалтерські проведення з нарахування та компенсації податку з доходів фіз.осіб військовослужбовців
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 04 серпня 2014, 10:25
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

varensiya0146 » 04 серпня 2014, 11:10

ALISA-12 написав:ALISA-12
Лист Пенсійний фонд від 6.8.2013 № 20685/03-30 Щодо нарахування ЄСВ на суми компенсації за невикористану відпустку.                                                                                                                                                         .... згідно з частиною другою ст. 7 Закону для осіб, яким після звільнення з роботи нараховано заробітну плату (дохід) за відпрацьований час, єдиний внесок нараховується на суму, що визначається шляхом ділення заробітної плати (доходу), виплаченої за результатами роботи, на кількість місяців, за які вона нарахована. 

Суми грошових компенсацій у разі невикористання щорічних (основної та додаткових) відпусток є платою за невідпрацьований час (пп. 2.2.12 Iнструкції), отже, на зазначені суми компенсацій, які виплачуються звільненим особам, єдиний внесок не нараховується.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 01 серпня 2014, 14:46
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Заробітна плата в бюджетних установах

сеня » 04 серпня 2014, 14:46

можно ли премировать ( надбавки) работников загального фонда из ФОТ специального фонда

Можно, если такие расходы предусмотрены сметой. И еще очень важный момент, при издании приказа на премирование, обязательно указывайте источник, за счет средств которого вы будете производить это премирование.

на какой  нормативный документ необходимо ссылаться?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 19 червня 2014, 12:17
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Winse » 04 серпня 2014, 17:17

varensiya0146 написав:Суми грошових компенсацій у разі невикористання щорічних (основної та додаткових) відпусток є платою за невідпрацьований час (пп. 2.2.12 Iнструкції), отже, на зазначені суми компенсацій, які виплачуються звільненим особам, єдиний внесок не нараховується.

Это если нараховано и виплачено суми компенсації за невикористану відпустку після звільнення з роботи ?
А если выплачивается компенсация в месяце уволнения, то
 єдиний внесок  нараховується?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 25
З нами з: 08 лютого 2014, 16:32
Звідки: Днепрорудное
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Ирина7489 » 05 серпня 2014, 09:15

З Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації прийшов лист:

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації інформує про те, що постановами КМУ від 25.03.2014 року №88 внесені зміни до постанови  від 23.03.2011 №373 "Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних , позашкільних , загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування" та від 25.03.2014року №89 внесені зміни до постанови  від 30.09.2009 року №1073"Про підвищення заробітної плати працівникам бібліотек"
З метою дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів, просимо врахувати норми постанов КМУ щодо встановлення надбавок працівникам бюджетної сфери.

Педагогічні працівники поінформовані адміністрацією про повне зняття надбавки в розмірі 20% чи правомірно це? Чи можливо працівникам повернути дану надбавку?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 05 серпня 2014, 08:53
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

ВССМС » 05 серпня 2014, 12:52

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як бути якщо на кінець року асигнувань по КЕКВ 2120 "Нарахування на заробітну плату" не вистачить для повного розрахунку по ЗП. Перекидку з 2111 на 2120 не дозволяють, бо бачте ДЕРЖБЮДЖЕТ!!! Шкода, що залишаться кошти по 2111 і повернуться в бюджет. Проблема виникла через виплату лікарняних. А тепер на ЄСВ 36,3% не вистачить!!! Може можна якось викрутитись???
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 11 січня 2012, 12:47
Звідки: Геническ
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Херсонская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Nat@sh@ » 05 серпня 2014, 13:18

Залишок по КЕКВ 2111 перерахуєте в бюджет.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 04 серпня 2014, 10:25
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Радистка_Кэт » 05 серпня 2014, 15:21

Никак, только просить передвижку на КЕКВ 2120 с какого-нибудь кода из 5000. С КЕКВ 2111 - нельзя, и не только в держбюджете, єто защищенная статья
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

Ирина7489 » 05 серпня 2014, 15:31

З Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації прийшов лист в організацію: 

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації інформує про те, що постановами КМУ від 25.03.2014 року №88 внесені зміни до постанови  від 23.03.2011 №373 "Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних , позашкільних , загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування" та від 25.03.2014року №89 внесені зміни до постанови  від 30.09.2009 року №1073"Про підвищення заробітної плати працівникам бібліотек" 
З метою дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів, просимо врахувати норми постанов КМУ щодо встановлення надбавок працівникам бюджетної сфери. 

Педагогічні працівники поінформовані адміністрацією про повне зняття надбавки в розмірі 20% чи правомірно це? Чи можливо працівникам повернути дану надбавку хоча б у меншому розмірі?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 05 серпня 2014, 08:53
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Радистка_Кэт » 05 серпня 2014, 15:42

Коллеги!
в ЗУ про госбюджет внесли такое изменение:
"Стаття 32. Установити, що членам Кабінету Міністрів України, керівникам центральних органів виконавчої влади та інших державних органів (крім органів, підрозділи яких беруть участь у проведенні антитерористичної операції), народним депутатам України до завершення антитерористичної операції місячна заробітна плата нараховується лише в розмірі посадового окладу";"

Я считаю, что местных органов власти оно не касается. Есть уже какие-то мнения? Кто такие "інших державних органів "? Я считаю, что это касается госбюджета.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Majestic-12 [Bot] і 1 гість